reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam serdecznie Majówki!
Kochane 2-latki - Nicol, Xavierku, Filipku (mamamatysia), Kamilku, Kasiu (Nina27), Majka, Filipku (kasia1208), Gustawie, Nataszko, Diano, Julianie, Tymonku, Roksanko -
życzę Wam zdrówka, buzi roześmianej, ciekawości, apetytu, podróży, dużo lodów i placów zabaw po drodze :-), radości i wielu chwil z rodzicami:-)
 
reklama
Witam, troszkę mam zaległości, niestety tak wyglądać będzie u mnie kilka m-cy
BB otwieram raz na tydzień i to tylko na kilka minut:-(
Zawsze o Was myślę i chciałabym złożyć zaległe życzenia urodzinowe.
Urodziny naszych dzieci to również wielkie święto dla nas Mamusie:tak:
Więc i Wam życzę wszystkiego Najpiękniejszego i dalszych sukcesów w wychowywaniu dziec
i

98t3cm.gif



Dla
Filipka, Gucia, Nataszki, Nadii Julianka, Roxanki, Tymonka

Kolorowych snów,
uśmiechu od ucha do ucha,
pięknych bajek na dobranoc,
własnego psa i kota,
co dzień nowych przygód,
butów siedmiomilowych,
gwiazdki z nieba,
wspaniałych przyjaciół,
i wesołej rodzinki

r8az4g.png

 
hej kochane co tam słychać???znów pustki:-(
My po weekendzie w górach a ja po wizycie u lek.znów jestem chora masakra.Myślałamm że juz nic nie łapne a jednak,kaszel katar -leci jak z kranu a słaba jestem jak mucha.Mało tego w dniu wyjazdu w góry przyszła@ a ja miałam nadzieje że będzie tak hop śiup;-)notrudno,może następnym razem się uda:-)Zmykam piś ciepłą herbatke a wy kochane napiszcie jak leci!!!!
 
hej mamo niki może i lepiej że @ przyszła podobno dzieci rodzące sie na wiosne maja lepiej , a na zime gorzej wiec może jeszcze ze 2 miesiące poczekaj;-);-);-)
współczuje katarzyska takie ciepełko sie zrobiło a ty akurat sie smarkasz oby Nikol niezłapała .

my w związku z piękną pogodą na karuzele dziś wyskoczyliśmy , cały dzień spędziliśmy pozadomkiem :tak: Oskar taki wymęczony że omało przy kolacji niezasnął :-D:-D
jutro musze skoczyć po jakieś sandałki mu kupić bo biedak w adidaskach i trampach biega .
pozatym zbliża sie dzień dziecka i trzeba pokupować bąblą prezenty a i na cmętarz musze pujść z miśkiem jakimś tak wiec jutro zakupkowy dzień nas czeka.

a otwieracie już na noc bablą w sypialni okienko???
 
Andzia-no najlepiej tak jakby się udało na sierpień to tak akurat w maju maleństwo by było:)tyle że to niezależne od nas .Mam nadzieje że się szybko uda :tak:tak mnie wzięł o na malenstwo!A poco Ci miś na cmętarz?masz tam jakieś maleństwo?
My dziś też większość dnia spędziliśmy na dworze taka ładna pogoda,że żal w domku siedzieć.M już w domku był u dentysty wyrywać sporego zęba ale nic go niebolało,ma szczęście:tak:zmykam ogladać prosto w serce.
 
Mamo Niki miś na cmętarz niestety musi iść , znajomym w listopadzie urodziły sie 5-raczki , niestety wszystkie bąbelki zmarły -przykra sprawa i ciężko sie o tym pisze .... taki los .
 
Andzia-no to faktycznie bardzo przykre!bardzo współczuje:-(moja znajoma też była w ciąży i okazało się teraz na badaniach że dzieciatko jest martwe dwa dni:-(jakaś wada genetyczna.Kurcze masakra jak ktoś bardzo chce dzieciątko to niewychodzi a kurcze takie osoby które niepowinny mieć dzieći to mają!Nic uciekam robić kawke póki mała śpi zapewne zaraz wstanie,dziś ładna pogoda to biegamy na dworze ile się da:tak:trzeba korzystać ze słoneczka:tak:miłego dzionka:tak:
 
Oskarku wszystkiego najlepszego !!!!sto lat!samych radosnych i szczęśliwych dni!!!

dziewczyny co tam u Was słychać???????????????miło jakbyście czasem tu zerknęły????dawno nikogo tu niebyło:-(pozdrowienia dla wszystkich!!!!
 
reklama
Do góry