reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

MamaNastki jak zwykle pierwsza Ci odpowiedziala:-) Ja sie moge tylko przychylic do jej zdania....W szpitalu dadza Ci wszystko ale jednak lepiej miec swoje...zreszta polozna napisze Ci pewnie kartke co powinnas wziac..mi tak napisala...
Co do wozka to ja wlasnie mam parasolke z firmy Hauck i to jest totalna porazka..nigdy wiecej nic z tej firmy( krzeselko tez mamy z tej firmy i jest beznadziejne bo tego materialu nie mozna zdjac i wyprac w pralce tylko jak zdejmiesz to razem z siedzonkiem i co najwyzej w wannie wypierzesz a i to niewygodnie)...
A lozeczko jesli bylabys zaineresowana uzywanym to ja moge sprzedac bo moj juz gora wychodzi i chcemy mu kupic takie normalne duze..Tylko musialabym z moim pogadac ile by za nie chcial...Lozeczko nie jest zniszczone tylk materacyk musialabys nowy dokupic...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje Wam za odpowiedzi i tym samym za podpowiedz:-)
Tygrysku troszke sie zagapilam bo dzisiaj rano pojechalismy po lozeczko i dopiero jak przyjechalismy ze sklepu weszlam na forum a tu piszesz o lozeczku a szkoda:(
Mam nadzieje, ze z tego co kupilismy bedziemy zadowoleni:)pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziekuje, Jestescie niezastapione:-):-):-)
 
Dziewczynki wpadam tylko na chwile pozegnac sie i zyczyc wszystkim udanego lipca i pieknej pogody...
My juz dzisiaj wieczorkiem wyjezdzamy i dluuuga droga przed nami...
Postaram sie do Was zagladac jak najczesciej ...
Buziaki dla duzych i malych!papapa:-)
 
Wiatajcie mamusie, ale cisza nastala na forum, czyzby wszystkie mamy wraz ze swoimi rodzinkami byly na wakacjach?:)
Dziewczyny mnie zostaly do porodu trzy tygodnie takze juz niebawem dolacze do Was:)zastanawiam sie jakie byly Wasze poczatki w radzeniu sobie z ta nowa sytuacja po przyjciu na swiat takiej kruszynki?
Troszke boje sie, ze nie sprostam ale moze kazda z Was miala podobne obawy?pozdrawiam Was wszystkie w ten pochmurny lipcowy dzien:):):):-):-):-)
 
hej dziewczyny! Moi rodzice byli przez prawie miesiac u nas a pozniej pojechalismy w trojke na wakacje.Skye ma zaliczony pierwszy lot samolotem!:-) Zachowywala sie wzorowo :-)

Linda80, mialam te same obawy...moja malutka ma 9 tygodni teraz.Napewno dasz sobie rade!!!!Ja bylam przez pierwsze dwa i pol tygodnia sama, potem moi rodzice przyjechali mi pomoc a teraz znowu jestem calkiem samiutka....bardzo wazna jest pomoc tatusia!!!!
Moj M bardzo duzo pomaga....jak jest w domu, czesto podrozuje i jestem sama z mala w domu.dzis wraca i jedziemy odebrac go zaniedlugo na lotnisko!!.Nie martw sie, ja sie tak bardzo obawailam a teraz jestesmy z mala zorganizowane i wszystko przebiega nam gladko.Na pewno potrzeba na to czasu.....

Mamuski , moze jakis spacerek?Co wy na to?

Pozdrawiam serdecznie!

Angela&SKye

x
 
Witam, witam i o zdrowie mamy pytam,
no coz dziewczyny cisza w eterze, ale pewnie przez pogode, tak ladnie ostatnio....ja mam jutro wolne, wiec sie wybieram na spacerek, jakby co to zapraszamy dolaczcie do nas (Hazlehead Park)
linda80 nie ma sie co martwic, kazda z mam tak miala i ja nadal mam, no ale wszystko bedzie dobrze, tak dlugo jak kochamy nasze malenstwo, tak dlugo zawsze soebie poradzimy....po za tym dobry tatus tez duuuuuzo pomaga...zapytajcie mojego ;-)
pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny:-).Juz wrocilysmy z Polski i bardzo sie ciesze,niestety nie byly to mile wakacje ale juz jest po wszystkim a zycie toczy sie dalej.Buziaki slemy i pozdrawiamy wszystkie mamusie:tak:
 
czesc dziewczyny,
marta ciesze sie, ze juz wrocilas, ale , ale co sie stalo???
moze bysmy sie jakos w przyszly piatek zgadaly (mam wolne)
pozdrawiamy was obie (i wszystkich innych tez)
 
czesc dziewczyny,
marta ciesze sie, ze juz wrocilas, ale , ale co sie stalo???
moze bysmy sie jakos w przyszly piatek zgadaly (mam wolne)
pozdrawiamy was obie (i wszystkich innych tez)
Witam Asia.My wrocilysmy z PL bo na pogrzeb polecialysmy mojego taty i niestety nawet juz nie zdazylam z nim sie pozegnac:no::no:.Ale coz zycie toczy sie dalej a ja wrocilam z moja siostra i cala para zaczynam poszukiwania pracy i zobaczymy co z tego wyjdzie:tak:
co do nastepnego piatku to jak na razie nie mam zadnych planow i mozemy sie jakos umowic a jak by cos sie zmienilo to na pewo dam znac
buziaczki:-)
 
reklama
Witam! wrocilismy do domku ale jakos wcale sie nie ciesze...tam bylo sloneczko, babcie co sie chetnie wnukiem zajmowaly, wieczorne wyjscia a tu znowu szara(doaslownie - patrzac na pogode) rzeczywistosc....Ja chce spowrotem do PL!
Martusia bardzo mi przykro z powodu Twojego taty..dowiedzialam soe wlasnie w PL, jak Pawel do nas przyszedl to nam powiedzial...

Buziaki
 
Do góry