reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Mój piesek chory, cos wymiotuje :-(

Madzik u nas był kaszel nocny, okazało się, że to suche powietrze i roztocza.

U nas nadal noce z małymi pobudkami.
 
reklama
Madzik, z jednej strony marzę o tym żeby sie pozbyć brzucha i wszystkich dolegliwości (myślę sobie co zjem po porodzie :-D) no i żeby zobaczyć Adasia :-), a z drugiej strony boję się jak to będzie z dwójką urwisów :eek:. Poza tym wolałabym żeby na wiosnę się wykluł jednak ;-)
 
Madzik dla mnie wymioty u dziecka brzmią zawsze bardzo poważnie:-(
a Zosi może coś po prostu "stanęło" na żołądku, a jak zwymiotowała - to jej przeszło:tak:

Roksi masz superowe dziewczyny:-D

Aiwyls wiesz, ja mam taki kaszel jak zasypiam, dosłownie sie duszę, może tez mam za sucho w pokoju? do laryngologa idę już kolejny miesiąc:zawstydzona/y:

Madzik lekarz się ze mnie smieje, że przy kolejnym dziecku będzie lepiej, a przy kolejnym, to juz w ogóle będzie spoko:-D:-D:-D

jak fajnie że jutro piątek:rofl2:
 
Mdzikm nie wiem jak to jest ale śpi:-D jest tak, że nieraz się obudzi na jedzonko:confused2: ale więcej jest tych nocy przespanych:tak:
Trzeba się Zosi spytać jaki jest sekret jej cudownego ozdrowienia:-D

Blu ja to tylko siedziałam i myślałam o tym ,czy dziewczyny będą podobne do siebie, jak Majcia będzie wyglądać:-) na początku wydawało mi się, że są identyczne ale teraz widzę różnice:tak:
 
ja dziś w domu mam mały remoncik malujemy dzieciom mebelki wsio zich pokoju jest w dużym :szok::szok::szok::szok::szok::szok:co za bałągan ale efekt kolorowego pokoju warty bałaganu :))))

my po kontroli baki zdrowe ale poniedziałek mają jeszcze w domu posiedziec

ja ide na inny sklep na weekend pomóc ciesze sie b mi godzin dojdzie a bidny ten luty w godzinach byłby hehehheh :))))

Maks dziś etz cała noc przespał jak miłooooo
 
hej...
ja ostatnio prawie w ogóle nie siedzę w necie :p
agatulka super, że szkraby już dochodzą do siebie... ;)
Ewelina u nas też pada, ale zaliczyliśmy spacer, bo nie padało, dopiero popołudniu zaczęło ;-)
 
reklama
hej:-)
to pochwaliłam nocami przespanymi:confused2: poszłam spać po północy, Pszczółka o godz. 2 jadła, o godz. 3 płakała Natalka a o godz.7 wstały obie:confused2: a my dziś idziemy na parapetówkę do znajomych a ja chodzę na rzęsach za zmęczenia:confused2: może uda mi się dziś pospać godzinę :sorry:

Aiwyls zdrówka życzę!
 
Do góry