reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Hej laseczki,staremu wygarnęłam co mi na duszy leżało:-p:tak: i lżej się zrobiło:cool2:.

Nie:no: - znalazłam fajną stronkę:-p.Tylko mnie nie zlinczować :sorry: BrzydUla - TVN - Program TV IDG.pl
Dobre:tak::-D:-D:-D:-D:-D.

No to juz wiem co sie do czwartku wydarzy, fajny odcinek sie szykuje, dzieki

Ogladalam dzisiaj pogode i od wtorku ma byc juz zimno brrr:no::no::no:
Grzejecie jzu w domach???Ja jeszcze nie ale wieczory sa coraz zimniejsze wiec pewnie jeszcze we wrzesniu zaczne grzac

My juz od tygodnia grzejemy o ile w dzien cieplo to noce niestety u nas zimne (ach ten gorski klimat)

Ja sie dzisaj wnerwiłam totalnie:wściekła/y: jestem nienormana tępa pierd olnięta i wogóle:szok:

wczoraj dałam babci materiał na firany zeby mi uszyła- i bie wiem w jaki sposób durnie jej powiedziałam jak ma je pociąc że wyslo jej zamiast 4 dobrych kawałków 8 za małych!!!!!!!!! i nie bede miała takich jakie chciałam- musze zrobić inne- bo teraz sie nei zmarszczy tak jak powinno- ja głupia! o czym ja myślałam jak jej to rozpisywała jak ona a to ciąć?????????????:eek::eek::eek:
fuck fuck fuck

a i taśmy kupiłam zaało bo jakoś nie poyślałam że jak tasme sie zarszczy to bedzie jej połowe mniej a nie tylko troche i nie starczy na całe okno:confused2::confused2::confused2::confused2:


no i pewnie raczej nie bedzie- bo wiem ze probley z n73 juz były jak ja jescze pracowałam- teraz pewnie juz wogole nie bedzie tego telefonu- ale szczerze mówiąc z tego co wiem to te ostatnie partie juz wychodziły felerne:confused2::confused2:

ja na sczescie prince polo nie lubie:-D:-D:-D ale ptasie mleczko i inne kaloryczne rzeczy to i owszem....:sorry::zawstydzona/y:
u mnie w auchanie jabłka po 90 gr. na targu 5kg- 3zł nawet sie zdarzają takie mniejsze a ładniejsze 5kg-4-5 zł najczesciej z tych tańszych

moje zaasy a zie to kilka słoicków tez ala gerber z tartego jabłuszka dla Zuzi:-D

i 1 kompot agrestowy od mamy- dostalam dużo więcej- różnych najqwiecej truskawkowych- ale ja je tak uwielbia ze nawet tygodnia mi nei wytrzymały od kiedy je dostałam:zawstydzona/y::-D i tylko 1 słoik agrestowego M wyniósl do piwnicy:-D:-D

:szok::szok::szok:

nooooo dobre by to bylo- ja jjz od 13 roku życia mam popsute zeby:zawstydzona/y::sorry: a teraz bede miala do wyrwania "tylko" 7 po porodzie:sorry: znaczy na pewno 3 a nie wiem jak z 4 górnymi- ale pewnie też będa do rwania- racej nie ma tu co ratowac- juz były ratowane i nic to nei dalo:sorry::sorry: plomby powypaday a zęby sie dalej pposuły:eek:
okaże sie po rtg:sorry:

to dobrze ze sczesliwie dotarlscie:tak:
wybaczamy;-);-)

skad masz takie informacje o noki n73??

witam was kochane dzieweczki moje!!!!

ostatnio was zaniedbalam bo na popoludniu pracowalalm na 14 wiec wpol do musze wyjechac :sorry::sorry::sorry: a to szczepienie czarka tu zakupy, tam a uto oplacic mowie wam urwanie glowy:no::no::no::no:

popieram, ale bysmy fajnie wygladali:-D:-D:-D:-D:-D:-D

z checia, tylko ze zarazliwosc dotyka tylko tych mniej pozytywnych stron zycia :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: :-D:-D:-D:-D
alem filozofka :-D:-D:-D:-D

a pierwsza milosc znajde tam ?????

jedna z moich ulubionych ksiazek z dziecinstwa :tak::tak::tak::tak:
z checia bym cos poczytala ale nie mam co :szok::szok::szok::szok:
tak nie mam co ze pismo swiete czytam:szok::szok::szok:

Kochane moje zwariowałam.:-D:-D:-D:-D
Właśnie postanowiłam,że idę do szkoły :-D:-D:-D:-D.
Od października zaczynam semestr.:-D:-D:-D
A teraz się z Wami żegnam ,bo mąż do łóżeczka mnie woła.
dobrej nocki.

moze dzisiaj bedzie inaczej, w kazdym razie ide zagrac :D

Witam z rana:-):-)
A mi normalnie ręce opadły, Maja obudziła się cała wysypana jakimiś czerwonymi krostkami, już sama nie wiem co jej jest i to jeszcze dzisiaj w sobotę:-:)-:)-(

moze uczulenie??

Hejo mamki :)) Ciesze sie jak male dziecko ale to tak jak co rok :)) Dzis jest moj dzien ! Stara dupa ze mnie 20 na karku :)) Niechce sie chwalic ale jestem happy :) To moje pierwsze urodzinki z mala .. Tzn Nadinka wczesniej w brzusiuu czekala :))

Milego dnia mamki Mam nadzieje ze moj bedzie udany Chociaz ptys i Nadina juz oto dbaja :))

Dołanczam sie do zyczen: Sto lat!!

A my dopiero z lozka sie zwleklismy, jakos taki leniwy dzien dzisiaj, sloneczko fajnie swieci i wogole zapowiada sie ekstra dzien.
 
3-SylciaTrudno-myli-ubra-6058.gif
dolączam się do życzeń:tak::tak::tak:

skad masz takie informacje o noki n73??
.
z doświadczenia- z pracy:tak: ocywiscie ówie o telefonach w Plus GSM- bo w każdej sieci są inni producenci i jeśli jest proocja na jakis inny telefon to inny telefonjest u nich felerny- wiec nokia n73 nokii n73 nie równa tak jak inne telefony

na poczatku jak były drogie strasznie to były dobre żadna na serwis nie wracała - a potem jak zrobili promocję i zaczeli je hurtowo produkowac to ciągle ktos przychodził ze to nie działa, ze to sie popsuło- najczesciej nokie wlasnie sie psuły- najniej na serwis wracało Sony Ericsonów- mimo że sprzedawały sie w porównywalnych ilościach:tak::tak::tak::tak:
a co do dostepnosci to wczoraj juz wprowadzili ją do oderty wyprzedażowej- czyli nie ma jej juz do zamówienia na magazynach i nie bedzie- zostały tylko jakies sztukowe ilości w pojedyncych punktach w całej PL:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hejo mamki :)) Ciesze sie jak male dziecko ale to tak jak co rok :)) Dzis jest moj dzien ! Stara dupa ze mnie 20 na karku :)) Niechce sie chwalic ale jestem happy :) To moje pierwsze urodzinki z mala .. Tzn Nadinka wczesniej w brzusiuu czekala :))

Milego dnia mamki Mam nadzieje ze moj bedzie udany Chociaz ptys i Nadina juz oto dbaja :))

STO LAT :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-) stara dupa???? :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: to co ja mam powiedziec 27 na karku? :-D:-D:-D:-D:-D:-D

No to juz wiem co sie do czwartku wydarzy, fajny odcinek sie szykuje, dziek

.

jak zobaczyłaś co bedzie w brzyduli do czwartku?tam jest tylko podane na poniedziałek :sorry::sorry::sorry::sorry: jak to wyszukać?trzeba się logować?


My już w domu po zakupach i spacerze.cieplutko dziś :tak::tak::tak::tak::tak:
Oliwka jak zwykle nie chce spać:sorry:
 
znalazlam 2 nastepne oferty:
"Chcesz dorobić 500-600 zł miesięcznie za 2 godz.pracy dziennie?Jesteś emerytem, rencistą, studentem,lub zarabiasz zbyt mało i posiadasz min.wykształcenie średnie? Zadzwoń. Mamy dla Ciebie propozycję pracy." - - ide w poniedzialek na 10 na spotkanie to jakas firma ubezpieczeniowa.
i nastepne:
do ankietowania osob potrzebuje--0,50gr za ankiete.dostaje do reki, roznosze wypelniania,odnosze dostaje kase.
 
Witam Was w sobotni poranek.dzis sie wyspałam :tak::tak::tak::tak: Oliwka obudziła si eo 4.00 ,wysikała się i szybko dość usnęła i spalismy do 7.30 więc taką godzine na wstanie to rozumiem :tak::tak::tak::tak::-):-):-)



As czy Ty znajdzisz jeszcze czas na studia???? :szok::szok::szok::szok: teraz to Ty w ogóle nie będziesz miec czasu na spanie jak teraz śpisz już po 3 lub 4h:-D:-D:-D:-D zameczysz się kochana :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Agnes nie na studia.
Klaudia mi przeszkodziła w zrobieniu matury i mam technika,ale bez matury.
Dziś byłam i już wiem wszystko.
Liceum ogólnokształcące muszę robić,ale od 3 semestru :-):-),czyli 2 latka i maturka w łapkach.
W sumie to bardzo przyjemnie było,bo jak się okazało sekretarką jest moja znajoma.Dyrektorka super,:tak:Zamiast wpisowego 500 zł na jutro mam jej w wolnej chwili obraz zrobić .:-D:-D:-D:-D
Ania ta znajoma powiedziała jej ,że ja obrazy wyszywam .
W zawodzie wpisałam dogoterapeuta,więc jeszcze mi dyrektorka dziecko z autyzmem podsunie na terapię,:szok::-D:-D ale oczywiście odpłatnie.
Zajęcia od 9 do 14 w sobotę i w niedzielę 3 km. od domu.:tak::-):-)
Już się cieszę;-):-):-D:-D:-D.
Dostałam jeszcze tydzień ewentualnego wolnego,bo grupy już chodzą,ale chyba jutro już pojadę.:tak::-D:-D:-D.Co się będę w domu nudzić.;-):-):-)

Krostki dostała dzisiaj rano, jest ich bardzo dużo na całym ciele, nie ma żadnej gorączki, to ją nie swędzi i zachowuje się jakby była zupełnie zdrowa. Wyczytałam na ulotce tego antybiotyku co bierze na zapalenie ucha że w rzadkich wypadkach ale może pojawić się wysypka, może to od tego. Poczekam do wieczora i jak nic się nie zmieni albo pogorszy to do szpitala podjedziemy
wysypka to może być ospa,różyczka,szkarlatyna ,uczulenie......

Hejo mamki :)) Ciesze sie jak male dziecko ale to tak jak co rok :)) Dzis jest moj dzien ! Stara dupa ze mnie 20 na karku :)) Niechce sie chwalic ale jestem happy :) To moje pierwsze urodzinki z mala .. Tzn Nadinka wczesniej w brzusiuu czekala :))

Milego dnia mamki Mam nadzieje ze moj bedzie udany Chociaz ptys i Nadina juz oto dbaja :))
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.:-):-)
 
reklama
dolączam się do życzeń:tak::tak::tak:

z doświadczenia- z pracy:tak: ocywiscie ówie o telefonach w Plus GSM- bo w każdej sieci są inni producenci i jeśli jest proocja na jakis inny telefon to inny telefonjest u nich felerny- wiec nokia n73 nokii n73 nie równa tak jak inne telefony

na poczatku jak były drogie strasznie to były dobre żadna na serwis nie wracała - a potem jak zrobili promocję i zaczeli je hurtowo produkowac to ciągle ktos przychodził ze to nie działa, ze to sie popsuło- najczesciej nokie wlasnie sie psuły- najniej na serwis wracało Sony Ericsonów- mimo że sprzedawały sie w porównywalnych ilościach:tak::tak::tak::tak:
a co do dostepnosci to wczoraj juz wprowadzili ją do oderty wyprzedażowej- czyli nie ma jej juz do zamówienia na magazynach i nie bedzie- zostały tylko jakies sztukowe ilości w pojedyncych punktach w całej PL:tak:

no to dobre masz wiadomosci, ja ie wlasnie zastanawiam nad kupieniem takiej nokii na allegro ale uzywanej, a sprzedac moja 6120 classic

STO LAT :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-) stara dupa???? :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: to co ja mam powiedziec 27 na karku? :-D:-D:-D:-D:-D:-D



jak zobaczyłaś co bedzie w brzyduli do czwartku?tam jest tylko podane na poniedziałek :sorry::sorry::sorry::sorry: jak to wyszukać?trzeba się logować?


My już w domu po zakupach i spacerze.cieplutko dziś :tak::tak::tak::tak::tak:
Oliwka jak zwykle nie chce spać:sorry:

nie trzeba sie logowac, pocykalam i znalazlam program, tam zmieniasz dni i jest opies

znalazlam 2 nastepne oferty:
"Chcesz dorobić 500-600 zł miesięcznie za 2 godz.pracy dziennie?Jesteś emerytem, rencistą, studentem,lub zarabiasz zbyt mało i posiadasz min.wykształcenie średnie? Zadzwoń. Mamy dla Ciebie propozycję pracy." - - ide w poniedzialek na 10 na spotkanie to jakas firma ubezpieczeniowa.
i nastepne:
do ankietowania osob potrzebuje--0,50gr za ankiete.dostaje do reki, roznosze wypelniania,odnosze dostaje kase.

daj sobie dziewczyno spokoj z ubezpieczeniami, porazka totalna, wiecej sie nalazisz niz kasy z tego bedzie

Agnes nie na studia.
Klaudia mi przeszkodziła w zrobieniu matury i mam technika,ale bez matury.
Dziś byłam i już wiem wszystko.
Liceum ogólnokształcące muszę robić,ale od 3 semestru :-):-),czyli 2 latka i maturka w łapkach.
W sumie to bardzo przyjemnie było,bo jak się okazało sekretarką jest moja znajoma.Dyrektorka super,:tak:Zamiast wpisowego 500 zł na jutro mam jej w wolnej chwili obraz zrobić .:-D:-D:-D:-D
Ania ta znajoma powiedziała jej ,że ja obrazy wyszywam .
W zawodzie wpisałam dogoterapeuta,więc jeszcze mi dyrektorka dziecko z autyzmem podsunie na terapię,:szok::-D:-D ale oczywiście odpłatnie.
Zajęcia od 9 do 14 w sobotę i w niedzielę 3 km. od domu.:tak::-):-)
Już się cieszę;-):-):-D:-D:-D.
Dostałam jeszcze tydzień ewentualnego wolnego,bo grupy już chodzą,ale chyba jutro już pojadę.:tak::-D:-D:-D.Co się będę w domu nudzić.;-):-):-)


wysypka to może być ospa,różyczka,szkarlatyna ,uczulenie......


Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.:-):-)

no to udanej nauki, ja startuje w nastepny weekend:-):-):-)
 
Do góry