reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

confi- moj maz tez tego nie rozumie czasami sie nabija co tam na bb, a pozdrow dziewczyny itd, ale mowi to tak zgryzliwie, a ja mam to gdzies w sumie, jak zaczynam mu cos gadac o ciazy, obawach dolegliwosciach- to mowi przestan juz mendzic- no i badz tu madry i dogadaj sie z chlopem, a co do mojego m- coz on ma 176 i wazy 82 kg, a jak sie urodzil to wazyl 3 kg i 52 cm, ale kiedys slyszalam taka teorie, ze jak jest maly brzuszek to duze dziecko :szok:
 
reklama
hej hej,
jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM!! jesteście Kochane!!
Opis porodu zamieściłam na wątku "nasze porody". jak jakies pytania to piszcie.
pozdrawiam,
i zaczynam się zastanawiać nad wątkiem "baby blues" :sorry2:
 
confi- moj maz tez tego nie rozumie czasami sie nabija co tam na bb, a pozdrow dziewczyny itd, ale mowi to tak zgryzliwie, a ja mam to gdzies w sumie, jak zaczynam mu cos gadac o ciazy, obawach dolegliwosciach- to mowi przestan juz mendzic- no i badz tu madry i dogadaj sie z chlopem, a co do mojego m- coz on ma 176 i wazy 82 kg, a jak sie urodzil to wazyl 3 kg i 52 cm, ale kiedys slyszalam taka teorie, ze jak jest maly brzuszek to duze dziecko :szok:

być moze to racja ale po kimś musi dzidzia te wielkośc odziedziczyć :tak:
pytałam bo moja bratowa urodziła dwoje dzieci jedno 4600 drugie 4100 a sama jest drobniutka jednak mój brat to dwumetrowy drągal więc zrozumiałe ... musimy uzbroic się w cierpliwośc...damy radę

a co to zgryźliwości to u mnie jest to samo....jak wracamy od lekarza to dogryza mi " zaraz idź dziewczynom na forum napisz" a ja mu zawsze odpowiadam ze pewnie ze napisze :-p
to wszystko przez to ze oni nie mają takich potrzeb jak my..ale to ich problem , ja się sterroryzowac nie dam :-)

m&m's
czytałam Twój opis porodu, fajnie to opisałaś :tak:
ja się jakoś bólu nie boje jakikolwiek by był, trzeba to przejśc i koniec ...wydaje mi się ,ze takie nastawienie dużo ułatwia...ja wolę nastawic się na coś najgorszego a potem jak nie bedzie tak źle to odetchnąc z ulga niż twierdzić "łeee co to dla mnie" a potem drzeć się na cały szpital :-D
 
confi- ja takie same teksty slysze, ale tez nie dam mu sie i czasami walne, tekstem tak wole dziewczynki z bb, bo przynajmniej one mnie rozumiejaj a nie tak jak ty- to jest strzal ponizej pasa- no ale czasami tak trzeba:-p
 
No pewnie ,ze trzeba ...facetów trzeba trzymac krótko bo inaczej na głowe wejdą :-D
ja dzieci normalnie , jak dzieci :-D
 
ja juz po lekazu o dziwo niemusial pytac o to KTG tylko dziwne ze termin mam na 10tego a na ktg zapisalam sie na wtorek czy to niezapuzno co bedzie jak mnie wezmnie wczesniej ??:dry: tez bym to badanie hciala przejsc . a co do kolezanki ktora odp na moj tekst o sprawdzianie zycia ma racje faktycznie jest to wyczyn ktoremu my tylko kobiety potrafimy podolac :tak:
 
hej! ja dziś namieszałam w kuchni i chociaż dobrze, że jadelne wyszło,bo bym się wkurzyła. Wrzuciłam warzywka (kalafior, brokuł i marchew- mrożonka rzecz jasna) i gotuje zupke na kości... i tak sobie myśle, że przecież to ja mam sos robić, to robie sos serowy, bo warzywa się gotują.. a i mięsko będzie, to pichce sos i wchodzi mężus i się dziwi, co to tak pachnie, że ciekawa ta zupka będzie, a ja na to zdziwiona? zupka? sos? qwa! co jest! i wrzuciłam ten sos serowy do zupki i wyszła gęsta zupa krem! a mąż i tak nie wie, co zmajstrowałam! a to dlatego, że TV w między czasie oglądałam!
 
no Kochane Majóweczki, mam dla Was najmilszą wiadomość dnia:

dzisiaj o 14:40 Marzena80 urodziła Nataszkę!!!

jak będzie już w domku sama nam napisze co i jak!!!

Marzenko - raz jeszcze ogromne gratulacje i wszystkiego najlepszego dla całej Waszej Rodzinki!!!
 
reklama
Do góry