reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Mi w ciazy i teraz szybko czas leci... chciakabyn czasem czas zatrzymać :-) juz niedlugo i Wy będziecie tulić swe pociechy :-)
 
Dowiedziałam się dwa tygodnie temu na organscreening. Tzn. przy Nacketransparenzm. lekarz mi powiedział, że postawiłby na dziewczynkę, ale to było jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek powiedzieć. Jestem zapisana do Gottlicher Heiland, a Ty Bubcia?
Już się nie mogę doczekać na to tulenie;-)
 
Oo super organscreening jeszcze przede mną więc może też się wtedy dowiem:) a ja w rudolfschtiftung ale tam nie robią tych wszystkich badań więc mam do nich przyjść dopiero ok. 22-24 tydzień więc jeszcze trochę czasu :) mi w ogóle czas w ciąży nie leci, już tak bym chciała żeby to już był styczeń a tu dopiero sierpień :)
 
Hej. Mam pytanko czy jak wyjeżdżałyście do austri umiałyście jezyk ? I od czego zaczynałyście nauka bo ja nie wiem od czego najlepiej zaczać zeby sie nauczyć teg niemieckiego...
 
Ja tutaj przyjechałam bez jakiejkolwiek znajomości języka i pewna ze się nie nauczę, a później poszłam na taki darmowy kurs a1 i po tym kursie sporo już mówiłam a później zaczęłam pracować i codziennie gadalam po niemiecku i jestem w Austrii 3 lata a bez problemu się dogaduje wszędzie ( u lekarza , w urzędach itd.) To jakoś samo przychodzi szczególnie jak musisz mówić
 
reklama
Do góry