reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

dziewczyny właśnie wstała moja córcia i ma czerwone oczko i jej łzawi:szok: trze oczko co chwilkę, nie wiem co zrobić przemyłam jej czystą wodą
 
reklama
Witajcie :-)

jeśli chodzi o muzykę to ja puszczam Natalce Muzyke Bobasa Raimonda Lap i kołysanki które śpiewa Grzegorz Turnał i Magda Umer:-) Muzyke Bobasa słuchalam też w III trymestrze ciaży:-)
Czy można to skądś ściągnąć?? :-)

Ja czasem puszczam piosenki dla dzieci - mam ich mnóstwo - taka praca ;-):-) Ale nie zauważyłam, żeby się mały jakoś fascynował ;-)

roksi - ale wspomnienia :tak::-)
 
a tak w ogóle to dzień dobry
ja od 7 na nogach bo szykuje jutrzejszy obiadek niby na 9 mosób a burdel w kuchni jakbym wesele robiła:-)
Wika śpi sobie słodko wiec ja moge popisac na bb, a pogoda u nas sie robi ładna wiec niedługo wyci.agam meża na spacerek:-)szokda tylko ze od poniedziałku znów do pracy:sick::sick:
 
Kochane mamy, idzie jesień i mam problem, bo nasza Martynka rozkopuje się w nocy z kocyka. Próbowałam wkładać ją do śpiworka, ale kręci sie wtedy całą noc, bo nie może przewrócić sie na boczek itp. Dziś wstawałam kilka razy w nocy i znów miała zimne rączki. W czym kładziecie do snu swoje pociechy?
 
Marcóweczki, a czy Wasze pociechy już siedzą? Moja córeczka, jak ją złapie za raczki, to siada. Nie chce już leżeć, ale boje sie ją przemęczać.
 
Witajcie :-)


Czy można to skądś ściągnąć?? :-)

Ja czasem puszczam piosenki dla dzieci - mam ich mnóstwo - taka praca ;-):-) Ale nie zauważyłam, żeby się mały jakoś fascynował ;-)

roksi - ale wspomnienia :tak::-)


malaga możesz wszystko ściągnąć z sieci :tak: np. przez e'mule lub jakiegoś torrenta :-)


My wróciliśmy z miasta...czapki nadal brak :-D
 
Kochane mamy, idzie jesień i mam problem, bo nasza Martynka rozkopuje się w nocy z kocyka. Próbowałam wkładać ją do śpiworka, ale kręci sie wtedy całą noc, bo nie może przewrócić sie na boczek itp. Dziś wstawałam kilka razy w nocy i znów miała zimne rączki. W czym kładziecie do snu swoje pociechy?

Ja zaczęłam przykrywać ją kołderką od kiedy zrobiło się tak lodowato w domu :baffled:
 
ja tez przykrywam Wikę kołderką, i krance wpycham miedzy materaz a szczebelki to wtedy jak sie przekreca to sie nie odkopuje, a siedzi sama przy podparciu, tylko tak na troche ja sadzamy ale woli łazić po podłodze na brzuchu
 
reklama
przetarłam małej to oczko herbatką i widze jakby była poprawa:tak: ale jak tylko mała zaczyna trzeć oczko to znów jej łzawi:-(

Kochane mamy, idzie jesień i mam problem, bo nasza Martynka rozkopuje się w nocy z kocyka. Próbowałam wkładać ją do śpiworka, ale kręci sie wtedy całą noc, bo nie może przewrócić sie na boczek itp. Dziś wstawałam kilka razy w nocy i znów miała zimne rączki. W czym kładziecie do snu swoje pociechy?
moja spi w śpiworku ale nie jest zby gruby więc dodatkowo przykrywam ją, słyszałam że jest taka pościel na suwaczki, gdzie można złączyć prześcieradło z kołderką:tak:
 
Do góry