reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

chyba mogę oficjalnie powiedzieć że moja córcia jest zdrowa:tak: świadczy o tym bałagan w pokoju:tak: wszystko porozwalane:-D co z cudowny widok:-D zwłaszcza że od wtorku był mega porządek:baffled:
 
reklama
ale u nas dzisiaj dzieci bylo na zajeciach :szok:
tylko ciekawe ile z nich wroci za tydzien :-p

mloda tak sie spocila, ze teraz to az sie boje czy jej nie przewialo jak wracalismy do auta, niby kawalek tylko ale wszystko mozliwe
mimo, ze nawet jeszcze troche czekalismy zanim wyszlismy na dwor
goraco na sali bylo dzisiaj niesamowicie

roksi to fajnie, ze Natalce juz przechodzi :-)

od godziny probujemy uspic mloda, juz pod koniec zajec byla spiaca i nie moze zasnac :dry:
a po drzemce mamy jechac w odwiedziny i jak nie pojdzie spac to pewnie zasnie nam w aucie albo tam bedzie marudna szybko
 
a ja dzisiaj bylam na zakupkach i wrocilam zadowolona :-)kupilam sobie botki :-)i jeszcze kilka pierdulek:rofl2:wiec humorek dopisuje :-)
 
a ja dzisiaj bylam na zakupkach i wrocilam zadowolona :-)kupilam sobie botki :-)i jeszcze kilka pierdulek:rofl2:wiec humorek dopisuje :-)
Sandi ja wczoraj wróciłam z botkami a w ogóle nie miałam zamiaru kupować butów;-) ja to mam defekt mózgu i nic mi się nie podoba:baffled: ja idę z myślą o zakupach to zazwyczaj wracam wkurzona bo nic nie kupie:no: a jak idę tak spacerkiem to zawsze coś przywlekę;-) tą są uroki mieszkania w samym centrum miasta
;-)
 
JMM Twoja Laura całuje dzieci z monitora a Mateusz często chce jakieś przedmioty ze zdjecia czy obrazka a my mu tłumaczymy, że nie da się tego wziać.
hehe
Laura kiedyś oglądając zdjęcia położyła jedno na podłodze i zaczęła krzyczeć "apa apa apa, taaam!" ja patrze a na fotce moja siostra siedzi na kanapie a Laura chciała żeby ją ciocia wzięła "apa":-D

Ale żeście naskrobały przez noc :szok: pół godziny nadrabiałam zaległości :tak:
Roksi fajnie że Natalka już rozrabia :happy:"defekt mózgu" :confused: normalnie pękłam ze śmiechu :-D
Byłyśmy dzisiaj w lesie i Laura wróciła normalnie czarna i cała mokra :szok:
ale cieplutko dzisiaj było jak wiosną przychodzimy nad jezioro i co widze? jacyś ludzie z małymi dziećmi chodzą sobie po środku ledwo zamarzniętego jeziora :szok: normalnie głupizna :angry:


ps. pokazałabym Wam fotki ze spqcerku ale na przywrócenie mi zamkniętego pewnie musze sobie jeszcze zasłużyć :-p:-p:-p:-p;-)
 
Sandi ja wczoraj wróciłam z botkami a w ogóle nie miałam zamiaru kupować butów;-) ja to mam defekt mózgu i nic mi się nie podoba:baffled: ja idę z myślą o zakupach to zazwyczaj wracam wkurzona bo nic nie kupie:no: a jak idę tak spacerkiem to zawsze coś przywlekę;-) tą są uroki mieszkania w samym centrum miasta
;-)
jakbym o sobie czytala :zawstydzona/y::tak::-D
 
reklama
Ale tu cicho z wieczora:tak:ale dzis byla super pogoda i tak cieplo fajnie.....,a jutro juz zapowiadaja deszcz :-(
jmm co za ludzie :szok:
u mnie nuda m w pracy :tak:
 
Do góry