reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

Witam mamusie a co yu taka cisza?
Jak tam Joaniza juz pewnie wrocilas z urlopu bo zdjatka na nk widzialam a tu nic?:confused:
Kasiu niestety nie wpadne jutro do Was, obowiazki wzywaja niestety ale moze w koncu uda sie w nastepnym tygodniu?
u nas wszystko w porzadku i nie narzekam na brak zajec, niunia rosnie i juz za momencik konczy 8 miesiecy i kiedy to minelo:confused:
buziaczki dla wszystkich
 
reklama
no witam, witam wszystkie mamcie:)
to prawda juz wrocilam, ale mialam najpierw straszny katar, a potem mi cos w kregoslupie zaskrzypialo...no i lezalam, lezalam.....
a jutro juz ide do pracy :(, nie to, zebym sie nie cieszyla, ale tak bylo fajnie jak sie bylo na przedluzonych wakacjach.......
no coz mam nadzieje,ze moze jakos w przyszlym tygodniu (nie mam pojecia jak bede pracowa) udaloby sie nam jakos jakies spotkanko zorganizowac...zobaczymy
pozdrawiamy i caluski dla wszystkich
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
 
witam mamusie z Aberdeen, widzé, ze nastala cisza w eterze:-(.
Zastanawiam sié czy to normalne , ze bédác w 34 tygodniu ciázy zaczynam panikowac,ogarnia mnie z jednej strony strach a z drugiej radosc, miewam tak zmienne nastroje ze czasami sama ze soba nie moge juz wytrzymac to cud, ze moj narzeczony jest tak cierpliwy
Czy Wy rowniez bzikowalyscie czy tylko ja mam taka hustawke, pozdrawiam wszytskie mamusie:-)
 
Czesc Linda nie masz czym sie przejmowac kazda z nas miala jakiegos bzika;-).Juz tak na prawde nnie pamietam jak to bylo dokladnie ale nie martw sie minie:tak:.Dlatego tez moj szanowny maz powiedzial ze nie tak szybko bedziemy miec kolejnego dzidziusia:-D.Tak to jest w ciazy,hormony szaleja a po porodzie jest gorzej bo zaczyna sie wszystko normowac i ja mialam zalamke bo umyslilam sobie ze juz jestem taka stara, dziecko, maz i tylko patrzec a niunia bedzie miala 18-stke i wogoel oszalec mozna bylo:-D:-D,maz miala mnie dosc bo nawet jak zazartowal ze stara dupa jestem to ja od razu w ryk.Ale juz jest oki i nie mam jakis wiekszych dolow
Jeszcze troszke a bedzie po wszystkim zobaczysz.
Pozdrawiam i sle caluski:tak:
 
Dziekuje za slowa otuchy MamoNastki:-), rzeczywiscie pewnie kazda bedac w ciazy ma jakiegos bzika:) tylko ten czas tak strasznie wolno plynie, ze zwiarowac mozna. Co do mysli na temat uplywajacego czasu to ja rowniez coraz czesciej o tym mysle, ze juz wiek sedziwy mnie dopada:)pewnie to tez przejsciowe. Ja generalnie cala wine zrzucam na to, ze jestem tu a nie w Polsce, bo tak mysle sobie, ze w u siebie byloby penwie latwiej bo rodzina, przyjaciele itd.....
Goraco pozdrawiam i sle buziaczki:):):)
 
Hej laseczki! faktycznie cisza ostatnio byla..ale u nas wiecznie jakies zajecie...Dzisiaj chcielismy z Dawidkiem zrobic laurke dla taty ale okazalo sie ze jak bylismy w PL to powyrzucal kredki i farbki:angry: tak wiec skonczylo sie na tym ze Dawid samodzielnie pomalowal balonika markerem i da go tacie ( no dobra - w kilku rysunkach mu pomoglam) tylko teraz zastanawiam sie jak ja go domyje bo nawet na czole ma czerwona krope jak Hinduska:-D
Linda - mialam dokladnie to co Ty - to jest calkiem normalne, nie przejmuj sie tylko ciesz sie ze masz wyrozumialego faceta..Moj to juz chyba na szczescie zapomnial o moich ciazowych humorkach..a wiem ze czasami to straszna bylam...:-)
 
Witam wszystkie mamusie strasznie cicho na tym formu, czyzby wszystkim brakowalo czasu:)?
Mam pytanko moze dosc prozaiczne ale pytam, jakiego proszku uzywacie do prania ciuszkow swoich szkrabow?
 
Witam wszystkie mamusie strasznie cicho na tym formu, czyzby wszystkim brakowalo czasu:)?
Mam pytanko moze dosc prozaiczne ale pytam, jakiego proszku uzywacie do prania ciuszkow swoich szkrabow?
Ja uzywam tego proszku Fairy niebieskiego specjalnie dla dzieci jest.I chyba z tego co pamietam to w szpitalu w wyprawce tez sa tabletki Fairy:tak:.Poza tym ja sama jestem alergiczka i na inne mialam alergie wiec ten jest odpowiedni, a uzywam go od ponad 1,5 roku:-)
 
Dziekuje serdecznie MamoNastki za odpowiedz, co ja bym zrobila bez tego forum:):-)
Jestem teraz na etapie kupowania ciuszkow, ktore naturalnie chcialabym najpierw przeprac:)pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry