reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

tsarina
kochana to sie nie martw tym co mówi ten cały pan Marcin...bo ja znam dwa małżeństwa jedno 5, drugie 12 lat po ślubie, w których są, jak to Ty określiłaś "obrażalskie królewny";-)


no i po finale...powiem szczerze, że mam mieszane uczucia co do tego meczu...dobra idę do wyrka

pozdrawiam
 
reklama
Witam majóweczki:-)
Monika-masz racje !ja też Niki nie ciągne na to słońce,przez dzień siedzimy na balkonie albo czasem w ogrodzie w cieniu pod drzewem .Spacerki po18 dopiero.
No co tu takie pustki:szok:ja już po piwku-musiałam oblać dziś zakupiliśmy auto -Opel Astra combi sportowa wersja 3-ka:-)bardzo mi się podoba czarna perełka,pierwsze auto które mi się podoba:tak:Jutro zostaje nam je tylko zarejestrować i gotowe-można śmigać:tak:
Co tam kochane u was?jak minął dzionek?ok uciekam nikogo nie ma:-(to co mam sama tu robić!dobrej nocy majóweczki.
 
O matko,dalej pustki!!!Czy ktoś ma zamiar pić dzisiaj piwko na majówkach?Ja co prawda ze szklanką mineralnej ale chętnie pogadam.
Mamo Niki, to sobie zajefajną furę sprawiliście.:tak:
 
Witam laski.
Puściutko:-( Moni ja też ostatnio bez piwka:sorry2:,ale przy wodzie też może być:tak:.
mama Niki gratuluję udanego zakupu:tak:.
 
Odchudzasz się Kasiu?Ja się zmobilizowałam bo nie mieszczę się w żadne ciuchy letnie.Postanowiłam ,ze nie kupie nowych bo te co leżą w szafie są ok. Jak tam Fifi i Wikuska?
Mój Miki ostatnimi czasy zaczął uczyć mówić Tomka metodą Twojej córci czyli dzieli wyraz na sylaby. W szoku byłam bo nie przyszło mi do głowy ze potrafi.Proszę nagrać nowy filmik instruktażowy dla moich dzieci:-D
 
Ha ha ha i jakie efekty tej nauki??
Filip dzisiaj biegał cały dzień na golasa po domu a i tak jakieś krosty dostał na karku,mam nadzieję że to potówki:confused:a jutro szczepienie.....
 
Najlepiej mu wychodzi,,krokodyl'' bo tak babci na niego mówi i żelazko bo ciągle mu powtarzam,że nie może dotykać:-D.Po starszaku powtarza prawie każde słowo ale musi mieć humor. Zazwyczaj przekręca tak żeby mu dobrze było powiedzieć.

Co do szczepienia to pewnie znowu wymyślasz żeby nie szczepić:-D
 
Ostatnia edycja:
No dobra nakryłaś mnie wymyślam:-D(ma poważnie chrostki).O to Tomciu zaczyna od trudnych słów gratuluję:tak:teraz to już pójdzie.
 
reklama
trzeba było zaszczepić w terminie to dawno byś zapomniała co to jest MMR:-D

Czy odbywają się konferencje bo miałam trochę problemów i komp zszedł na dalszy plan?

Wiesz może co u Darii? Mam nadzieje, że domyślasz się o co mi chodzi.
 
Do góry