reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Aberdeen

joaniza dzieki za powitanie...ja juz powoli dochodze do siebie..roboty w domku troche zostalo ale maly dzisiaj strasznie marudny wiec nic nie moge zrobic...
 
reklama
puk puk! a co tu taka cisza? czyzby pogoda nie nastarajala Was do pisania?my mielismy isc dzisiaj na spacerek ale jak juz posprzatalam i uszykowalam siebie i malego to znowu zaczelo padac:-(...dobrze ze czas w weekend wykorzystalismy na spacerki i przejazdzki...a tak sie cieszylam ze sie ladna pogoda i cieplutko...juz planowalam te spacerki:wściekła/y: jak zwykle na zlosc:wściekła/y:....

no ale laski piszcie co tam u Was i dzieciaczkow...

Marta jak malej przejdzie to odezwij sie jutro na gg to skoczymy na miasto albo na spacerek...a jak nie to chociaz jakas kawke/herbatke sie wypije...:-)
 
hey Kasia jak bedzie lepiej to na pewno gdzies uderzymy ale jak na razie to tylko na gorsze bo niunia goraczkuje:-(.
A ja jakl mam chwilke to robie co mam do zrobienia i malo czasu mi zostaje na pisanie na bb.buziaki
 
Marta jak bedziesz mala czas to dawaj na gg bo bylas tylko przez chwilke i mi zniknelas zanim cokolwiek napisalam.:-(...a jeszcze lepiej:chodzcie 4 pietra wyzej:-)..

Asia i jak?- szkrab spal w samochodzie czy mama lizala stopy?:-D jeszcze troche i bedzie z niego taki maly bandziorek jak moj...
 
no coz kobitki moje wielkie dzieki za zaprosiny i moje czekaja....musicie sie zrewanzowac :) a tak powaznie to zapraszam kiedy macie ochote....
i dzieki za cieple przyjecie :zawstydzona/y:
a Niunus wytrzymal bez lizanska...do bloku, padl pod klatka, ale tata wsadzil za kierownice...i ozyl :)

pozdrawiamy
 
To dzien zostal uwienczony sukcesem;-),super. Do nas wpald jeszcze sasiad i troszke posiedzielismy:tak:.
Mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu znajde czas to wpadne na ciasto:-)
buziaki
 
Witam wszystkie mamusie z Aberdeen, mam na imię Linda i zaliczam sie jeszcze do grupy przyszłych mam,wkroczyłam właśnie w 7 miesiąc ciąży ale widzę, że bardzo sympatycznie na tym forum:)pozdrawiam wszystkie mamy:
 
Witaj Linda bardzo nam milo i szczesciara jestes bo najlepsze przed toba jeszcze;-).
A ty od kiedy mieszkasz w Aberdeen?
 
reklama
Do góry