reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziewczyny nie straszcie mnie z tymi blizniakami....lekarz byl pewien ze to pojedynczy plod:tak::-)
Gosiaczek a jak u ciebie staranka, czy @ przyszla bo nie doczytalam......;-).
 
reklama
Alez mnie ta DODA cala w ku....a ,to ona zachowuje sie jak prostaczka.Ach na chwile przelaczylismy na dwojke i jest tam taniec na lodzie i akurat wypowiadala sie na temat Salety......
 
Powrocilam hihi dzidziol prawie spi a ja szukam pomocy w necie...

Hana 31 ja nie moge tego wszystkiego tu napisac, maz informatyk i umie wszystko wyszpiegowac, ale uwierz jest mi ciezko i dziekuje za to ze moge sie otworzyc
 
Dobry wieczor.
Ufff doczytalam Was wreszcie. Dwa dni mnie nie bylo i juz 10 stronej do czytania.:szok::-)
My wczoraj wyjechalismy na cmentarze, przespalismy sie u tesciow (moj M mial dzis wolne) i dzis wrocilismy po 20. Troche niby odpoczelam (pzrynajmniej od sprzatania, gotowania itp.), ale teraz padam. Nie mam sily nawet pisac.

Majeczko! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. Duzo zdrowka i slodyczy Macius, Grzes i "ciocia" Asia zyczy.:-D:rofl2:
152.gif

Iwonka - slicznie wygladalas na slubie. Zreszta nie tylko Ty, wszyscy pieknie wygladaliscie!:tak: A brzuszek na pewno nie wyglada na 12 tydzien.:szok: Ciekawe jak bedziesz wygladac pod koniec ciazy.:confused::-p:-)
Sylwia -nie znamy sie, ale zycze Ci duzo szczescia. Duzo przeszlas. Jestes dzielana!:tak:
Dobra zmykam. A na zakonczenie zycze wszystkim dobrej nocki!
 
NONO Iwonka slicznie twój brzunio rosnia,,bardzo mi sie podoba,,hehe.....a maleństwo ma fajne M1.
Ja juz ide myju i aaa..moje spi już dawno,,dzisiaj razem spimy,bo on strasznie kaszle(ach te przedszkole,,chodza dzieci chore-normalnie chore,,i zarażają),,a ty potem kobieto męcz sie i zwoplnienia bierz-szkoda słów)....dlatego ze mną spi,,bo sobie odkaszluje i wtedy nieraz wymiotuje,,,makabra,,ale trzeba...
No to ja juz wam życze miłej ,spokojnej i stosunkowej;-)nocki kobietki..
narazie,,do juterkaa...ja teraz w domku i moge duzzoo pisac do was,,albo sama do siebbie9bo czasami tak lubie:tak:;-):zawstydzona/y:,,zreszta same wiecie:-D)
 
Sylwia - nie potrafię sobie wyobrazić, jak musisz cierpieć z powodu rozłąki z synkiem... Współczuję Ci bardzo i mam nadzieję, że szybko ułozysz sobie zycie na nowo!

mama w boju - kochana, jak Ty sobie dajesz radę z dwójką takich maluszków? :-)

Iwonka - faktycznie niezły brzuszek Ci wyskoczył :tak: Śliczny!
 
Leika cierpie i tobardzo chcialabym by byl on przy mnie ale wiem ze przy tatusiu tez mu bedzie dobrze.

Mam nadzieje ze uloze sobie moje zycie


DZIEWCZYNY DZIEKUJE WAM ZA SLOWA OTUCHY ONE MI SA NAPRAWDE POTRZEBNE
 
reklama
VICI :

Radosne życzenia
aby każdy rok
przynosił wszystko to,
co w życiu najpiękniejsze:
radość, szczęście i miłość.



Hej dziewczyny u mnie dzis 0 stopni:szok::szok:, ale za to sloneczko:-). Znowu sobota a ja musialam wstac po 6:eek: kiedy ja sie wyspie, a wczoraj poszlam spac po 12 bo ogladalam na tvn film " ring2" - fajny.

IWONKA ale masz super brzunio:tak::tak: - ale czy to napewno dopiero 12 tydzien:confused:. Bardzo mi sie podoba - tez calkiem niedawno taki nosilam;-)

SYLWIA pamietaj ze my zawsze tu jestesmy wiec kiedy ci bedzie ciezko i zle wal do nas jak w dym zawsze wysluchamy:tak::tak:
 
Do góry