reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Hej dziewczyny :) od miesiąca mieszkam w Austrii z mężem i 9 miesięcznymi dziećmi-bliźniakami. Mam problem ze znalezieniem pediatry a Anna Łomnicka-Matyszczyk nie przyjmuje nowych pacjentów.

Zna może któras z was jakiegoś pediatrę, którzy chociaż troche mówi po polsku? jest sansa tutaj jakiegoś znaleźć?

No i jakiego ginekologa byście mi poleciły? Zaznaczę, że bariera językowa jest większa niż się spodziewałam, ale co nie coś rozumiem

Pozdrawiam ;)
 
Witamy Michia I Majdi:-) Mi Dinhof prowadzila ciaze i tez jak Karla jestem zadowolona, konkretna, mila, delikarna gin a jak nie jest czegos pewna to wysyla na dodatkowe badania do szpitala.
Majdi moze podpytaj na facebookowych grupach mam e Wiedniu bo raczej ciezko będzie z polskojezycznym pediatra, zawaleni są :-( ja chodzę do iranczyka uridzonego w At
A co chodzi o gin to niestety nie polece żadnego polaka bo do dwóch chodziłam i bylam rozczarowana ich podejsciem do pacjentki...
Moze po ang sprobujesz albo np wziąć kogoś do tlumaczenia ze sobą tj robią np Kobitki u gin Dinhof
Powodzenia w szukaniu i sorki ze nie pomoglam :-( Pozdrawiam z Pl
 
Ostatnia edycja:
Witam jest lekarka ktora mowi po polsku i rozumie jezyk polski mimo to ze polka nie jest sa tez pielęgniarki które mówią po polsku to 16 bez nazywa się Claudia Theodoropoulos-Klein 1160 Liebhartsgasse 32/1
 
Zazdroszczę trzech tygodni na świeżym powietrzu;-) W te upały też bym chętnie uciekła z Wiednia!
A tak w ogóle, to może któreś z Was miałyby ochotę na popołudniowe spotkanie mam/przyszłych mam w jakimś (dobrze klimatyzowanym ;) ) miejscu?
 
Hej dziewczyna dawno mnie tutaj nie było Ale ciągle się źle czułam i nie miałam ochoty pisać :) teraz już jestem w 17tc. Więc już luzik:) jednak mam zamiar zostać teraz w Wiedniu i rodzic w rudolstiftung , któraś rodziła tam? Jakieś opinie? A co dr Dinhof to ja do niej chodzę i jest na prawdę super, jestem bardzo zadowolona
 
reklama
Do góry