reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Hej.U nas raz słońce raz śnieżyca brr
Spokojnie nikt tu nikogo nie będzie linczował każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić.Ja ze swoimi dziećmi dużo przeszłam a karmienie piersią nie bylo łatwe i czasami nawet nie za bardzo przyjemne.Popełniłam też dużo błędów i nauczona doświadczeniem chciałam wyrazić swoje zdanie.
O butach też muszę powoli myśleć bo te jesienne już na pewno za Male bo mojemu najmłodszemu stopa rośnie w zawrotnym tempie.
 
angelika chyba nas wszystkich zaciekawilas, wypowiadamy swoje opinie i nikt nikogo nie bedzie linczowal, najwyzej sie oleje temat i tyle .

Co do pogody to na minusie raz mielismy nocke -2 bylo :) a tak to zazwyczaj najmniej to 7 stopni zimą. Wiosna, jesien koło 13-20 stopni. Lato maks 28. Ogólnie caly rok jakby 2 pory roku byly. lato lub jesien. Wiecej słonca mamy niz deszczu. W tym regionach angielska pogoda nie sięga :) klimat mamy bardziej zblizony do riwery francuskiej tylko ze chlodniej :D

Byłam na Usg 4D. Mały 780 g wazy.
 
Natala az taki z niego naciagacz jest hehe

Anek ja tez duzo przeszlam z karmieniem przy pierwszym dziecku, oj jak sobie przypomne.. plakalam razem z dzieckiem szok, ale zawzielam sie i nie poddalam ;)

Amcia o kurcze, to teraz walka Was czeka. Oby jak najszybciej sie udalo.

Boberus to lazurowe wybrzeze prawie że hehe ;)
 
Natala az taki z niego naciagacz jest hehe

Anek ja tez duzo przeszlam z karmieniem przy pierwszym dziecku, oj jak sobie przypomne.. plakalam razem z dzieckiem szok, ale zawzielam sie i nie poddalam ;)

Amcia o kurcze, to teraz walka Was czeka. Oby jak najszybciej sie udalo.

Boberus to lazurowe wybrzeze prawie że hehe ;)
Mam nadzieję i musi sie udać. Narazie nie widziałam żadnych glizd tylko raz . Eh masakra a może przez to jest nie spokojna sama nie wiem ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Natala az taki z niego naciagacz jest hehe

Anek ja tez duzo przeszlam z karmieniem przy pierwszym dziecku, oj jak sobie przypomne.. plakalam razem z dzieckiem szok, ale zawzielam sie i nie poddalam ;)

Amcia o kurcze, to teraz walka Was czeka. Oby jak najszybciej sie udalo.

Boberus to lazurowe wybrzeze prawie że hehe ;)
Oj i to bardzo dzis dał popis wypatrzyl wywrotke do piaskownicy za 200 zl,i nie odpuscil a tatus mu pozwolil wybrac co se chce ah nie sluchaja mnie te chlopaki

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Amcia nio jasne, jak najbardziej. Rozdrażnienie, marudzenie,kłopoty ze snem i wiele innych niestety przy tym towarzyszą :(
A co mowi pediatra?
 
reklama
Do góry