reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Jasko tyz wlasnie zasnal wiec my mamy czs na porzadki w domu , bo jeszcze nic nie zrobilam hihihiu
Jakos nie mam ochoty

Kolo 11 wyszlam z malym na spacer i zakupki male- mezulek mil troszke z grubsza podgarnac te wiek sze rzeczy a teraz musimy reszte zrobic

aaaaaaaaaa- ale mi sie ziewa
 
reklama
a ja wpadlam na chwile nadrobic zaleglosci... ale zaraz tesciowa przyjezdza ::) caly dzien sprzatala i zajmowalam sie Lenka a moj mezus ogladal TV :mad: no coz.... nagotowalam tez juz pulpety na jutro na obiad i zrobilam galarete z nozek na kolacje...
Na szczescie Lenusia juz spi wiec zaraz zanurze sie w wannie na pol godziny :laugh: bo potem to juz nie bedzie tak swobodnie....

Trzymajcie za mnie kciuki zeby mnie nic ani nikt nie wyprowadzil z rownowagi... Pomyslcie czasem o mnie biedaczce....
 
Jeny co sie dzije ze tak pusto.........

Jak posprzatalam razem z mezem odziwo to wyruszylam jeszcze na maly spacer- wrocilam rowno godzinke temu........ JAsko juz spi, usnal przy jedzonku i ja juz wreszcie wykapana w duuuuuzej ilosci wody bo jej nie bylo

Ojojo ale mi dobrze...

Teraz popijam gorace herbatke i szykuje sie chiba spac ..............jak zmeczona jestem

A tak w ogole to jest tam kto???
 
reklama
Do góry