reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No ladnie to tak jak siedzialam i sie nudzilam nie bylo nikogo a teraz jak gotuje i sprzatam to prosze ruch sie zrobil;-):laugh2::rofl2:


Witam WSZYSTKIE MAMY bardzo serdecznie

dawno mnie tu nie bylo ale mam nadzieje ze pamietacie mnie jeszcze :-)


WITAM BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIE NOWE MAMY

Hej SYL1982WIA ja tak troche a ty mnie?? juz tu bylam jak sie do Niemiec wyprowadzalas - jak ci sie tam wiedzie ( jesli mozna spytac)?:-)

hej, nigdy tu nie zaglądałam, ale tak sobie pomyślałam, że skoro kolejne pół roku spędzę w domu z synkiem, zajrzę do was i będę tu częsciej zaglądać (no chyba, że mnie wyrzucicie;-))

KOCHASEK witaj i pisz :tak:

:-D:-D:-Dpowiem Ci kochana, że teraz to i tak trochę przystopowałyśmy z pisaniem :tak:był czas, że po kilku godzinnej nieobecności miało się do przeczytania tyle postów, że :szok::szok::szok: Bo wiesz my jesteśmy mamy co to nic nie robią w domu tylko przed kompem siedzą ;-):tak::-D:-D:-D:-D

Amen:laugh2:
 
reklama
Ja zmykam, pojawię się pewnie dopiero w poniedziałek.

Vici z okazji Twoich jutrzejszych urodzin, już dziś składam Ci życzenia wszystkiego najlepszego. 100 lat w zdrowiu i szczęściu.

Dziewczynki! Życzę miłego weekendu.

Ps. Prosze się nie rozpisywać, abym za dużo do czytania nie miała ;-):tak::-D
 
Witam po spacerku! Trochę nam się udało zmoknąc bo coś dziwnego z nieba siąpi:baffled: Zaraz się zabieram za obiadek dziś serwuję spagetti. Szybko łatwo i przyjemnie:-) Właśnie Adrian je chipsy i częstuje nimi Madzię, a Madzia je tak jednego gryza ona drugiego pies:sorry: Normalnie nie ma na nich rady. Co trochę muszę małą odciągac od psiej miski. Zasmakowała jej sucha karma:dry:
Reniferku tzrymam kciuki za spanko no i za to żeby katar poszedł wreszcie precz:tak:
Cloe jak tylko doszlifujemy pokoik to zaraz wrzucam fotki. Już się doczekac nie mogę:-D
Sylwia trzymaj się mocno. Na pewno będzie juz tylko lepiej.
Kochasek witamy i zapraszamy:laugh2:
Sewa miłego weekendu!
Zmykam bo Madzia atakuje dinozaura i może sie to żle skończyc (dla dinozaura oczywiście:-p:sorry:)
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
DLA MAJECZKI
OD MAJECZKI
Z RODZINKĄ

IWONKA pięknie wyglądaliście, a jak zobaczyłam Twój wypukły brzuszek to aż mi oczy wyszły i musiałam sprawdzić na suwaczku ile Ty już w ciąży jesteś.
 
Leika A wiec tak moj Kochany Eryczek zostal z tatusiem i raczej juz tak pozostanie, powiedzial ze gdy bede chciala mu go odebrac to postara sie i odbierze mi obydwoch. :-( Dlatego tez wole by zostalo tak jak jest. Eryczek teskni, wiem o tym bo dzwonie czesto do mamy i z nim rozmawiam, aj tez za nim tesknie cholernie...

Hana 31 i Sewa mam nadzieje ze w koncu przyjdzie ten wlasciwy dzien, ale narazie nie powiem jaki, gdy juz to sie stanie to sama wam o tym napisze... Nie chce po prostu zapeszac... hihi

Iwonka oczywiscie ze Cie pamietam, pytasz jak mi sie wiedzie w Niemczech, no musze powiedziec ze dosc dobrze, mam prace,niedlugo moze mieszkanie, jakos jest. Poczekamy zobaczymy co dalej bedzie:tak:


Staram sie trzymac jak najmocniej przychodza nieraz zle chwile, mialam juz dwa kryzysy gdzie chcialam wrocic do domu ale jakos mi przeszly


Pozdrowionka
 
reklama
Do góry