reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam,już po pracy i wypłacie:cool2:,Julu śpi :cool::cool:,Olkowi na razie tylko jeden lek przepisany przez neurologa wykupiłam,bo drugiego nie ma ale zamówiłam:tak:.Leki dla spokojności,żeby nie chrząkał i zębami nie zgrzytał:sorry2:.
A do M nawet się nie odezwę jak wróci.:no:I za jego sprawami jeździć nie będę:no::wściekła/y::wściekła/y::crazy:,niech wolne sobie weźmie w końcu i tak na czarno robi:-p:sorry2::crazy:.
sylwiob dynia łuskana jest niedobra :no::no::no: raz kupiłam torebkę to sama gorycz była.wolę normalną:tak::tak::tak:
A kupowałaś z firmy Orzeszek,one są dobre,ja to lubię połuskać sobie:tak:.
 
Sewek tez ma zakaz do kompa i tych podobnych
ale ma takie fochy - o wszystko wyje - chyba doczekalam sie buntu 2 latka :wściekła/y:

dowikla a tak poza tym to super wiesci od lekarki :tak:

Edit:


a co tak pusto ??

wystraszylyscie sie mnie :sorry::-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No co Ty Patrysia :sorry:Olek mi zgłodniał:tak: i paluszki rybne mu smażyłam:tak: - zjadł 3,5 sztuki:szok:.

A i zaraz na Brzydulę będę się zbierać:tak:,chociaż i tak wiem co do środy się wydarzy:-p:tak:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej babki ja tylko na chwilke wpadam ... U nas okeyo :) maraton w chodzeniu dzis mialam z kolezankami na zakupy :)) Malej kupila sweterki i szaliczek :) grzechote i taki palak zzabawkami do wozka :)Nadinna zaddowolona :) Zupka zur zrobiona domek wysprzatany :))

Mlego dnia mamki :))
 
reklama
sylwiob dynia łuskana jest niedobra :no::no::no: raz kupiłam torebkę to sama gorycz była.wolę normalną:tak::tak::tak:

musialas zle trafic bo ja jadlam dobra

ewelinkaaa7 no po prostu ubaw po pachy -nie zakwalifikowałaś sie :-Dpowaliło ich na łby,może ich zdaniem miałaś za wysokie wymagania ,no nie mam pojęcia:eek:a faktycznie dwa grosze za ulotke to żenada ,może i lepiej ,ze cie nie więli:tak:

Ja nie robie przetworów,bo ogórki czy paprykę kupię sobie w biedronce,a nie cierpię stać godzinami przy garnkach:no:ale kompocik z owoców świerzych to pycha mniam mniam,dostałam od znajomej słoik dżemu malinowego własnej roboty:tak:ale jeszcze go nie tknęłam ,niech poczeka,podobno na przeziebienie są swietne

ja tez wyznaje zasade ze trzeba dac innym zarobic, a kompocik dobry latem ze swiezych owocow, zima herbatka z sokiem z malin (ktory tesciowa robi)

A mi jabłka wychodzą bokiem :-p dostałam tonę jabłek ze wsi :tak: Całe szczęście dziewczynki lubią jabłka więc ma kto wcinać :tak:

Madziula, zazdroszczą ci tego masażu, tym bardziej, że jakaś obolała jestem :no:

A propos kompotów, to Helenka lubi :tak: Ale nie na co dzień, chyba jej się przejadły :-p

Dostałam, pocztą paczkę od Hippa :tak: W środku jakiś słoiczek i kilka innych próbek i książeczkę z kuponami rabatowymi do Rossmann - pierwszy raz w życiu jakaś promocja która mi pasuje :-D

tez mialam ta paczke, ale kupony nie wszystkie wykorzystalam, na kosmetyki nie bo uzywam nivea

A i zaraz na Brzydulę będę się zbierać:tak:,chociaż i tak wiem co do środy się wydarzy:-p:tak:.

czytalas swiat seriali??:confused2:


swietna


A ja musze sie pochwalic ze do tego przeziebienia rozbolal mnie zab. Dentysta dopiero w poniedzialek. Mam pecha. jak gadacie o @, to dostaje, o przeziebieniu - budze sie chora, o zebach - boli. Pogadajmy o wygranej w totolotka :D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry