reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam wszystkie czekajace mamy :-) Jak wasze samopoczucie? Ja mam termin na 30 maja,ale moj lekarz juz sam zaczal sie wahac co do tego terminu i jak nie urodze do 30 maja to mam sie u niego pokazac 4 czerwca,bo jak bylam u niego teraz to mowil mi ze sie nie zapowiada na porod :-( A juz jest mi tak ciezko z tym brzuchem.I od tego czekania to juz wariuje...i szukam po necie jakis ciekawostek.To moja pierwsza ciaza i z mojego punktu widzenia to tez nic sie nie zapowiada na porod w najblizszych dniach.A jak u was przyszle mamy?:szok:
 
reklama
natimove witam!

marzeniak troche nas jeszcze zostało niedobitków...

cholera nie wiedziałam, że czekanie może tak wkurzać... jak mnie znów na sprzątanie weźmie, to chyba podłogi do gołego betonu zedre!
 
tsarina dajesz rade kochana z myciem podłóg na kolanach? Jesteś wielka....
Ja dziś wyszłam po zakupy z plecakiem i ledwo wlazłam na 4 piętro myślałam ze brzuch zgubie - przestał bolec dopiero po południu
Confi pewnie teraz ma skurcze.....na pewno ktoś napisze jak będzie wiadomo co i jak
 
2 lata starania kolejne 9 miesiecy czekania....wiem ze juz za chwilke bedzie z nami nasza kochana kruszynka tak dlogo oczekiwana...bol,krzyk ,pot lejacy sie z czola to wszystko bedzie warte tak dlogiego oczekiwanego spotkania Wciaz czekamy na nasza mala Jasmine pozdrawiam wszystkie oczekujace mamusie:)moze bedziemy obchodzic swoje pierwsze swieto mamy:))()
 
nini23 ja pewnie przechodze tegoroczny dzien matki bo termin mam dopiero na 30 maja a z powodu jakichkolwiek oznak porodu mozliwe ze maluszek bedzie czerwcowy a nie majowy :-)
Ale to oczekiwanie [powoli dobija szczegolnie ze juz nam tak ciezko w koncowce:baffled:
 
emi -jeszcze nie wszystko stracone:))bede trzymala kciuki a ciebie tez:)moze akurat sie uda :)czekanie jest dobijajace:( dlatego ide posprzatac pobiegac po schodach zjesc cos ostrego moze sie uda :)trzymaj sie cieplutko
 
nini23- dziekuje i wzajemnie. Ja sie nie martwie bo wydaje mi sie ze przez to wszystko porod bedzie blyskawiczny bez zbednych boli itp.
Ja schody zaliczam codziennie od samego poczatku ciezy (plusy mieszkania w domku) i jak widac sie nie sprawdza a spacerki tez nie pomagaja chociaz nic nie robie aby porod przyspieszyc:-)
 
Tsarina ale z Ciebie KOLOMBO:tak:
Probowalam do Was pisac ze szpitala łaczac sie przez komorke z bb ale nie udalo mi sie nic napisac dlatego wygladalo ze was podczytuje ale czytac za bardzo tez nie moglam.
Tyle mam do napisania ale ciagle jestem zmeczona i nie moge sie zabrac ......porod mialam ciezki ale powoli wszytsko zapominam..maż wszytsko wie jakby co...
Corenka jest kochana ladnie je jak narazie i juz prawie wrocila do wagi urodzeniowej:)
spi tez dosc ;-)duzo
JESTEM TAKA SZCZESLIWA!!!!!!
postaram sie dodac zdjecia jutro i wszytsko napisac
wydaja mi sie ze dopiero zmeczenie po porodziE wychodzi i emocje opadaja wiec stad moje zmeczenie ogromne ......ale tesknie za WAMI
Buziaki dziewczyny i trzymam KCIUKASY!!!!!ZA DWUPAKI!!!!!!
LECE BO MALA CHYBA GLODNA:)
 
reklama
emi88-wiem cos o tym wczoraj bylam nawet na basenie:)wlasnie skonczylam sprzatac,ganialam sie z psem po schodach i nic....chyba za dobrze jej tam:))no nic poczekamy zobaczymy :)jezeli chodzi o porod to boje sie niesamowicie:))ale chce juz byc na porodowce bardzo bardzo mocno i miec mala z soba:) dobranoc
 
Do góry