reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

blue na pewno będzie dobrze ;-)
a ja byłam dzis na tej komunii, troche się bałam, bo właściwie z tej rodziny to znam tylko tak blizej siostrę chrześniaka... niestety zaniedbałam przez pewne sprawy chrześniaka... i obawiałam się, że trochę będzie kwasów przez to na tej komunii, ale było ok.. tylko tak z leksza sztucznie... no ale cóż...
 
reklama
a gdzie wszyscy?:baffled:
ja jestem w trakcie załatwiania dodatku wychowawczego i ciągle coś im nie pasuje:wściekła/y: a to zaświadczenie nie takie, ciągle coś muszę donosić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: z dwójką dzieci przez pół miasta:baffled:
 
Blu wczesne wykrycia jakichkolwiek wad jest dobra bo szybko reagujesz i zrobisz wsio by było dobrze tego wam życzę
chciałam ci podziękować za ten adres butiku
kurcze ale fachowa obsługa wprawdzie przez tą budowe "Długiej " nei był otwarty normalnie od 10 nie wiem o której laska sie pojawiła bo poszłam 2 raz o 14
zmeirzyła dopasowała i mam całkiem inny rozmiar niz dotychczas kupowałam :szok::szok::szok:
i pewnie co któraś kobieta tak ma nie ma co ukrywać kto by szedł do fachowca by dopasował stanik niestety ceny były spore bo jednak 139 zł za ten który naj lepiej pasował troszkę za duzo ale znalazłam firmę w Krakowie mają rozmiary i cena o te 100 zł prawie mneijsza wiec ejst róznica ehehehheh
 
I kupujesz przez internet? Uważaj na rozmiar, bo tam pewnie ci dobrali brytyjski.

stanik który najlepiej leżał był taki
Sklep z bielizną - Marcille - bielizna Kraków - Biustonosz Frances lilac multi Panache Cleo
i z tego co czytam to angielska rozmiarówka :)))

ja niegdy nei kupiłam stanika przez interent
musze przymierzyć inaczej nei kupie niccc nawet butów niczego
ale ta firma dogaduje sie z klientem i dzis chce sie z nimi zkontaktowac czy jest obcja przymierzenia wrazie co np 2 lub 3 rozmiaró by być pewnym :)))))

jeny pogoda znowu się zepsuła wrrrr
jutro mam wolne i idziemy z Zuzą na bilans 6 latka ja pikole ale czas zleciał
 
hej
coś nam ledwo dyszy nasz wątek:baffled:
miałam iść dziś z dziecmi do Zusu po zaświadczenie, ale pada:baffled: wkurza mnie ta nieprzewidywalna pogoda, jak ubiorę dzieci lekko to zaraz się chmurzy i robi zimno, a jak ubiore ciepło to upał:wściekła/y:
Michaśka w końcu zaakceptowała mleko z butelki, więc śpi dłużej w nocy, czekam jeszcze aż zacznie przesypiać całe noce:tak:
 
Sopana musimy mu reanimacje zrobić musowo heehhehe
a co do pogody to mnie tez ta drażni wczoraj rano wychodząc do pracy i z dziećmi do placówek było słonko piekne i co wraclismy i lało jak diabli fuks że Zuzi kaloszki do reklamówki wsadziłam ale zero pelerynki lub parasola ja miałam swój wiec my we dwie sie na styk zmieściłysmy

Ja dziś mam wolne
rano z Zuzią na bilansie byłam wsio oki luks
potem do dentysty wow poleciła nam pani pielęgniarka z przychodni obok nas w szpitalu wojskowym nie dośc że kontrole od ręki nam zrobili to wizyte bo niestety mimo ze nie widać tego Zuza ma 4 dziurki :-:)-:)szok::szok: i juz 19 mamy 1 wizyte i plabowanie pewnie ale teraz kolorowe pląby sa refundowane wiec luzik
Maks niestety w żłobku załapał jakis wirus i bidny wczoraj biegał na kibelek a w nocy to jzu tragedia albo mu góra poszło albo dołem bo wsio było brudne i miałam nocne sprzatnei łóżka i pościeli
paniw żłobku mówiły ze po kolei ida dzieci na to i ze to 1 dniowe nie dzwonią wiec chyba wsio jest oki
 
reklama
Do góry