reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witajcie.
Awarię neta kompa ,a konkretnie monitor się spalił.
Nie mam szans nadrobić ,ale postaram się być chociaż w miarę na bieżąco
Miłego dnia.
 
Nie chce wracać z placu zabaw. Rzuca wtedy ze złości piachem i zabawkami. Nie słucha się, szybko się złości.:-( W domu tego nie ma. No są fochy jak każde dziecko któremu coś się zabroni, ale nigdy, żeby mi czymś rzucił!
 
cześć dziewczyny. dołączę do Was czasem jeśli mogę. co do Twojej wypowiedzi krolcia, to ja czasem mam wrażenie, że mój 2 latek sztukę manipulacji opanował do perfekcji. jest całkiem innym dzieckiem, gdy jest ze mną, z teściami, moimi rodzicami, czy z moim mężem; gdy jesteśmy gdzieś poza domem też zachowuje się inaczej, tak jakby czuł, że swoim krzykiem wzbudzi w nas takie zażenowanie, że aby nie zwracał uwagi wytykających czasem palcami ludzi, pozwolimy mu na to czego chce. też nie zdarza się to za każdym razem, ale jednak
 
Kosheen witaj a to o czym piszesz to typowe zachowanie małego buntownika:tak:prawie każde dziecko to przechodzi
Krolcia wiesz co może podłapał od innych dzieciaków mój też fo****e się i rzuca niestety zabawkami jak coś jest nie po jego myśli tylko że mój nie ma jeszcze 3 lat a twój ma 5 więc to duża różnica.Może tak chce zaimponować kolegom?

ja ogarnęłam słonko ładnie świeci i nie długo się zbieram bo jeszcze po drodze po małego muszę załatwić jedna sprawe
 
Kosheen witaj
No gdyby mój miał 2-3 lata, to jeszcze by można zrozumieć, ale on już starszy jest. Więcej rozumie. Nie wiem co mu się w głowie poprzestawiało. Przecież wcześniej było dobrze.
 
Witajcie!
Ech.. to charakterystyczne cechy dwulatkow.
Istne szaleństwo! U nas tak samo.
Dzisiaj chłopaki jade ze mna do miasta, ja ide sie zumbowac, a chłopaki leca do piachu.
Jutro zakupy i ide na Pchli Targ.
Kolezanka ma do sprzedania zimowy kombinezon, wiec jeszcze ma mi pokazac. Mam nadzieje, iz kupie od niej i bede miala na zime.

Milego dzionka!
 
reklama
krolcia udanego wyjazdu ale Ci zazdroszcze

sorki, ze dopiero po przywitaniu sie pisze, ale musialam sie oswoic z tym, ze nagle w 37tyg ciazy okazalo sie, ze moja 100% Corka w brzuszku (usg w 20 tygodniu) nagle okazala sie chlopcem, takze musze wszystko wywrocic do gory nogami, bo pokoj jest z hello kitty, wozek rozowy, i cala szafa ubranek tez w rozu heh

Mam 27 lat, jutro zaczynam 38tydzien ciazy, mam 4 letnia Corke Oliwke, ktora od poniedzialku zmienia przedszkole na inne i mam nadzieje ze do tego czasu nie urodze bo to mnostwo zmian na raz, mieszkam w woj.pomorskim w samym centrum lasu, z wyksztalcenia pedagog, z kilku letnim stazem w pracy jako niania, plany na najblizszy rok? Najpierw bede na macierzynskim a potem na pewno do wrzesnia bede w domku ale bez wychowawczego bo nie mam do niego prawa ze wzgledu na typ umowy o prace, hmm cos jeszcze napisac o sobie?
 
Do góry