reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Tygrysek :szok: chłopak jednak? to może teraz się pomylili?:confused:

Mój synuś znowu spał:-Duwielbiam to przedszkole w domu za nic nie pójdzie spać a tam proszę trzeci dzień z rzędu:-D
mały dziś był grzeczny tylko przed leżakowaniem popłakał ale mówiła mi pani że jest coraz lepiej:tak:

U nas gorąco się zrobiło w autobusie myślałam że się rozpuszcze!!!!
 
2781649424.gif



U nas piękny słoneczny dzień.
Mam 1 zmianę,R.drugą,więc po pracy standardowo idę po chłopców.
Od niedzieli prawdopodobnie trzecia zmiana,
masakra,odzwyczaiłam się od nich,
ale cóż zrobić.
Iod poniedziałku się zaczyna.
Emila ma rozpoczęcie o 9,a Maciuś o 10.

Przylazłam od mamy,pranie wstawiłam,
skończy się to powieszę na balkonie.
Nic mi się nie chce spać,bym poszła.
A tu koło 19,ma mi koleżanka malinki na sok przywieźć,
8 kilogramów,a ja nie wzięłam sokownika od mamy.

Miłego popołudnia.
 
kto wymyślił bunt dwulatka ?! chyba chciał dowalić kobietom ;) właśnie moje słonko pokazało różki. jeśli nie śpi w dzień, a zdarza się, gdy nie chce za nic zasnąć bo mu szkoda dnia :) to o tej godzinie jest okropnie śpiący i marudny. niestety zdarza się też, że czasem wpada w jakiś szał i płacze z darciem się przez kilka minut. modlę się wtedy o cierpliwość.
 
Malinki już mam,
teraz tylko soczek zrobię,i na zimę jak znalazł.

Tylko ciekawe czy do tej zimy dotrwa
bo moi panowie uwielbiają soczek malinowy.


kto wymyślił bunt dwulatka ?!

kosheen,to u mnie jest kumulacja:szok:
bunt 5-latka,połączony z 10 latka,
mała masakra czasami jest w domu,
szczególnie jak obaj mają gorszy dzień jednocześnie :angry::angry:

 
to nieźle,,,ja przez całą ciążę nie znałam płci bo mój synek już wtedy miał charakterek i ciągle się odwracał :-) ale marzył mi się chłopczyk, chociaż córeczkę też kochałabym tak samo. ale jednak chciałam chłopca, Igora, z mocnym charakterem...dziewczyny on teraz ten charakterek testuje na mnie ;-)
 
Uffffffff
Własnie wrociłam od mamy
Olek padł po drodze.
aguska tak bylismy na spotkaniu w przedszkolu i moj synek wyszedł z rykiem- ze go zabieram:-) bo chciał sie jeszcze bawic hehe

krolcia Udanego wyjazdu!!!!! Oby pogoda i humor dopisywały:tak:

A ja sie tak paskudnie czuje:-( brzuch mnie boli jakos tak ja na@ a to srodek cyklu i wogole rozdrazniona jestem.
Jutro P. idzie wreszcie do pracy a ja mykam do urzedow po zasiadczenia....
 
reklama
hej
Wrocilam,ale nikt nie zauwazyl ze mnie nie bylo...:-p

BYlam od niedzieli u siory i od pon jezdze do pracyyyyy..

Cos nowego,,bo nie nadrobie was....:baffled:
 
Do góry