reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

iwonko
Jesteśmy z Żor. Kubuś urodził sie 16 stycznia 2006r. właśnie w Żorach. Jest bardzo wesołym chłopczykiem, który swoim przyjściem na świat uszczęśliwił dwie osoby - które bardzo długo na tego skarba czekały.
Mam na imie Kasia mój mąz Jarek, jesteśmy małżeństwem 11 lat a razem jako para 13 lat. Razem mamy 66 lat. Musze zapoznać sie jak wysłać zdjęcia bo coś mi nie wyszło to poznasz naszą rodzinkę.
a Ty gdzie mieszkasz i jak tam twoja rodzinka?!
 
reklama
dzień dobry mamusie :D
witam nowa mame :) moj synek tez urodzony 16 :) fajnie :D

a nas nie bylo wczoraj bo sporo spraw na glowie bylo :) bylam u pediatry i wszystko dobrze :) Oskar ma juz 9100:)
i musze sie pochwaklic bo coraz wiecej rozumie- przypelzal do taty jak go wolal i wyrzuca zabawki na "zrob bam" :D fajny jest :laugh:

pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Witam !
Dzis pobudke zrobila mi moja coreczka dobra :D nie to ze wczesnie bo normalmie kolo6 ale z wielkim halasem :D Ja otwieram oczy a tu telewizor gra podgloszony a moja corka sobie siedzi i przelacza programy cwaniara jedna ;D W nocy raz jej musialam daxc cyca i nad ranem tez bo byl straszny ryk ja nie wiem co mam zrobic z ta noca jak ona sie budzi bo moze ona jest glodna ??? A le dalej dzis jej w dzien nie dam cyca i wieczorem tez ::) sloneczko piekne swieci trzeba bedzie gdzies wyruszyc ;)
kubusiowa Witam cie ja jestem z wawy a wszystko reszte o nas i o innych mamach siedzacych w domach dowiesz sie z poprzednich postow ;) ;D :) Pozdrawiam
 
My również witamy z rana. Ale zaraz musimy zmykam zrobić obiadek bo po południu jedziemy do rodzinki. Faktycznie chcieć kupować wszystkie ubranka w sklepach dla dzieci to by wyniosło fortunę. ;D ;D ;D
 
Siemka kobitki. My właśnie osmerfowałyśmy deserek i lolinka rozrabia w łóżeczku - nawet teraz musze jej pilnować bo cwaniara staje na kolankach i wyciąga się na szczebelkach do góry i patrzy co by tu pościemniać z biurka. Już i tak opuściliśmy jej łóżeczko ciut niżej ale po tych jej akrobacjach tylko patrzeć jak stanie na tych koślawych serkach ;). Ponoć ja też stanęłam na nogach jak miałam 7 miechów więc tylko patrzeć jak mój struś pędziwiatr zacznie latać - oby red bula się nie opiła hehe ale ganiając ją może wreszcie schudne :D. Wózka oczywiście dalej nie mamy ale już nie pisze o tym bo na razie mam dobry humorek. Słonko świeci w miarę ciepło więc spacerek dzisiaj znów na kangurka- buuu mój kręgosłup. ;) Pozdrawiamy Aga i Olcia
 
u nas jak tylko mala nasza zaczela klekac to odrazu lozeczko opuscilismy na sam dol bo zaraz zaczynala wstawac i tez siega po wszystko z biurka od komputera bo stoi zaraz obok ;D najbardziejto interesuje ja klawiatura i musz i wlasnie dzis tat dal jej stara klawiature do zabawy ;) i teraz choc ja moge spokojnie cos na klikac bo tak to zawsze bylo trudne przy niej ;D
 
Majka też najbardziej lubi się bawić klawiaturą od komputera (na moje nieszczęście). Ja się rozglądam za spacerówką, ale chyba nikt mi nie kupi tego mojego trzyfunkcyjnego, tak więc nici ze spacerówki, bo miało być tak że ten sprzedam a za pieniążki kupię nowy. No nic będziemy jeździć tym, w końcu sama go sobie wybrałam. ;D ;D ;D
 
widze ze nie tylko Oskar lubi klawiature ;D

ja padam dzisiaj i nie mam na nic sily hihi bylismy nad morzem i synek byl zachwycony; teraz kapiel i lulanie; wieczorkiem mamy znajomych i bedzie fajnie :)

milego wieczorku i do jutra babeczki- bede miala wiecej czasu na klikanie, bo niania przychodzi ;D
 
A my też już wróciliśmy, a w piątek przyjeżdża moja mama i zostanie jakiś tydzień, wtedy to będę miała dopiero labę, bo Majką zajmie się babcia, a potem wezmę małą i pojadę na tydz. do mamy, odpocznę od męża, od teściowej, pobiegam po sklepach i poczuję się jak za dawnych lat (nie ma to jak w domu). Już się nie mogę doczekać. ;D ;D ;D
 
reklama
Wiatm wszystkich!
My w weekend bylismy na weselu. Bylo tak sobie. A od piatku dopiero ta noc byla dla mnie przespana. Jak nie bolalo mnie ramie to budzila mnie w nocy moja kochana coreczka. Spala np. od 20 do 00 potem od 3 do 6 i wtedy od 9 do 10.30 i wez tu sie wyspij!!!! :(
Dzis jak na rzai spi i mam nadzieje, ze nie bedzie problemow nocych.
 
Do góry