reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzien dobry u nas kolejny pochmurny dzien. Na cmentarzu wczoraj nie bylismy bo na groby naszych bliskich mamy daleko ( najblizej 60 km) wiec siedzielismy w domku, ale pomodlilam sie za dusze zmarlych. Wczoraj moj maly jadl pietke z chleba i sie zadlawil:szok:. Spojrzalam na niego a on caly czerwony i nie oddycha - klepnelam go w plecki i wylecial mu taki duzy kawal chleba:szok::no:, az sie teraz boje mu dac cokolwiek:eek:.

MAJECZKO (Pychy):
Najlepsze zyczonka, duzo zdrowka i slonka, humoru dobrego, zycia kolorowego i wielkich wrazen przy spelnianiu marzen! Wszystkiego naj z okazji 2 latek od Kubusia Natalki i Iwony:-)
IWONKA pieknie wygladalas na slubie a brzunio masz superasny:tak::tak::tak:

KASIULA MATULA a twoja mala w stroju wiedzmy wygladala jak ksiezniczka:tak:

No nic teraz uciekam do Kubusia bo zaczyna marudzic. Zajrze pozniej
 
reklama
Majeczko! Z okazji 2 urodzinek, życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Cioteczka sewa i Jędruś.

Dzień dobry! U mnie kolejny brzydki dzionek :-(Dziś po południu wybywam z domku. Wrócę dopiero w pon.

Iwona całe szczęście, że w porę zareagowałaś z tym chlebem. Dzielna kobietka z Ciebie.
 
Majeczko w dniu 2 urodzin zyczymy duzo zdrowka,usmiechu oraz spelnienia marzen!!! Vanesska z mama:-)
urodziny7.gif


clown__7_.gif



urodziny12.gif
urodziny12.gif

 
Dzień dobry bardzo:-) Wstaliśmy sobie i powolutku z mężem kawkujemy. Na dworze szaro-buro i ponuro. Chyba padało lub padac będzie. A ja kawkę skończę i idę się przejśc z małymi. Mężo ma w tym czasie wykańczac pokoik. Jeszcze tylko wykładzina i meble i hura...... pokój gotowy!!!!:rofl2:
 
witam sie słonecznie...

taka piękna pogoda za oknem, ze aż żałuje iż nie moge poparadowac z wózkiem :sorry::sorry::sorry: ogólnie humor mi wraca, bo po wczorajszym oklepywaniu plecek mikiego - ten przespał bez zadnych harczen nocke... najlepsze jest ze bardzo krótko cieszyłam sie dzieckiem, które je i śpi, bo nawet o 4 rano po dwóch godzinach walki by mały usnął - on nawet o tym nie myślał... w bujaczku sie pobawił, w łózku ze mną poleżał, a jak ja go do wózka to ryk...
dziś go wystawiam na balkon w ramach werandowania;)

a teraz lece ogarnąć kuchnie bo wygląda tragicznie!
 
reklama
Hej dziewczyny na to wygląda że całą polskę nawiedziły deszce Tylko renifer ma ładną pogodę.:tak:
Sikoreczka pochwal si efektem końcowym pokoiku :tak:
Reniferek na to wygląda że miki powoli dochodzi do siebie Oby tak dalej:tak:
Majeczko wszystkiego naj naj z okazji drugich urodzinek:tak:

Ja uciekam do zoibaczenia popołudniu jak julcia pozwoli
 
Do góry