reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.
 
reklama
Tu coś na poprawę humoru :tak:

Rozmowa dwóch przyjaciółek:
- Podobno cię wczoraj widziano z jakimś tłustym kudłatym cudakiem?
- To mój mąż, podarował mi na urodziny kilka wysp na Hawajach.
- To mówisz, że gdzie znalazłaś to mięciutkie i puszyste cudo?

As, czy w klasie sa dwie nauczycielki ??
kawał dobry :-)
W klasie sa na codzieć 2 nauczycielki,ale wczoraj była jedna ,bo druga na pogrzeb babci musiała jechać.:-(

"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.
:szok::szok::szok::szok::szok:
Masz 2 wyjścia.
Albo rzeczywiście odejśc i zostawić gada...
Albo dać tak mu w kośc,żeby zrozumiał,że to jego błedy a nie Twoje.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za impertynent jeden :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja bym z nim zagrała odpowiednio...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
"Ja bym z nim zagrała odpowiednio..."

tzn jak?

okazalo sie ze na prace w wojsku musi czekac conajmniej jeszcze 3 miesiace bo jak narazie nic nie uda sie zrobic,no ale przez 3 miesiace co...kasa sie konczy...klientow na tatuaze coraz mniej...bo szał wakacyjny sie zakonczyl wiec mowie mu ze co ma zamiar robic przez te 3 miesiace sidziec w domu,nie wiem jakies magazyny w tesco czy netto czy cos takiego chciaz by na oplaty bylo a on ze woli w domu siedziec niz charowac fizycznie za tysiac.
 
Ewelinka ja bym mu nic nie zrobiła.
Nie uprała,nie ugotowała,nie podała nic,nie spała bym z nim,nie rozmawiała ,zostawiała małego i bez słowa wychodziła na godzinę czy dwie i z nienacka wracała.
Skoro mu na Tobie nie zależy i chce żebyś odeszła a Tobie na nim zależy to starała bym się,żeby zaczął zabiegać o Ciebie.To jemu zależeć ,nie Tobie.:no:
Mam wrażenie ,że Ty się przed Nim płaszczysz i robisz wszystko ,żeby było dobrze a on to olewa i bierze jako Twój obowiązek.
A to przecież Twoja dobra wola,że koło Niego skaczesz.:sorry:

A ja myślałam ,że bede miała dzień wolny.
Myślałam... ,bo właśnie dostałam telefon ,że do jutra mam przesłać program z dogoterapii do korekty.
Mam rozpisać 16 godzin zajęć ćwiczenie po ćwiczeniu.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
W tej chwili mam rozpisane 4 godziny dopiero a już wymiękam.:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nigdy takiego czegoś nie robiłam.:sorry::sorry:
 
Witam :-) nie zaglądam bo jakos ten czas leci :zawstydzona/y: a to zakupy to przypilnowac dzieci z lekcjami a to na spacer z Gabi codziennośc :tak:teraz chwilka bo wrocilismy z Lidla mąz poszedl ustalic termin do kardiologa Zle mu wyszły badania i EKG (niedokrwienie tylnej komory serca ) ,ma wysoki ciśnienie (200/120) leków ma pelno niemoze pic alkoholu wogole :no: dla mnie to bardzo dobrze Najgorsze ze jak nie dostanie sie do kardiologa to szpital i kompleksowe badania :-( troche sie martwie ze tak podupadl na zdrowiu a tyle razy mowiela zeby wziąl sie za leczenie :crazy:
 
"Ja bym z nim zagrała odpowiednio..."

tzn jak?

okazalo sie ze na prace w wojsku musi czekac conajmniej jeszcze 3 miesiace bo jak narazie nic nie uda sie zrobic,no ale przez 3 miesiace co...kasa sie konczy...klientow na tatuaze coraz mniej...bo szał wakacyjny sie zakonczyl wiec mowie mu ze co ma zamiar robic przez te 3 miesiace sidziec w domu,nie wiem jakies magazyny w tesco czy netto czy cos takiego chciaz by na oplaty bylo a on ze woli w domu siedziec niz charowac fizycznie za tysiac.

ciekawe czy bedzie tak mowi jak nie bedzie mial za co jedzenia kupic dziecku, nie obraz sie ale dla mnie to straszny dupek z niego

Witam :-) nie zaglądam bo jakos ten czas leci :zawstydzona/y: a to zakupy to przypilnowac dzieci z lekcjami a to na spacer z Gabi codziennośc :tak:teraz chwilka bo wrocilismy z Lidla mąz poszedl ustalic termin do kardiologa Zle mu wyszły badania i EKG (niedokrwienie tylnej komory serca ) ,ma wysoki ciśnienie (200/120) leków ma pelno niemoze pic alkoholu wogole :no: dla mnie to bardzo dobrze Najgorsze ze jak nie dostanie sie do kardiologa to szpital i kompleksowe badania :-( troche sie martwie ze tak podupadl na zdrowiu a tyle razy mowiela zeby wziąl sie za leczenie :crazy:

Najwazniejsze zeby teraz doprowadzil sie do porzadku ze zdrowiem.

Wiecie co? mam dosc. Jakis natret kloci sie na moim blogu i bezczelnie wypomina mi moje bledy bo zamiast napisac kątach napisalam kontach (majac na mysli te pierwsze). I bezczelnie komentuje zebym sobie slownik wlaczyla jak pisac nie umiem, dlaczego takich ludzi tutaj wogole puszczaja?? I po jaka cholere bloga czyta jesli ma zamiar tylko bledy wypominac??
 
Ale dzis również piekny dzień,słoneczko świeci i jest cieplutko,niedawno wróciliśmy z dworu,Oliwka zjadła i już lezy w łóżeczku.
Zaraz powinna usnąć bo juz lezy cichutko.:-)


pati gratuluje zakupu autka :tak::tak::tak::tak::tak::tak:


anaconda smakowicie wygląda ta kawka,ja poproszę :tak::tak::tak::-)


malinka super że grzybobranie sie udało i ze jestes taka zadowolona,nie majak naładowac akumulatory :tak::tak::tak:
no i kuruj się kochana :-):-):-):-)



WItam i ja o poranku wlasnie pije kawe po kapieli :)

Ale mi sie spalo dobrze :) od 24-6 rano bez przerwy potem butla dla malego i do 7:40 mały nas zaskoczyl bo spal sam w duzym łózku zastawionym łóżeczkiem co by nie spadl.Ale rano patrzymy a ktos drepxcze do nas :)

to dobrze ze mały przespał całą noc,może i łóżeczko jest dla niego za ciasne ale po co ma zabierać Wam łózka,kupcie mu łóżko i po sprawie bo tak to Was wyeksmitował z Waszego łóża :sorry::sorry::sorry::sorry:



"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.

:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
iesz co ja nawet bym mu nic nie odpowiedziała tylko bym się spakował ,wzięła dziecko i wyprowadziła.
weź się mu przeciwswaw,bo narzekasz na niego a nic z tym nie robisz.chodzisz koło niego,ma wszystko podane to mu wygodnie,przyzwyczaił się i teraz uważa że to twój obowiązek.nie obraź się ale skoro go do tego przyzwyczajasz i nie próbujesz tego zmienić i się na jego zachowanie godzisz to po części to tez Twoja wina.nie obraź sie,nie o to mi chodzi ale chce Ci oczy otworzyć :tak::tak::tak::tak:



"Ja bym z nim zagrała odpowiednio..."

tzn jak?

okazalo sie ze na prace w wojsku musi czekac conajmniej jeszcze 3 miesiace bo jak narazie nic nie uda sie zrobic,no ale przez 3 miesiace co...kasa sie konczy...klientow na tatuaze coraz mniej...bo szał wakacyjny sie zakonczyl wiec mowie mu ze co ma zamiar robic przez te 3 miesiace sidziec w domu,nie wiem jakies magazyny w tesco czy netto czy cos takiego chciaz by na oplaty bylo a on ze woli w domu siedziec niz charowac fizycznie za tysiac.

:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
sory ale z niego jest mega nierób :no::no::no::no::no: woli siedzieć w domu a krasnoludki mu pieniadze na rachunki i jedzenie przyniosą ???? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
to postaw sprawe jasno Ty idziesz do pracy skoro on nie chce a on się zajmuje dzieckiem i domem!!!!! ja bym tak zrobiła,dostanie w kość to sam powedruje szukac pracy :tak::tak::tak::tak::tak::tak:



Witam :-) nie zaglądam bo jakos ten czas leci :zawstydzona/y: a to zakupy to przypilnowac dzieci z lekcjami a to na spacer z Gabi codziennośc :tak:teraz chwilka bo wrocilismy z Lidla mąz poszedl ustalic termin do kardiologa Zle mu wyszły badania i EKG (niedokrwienie tylnej komory serca ) ,ma wysoki ciśnienie (200/120) leków ma pelno niemoze pic alkoholu wogole :no: dla mnie to bardzo dobrze Najgorsze ze jak nie dostanie sie do kardiologa to szpital i kompleksowe badania :-( troche sie martwie ze tak podupadl na zdrowiu a tyle razy mowiela zeby wziąl sie za leczenie :crazy:

zdrówka dla mężą życzę :tak::tak::tak:
 
My po spacerze, Helenka nieźle dal popalić :wściekła/y:

No i nadrobiłam od wczoraj :tak:
Witam w pierwszy dzień jesieni :-D nocka spokojna, jak się położyłam o 21.30 tak spałam do rana :tak: ale i tak spać mi się chce :no: już mam wszystko zrobione, jeszcze tylko pranie powiesić i laba :-D Kubek z M śpią to niech śpią przynajmniej nikt mi tyłka nie zawraca :tak: ząb dalej boli ale już na szczęście mniej ale za to buzi nie mogę zamknąć do końca bo zaraz wszystko boli :no: oj wyrwę wszystkie zęby i sztuczną szczękę sobie włożę i będzie po problemie :tak::-D lecę kończyć to pranie i sobie poleżę trochę :-D miłego południa życzę :tak:

Współczuje tego zeba :baffled:

"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.

Twoj chłop to poprostu ma depresje... Ale As ma racje, skoro jemu sie nie opłaca pracować to ty też nic nie rób, nie pierz nie gotuj dla niego, bo poco skoro on tylko gra...

Ja to bym mu jeszcze powiedziala, że nie rozstaniesz sie z nim, ze będzie musiał sie z toba męczyć :-p

Witam :-) nie zaglądam bo jakos ten czas leci :zawstydzona/y: a to zakupy to przypilnowac dzieci z lekcjami a to na spacer z Gabi codziennośc :tak:teraz chwilka bo wrocilismy z Lidla mąz poszedl ustalic termin do kardiologa Zle mu wyszły badania i EKG (niedokrwienie tylnej komory serca ) ,ma wysoki ciśnienie (200/120) leków ma pelno niemoze pic alkoholu wogole :no: dla mnie to bardzo dobrze Najgorsze ze jak nie dostanie sie do kardiologa to szpital i kompleksowe badania :-( troche sie martwie ze tak podupadl na zdrowiu a tyle razy mowiela zeby wziąl sie za leczenie :crazy:

duża zdrówka dla mężusia :tak:

Miałam nadzieję, że Helenka uśnie, ale właśnie wstała i jęczy i właśnie zygała sie na podłogę
 
reklama
Ja moje wlasnie polozylam i mam nadzieje ze sie wyspia:tak:Byłam z Nimi troszke na spacerku i juz byly mega zmeczone
Chcialam sobie teraz zrobic capucinko ale nie mam:szok:Jak pojde po mlodego to musze sobie kupic
 
Do góry