reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam,też jestem majową mamą,już poraz drugi :-D pierwszy raz w 2004r.,,urodził się synek Łukaszek i w tym roku też synek,Kamilek:happy2:,a pomiędzy nimi jest córeczka Agatka:-).Pozdrawiam wszystkie mamy,te obecne i oczekujące:wink:
 
marzeniak, moniqsan- dzieki dziewczynki sama sie dziwi jakmoja mama takie cuda wyczarowywuje:) ;-)

katharina- ja dam 100zl..:):tak:

co do mat to ja mam z firmy kolorino koszt ok.115zl ma lusterko 2 grzechotki a na gorze melodyjke, piszczalke :happy2:
 
witam Was kochane....ach padnieta jestem no i nie mam dobrych wiadomosci...:zawstydzona/y::-(. Amelcia musi miec operacje... ten guz ktory jest pod skora to jej jajnik, ktory wyszedl przez otwor tzn. ona ma przepukline ale normalnie nic takiego sie nie dzieje. Normalna operacja to poprostu zaszycie niezrosnietych powloki miesniowej a tu dochodzi poprowadzenie jajnika przez jajowod na swoje miejsce... ach jestem zalamana. Niunia bedzie musiala miec narkoze. Teraz tylko czekamy na date bedzie to po powrocie z Polski.
a ten powiekszajacy sie guz ktory wychodzil to poprostu wszystkie jelita ktore wychodza przez ta dziurke. mamy zalecenie ze jesli guz sie powiekszy i nie bedzie sie sie chowac to od razu do szpitala...
Mowie wam jak o tym mysle to ciarki mi przechodza....

A pozatym zakupki sie udaly...kupilam sobie sukienke na chrzciny dziewczynko sukienki tez na chrzciny , buciki i rajstopki.. No i pozaty jeszcze pare innych
ciuszkow.
Mialamzkupic ta sukieneczke w Jozefince ale ja chcialam ja zobaczyc i przymierzyc przed kupnem a pan z sklepu po kolejnej rozmowie telefoniczej powiedzial zeee jednak nie moze zagwarantowac ze zdaza na czas, wiec nie ryzykowalismy . A pozaty to jak pokazalam mojemu mezowi co zamierzam kupic to powiedzial ze mu sie to nie podoba...:sorry2::sorry2: Wiec juz kupilismy i mam z glowy. Jeszcze tylko zamowie czapusie na allegro takie robione na szydelku i jakies bolerko lub sweterek. wszystko musi byc ecru bo sukienusie sa takie jasniutkie ecru.
Buy John Lewis Baby Silk Smocked Christening Dress, Ivory online at JohnLewis.com
Buy John Lewis Baby Girl's Silk Christening Shoe, Cream online at JohnLewis.com
Sukienusia jest w rzeczywistosci ladniejsz....:tak::tak:
ONE SHOULDER DRESS a to moja......



Kaatharina... ja jestem niska bo mam tylko 160cm, ale powiem Ci ze to nie jest moja najnizsza waga bo w dniu slubu wazylam 41 kilo i naaaaaprwde bylam chuda tzn. skora i kosci, ale to byly efekty diety odchudzjacej na studiach z moja kolezanka...... no i dziennie cwiczylam jakies trzy godziny( bardzo intensywnie).
Ale jak patrze na fotki z tamtego czasu to sama skora i kosci...
 
mamstud - ja też mam ręczny Aventa, i powiem ci że do mnie przyszła koleżanka by mi pokazać jak się nim posługiwać :zawstydzona/y: wiadomo że najważniejsze jest byś całą pierś włożyła do środka, by dobrze zaciągło, druga sprawa to mleko nie może znajdować się między gumą a plastikiem - trzeba wtedy przerwać odciąganie, zdjąć gumę, osuszyć (papierowym ręcznikiem), założyć i dalej odciągać.

aneteczka, ja mam tą sama matę co marzeniak i roxy. :tak:

jola, rety, ja też ciarek dostałam czytając to :-:)-( nieraz tak patrzę na synka i myślę sobie - kurde nie przeżyłabym chyba gdyby mu się coś stało :baffled: takie głupie myślenie... nawet jak czasem brzuszek go boli i trzeba biegiem herbatke mu robić i studzić to już mam łezki w oczach i ręce mi się trzęsą ze zdenerwowania :eek: więc doskonale cię rozumiem, co czujesz... ale na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz :tak: trzymam kciuki :tak:
a jak długo musicie czekać na operacje? przypomnij mi kiedy wy do Polski lecicie, jakoś we wrześniu tak?
sukienusie na chrzest ładniutkie, ale ja chyba już nastawiłam się no to że kupisz z Józefinki :zawstydzona/y: sukienka dla ciebie ma interesujący kolor, co to jest? śłiwka? matka ja to dla siebie to będę musiała kupic jakiś gorset wyszczplający pod sukienke by ten bencołek schować :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jola głupolu przestań sie odchudzać!! :-p:-p pamiętaj że masz bliźniaczki i potrzebujesz dużego powera by uczyć je chodzić, a potem by latać za nimi :tak: jak będziesz chuda jak Oświęcimka to skończy się na tym że to dziewcznki będą nisić ciebie ;-):-D
 
Barmanko....no wlasnie ciarki mi caly czas przechodza jak sobie wyobrazam ze ta moja kruszynke mi uspia a pozniej mi beda ja kroic a ja bede czekac....:-:)-:)-:)no::no:.....nie wiem co ja poczne... moj maz nie moze przestac o tym mowic... biedny tak sie martwi....:-:)-(
Do Polski lecimy za dwa tygodnie 28 a wracamy 18 wrzesnia. Powiem Ci ze ciesze sie ze ochrzcimy je w tym czasie bo pomimo tego ze ja z mezem raczej nie praktykujemy to jakos sobie nie wyobrazam zeby ona miala te operacje bez chrztu....:no:. A daty jeszcze nie mamy, oni maja do nas zadzwonic... zreszta wiesz jak tu jest, ze wszystkie daty wizyt i tp.przychodzi poczta. Zreszta to ze operacja jest skomplikowana bedzie ona w Leicester, dwie godzinki pociagiem od nas....co tez mnie nie cieszy...:-(

Ja tez myslalam ze kupie te sukienusie z Jozefinki, ale balam sie ze zostane na lodzie no i mojemu mezowi sie nie podobala tamta bo powiedzial ze wygladal jakby babci ja zrobila ... ja mu na to ze o to chodzi.. a on na to ze i tak mu sie nie podoba... ach ci faceci...:sorry2::sorry2:
moja kiecka to kolor biskupi a rozmiar 36, fajnie tez mi splaszczyla ten moj flaczek.... a co do odchudzania to ja sie nie odchudzam.... tamto to bylo jak studiowalam czyli jakies 6 lat temu..... a teraz po porodzie to samo jakos takm spadlo... rozumiesz mie... opieka nad dwojka to czasami oznacza dzien bez sniadania..... a potem spacery.. no a wozek miesci dwoch lokatoro wiec jest co pchac....:blink::blink:.....
 
reklama
Jola, będzie dobrze, zobaczysz. lekarze zaopiekują się twoją córeczką i krzywdy jej nie zrobią.
fajnie, że w tych czasach wierzysz w siłę chrztu :tak: wiem że dzięki temu będziesz spokojniejsza. moja babcia bardzo wierzy w chrzest, np w to że jak dziecko jest bardzo niespokojne, wybudza się w nocy z płaczem, albo ma niespokojny sen to należy przelać nad głową święconą wodę...

tylko nie śmiejecie się ze mnie dziewczynki teraz :zawstydzona/y::zawstydzona/y: moja babcia w to wierzy, i wiem że robiła swoim wnukom takie czary-mary (sama byłam świadkiem), pomagało..
ja tak naprawdę zdania nie mam na temat, ale do tej pory zastanawiam się czy rzeczywiście to jest siła chrztu czy też nasza silna wiara w COŚ, w coś co nam daje siłe przetrwać złe momenty...

36 rozmiar :shocked2: chyba na kostke u nogi bym sobie wciągnęła tą sukienke :cool:
tak, tak wiem że teraz waga sama zwłaszcza jak się chodzi na spacerki, a pokarmy zjada się w biegu :confused2:

mummy, witamy na forum. widzę że z Dublina jesteś, jak i ja :tak:
napisz coś o sobie, z jakiego miasta jesteś, czy planujesz powrót do Polski, jak ci się żyje na obczyźnie, czy dajesz rade...itp...itd
 
Do góry