reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

a ja co.... posiedziałam z rana, kawke wypiłam, płatki z mleczkiem zaliczone i poszłam do mężolka do łóżeczka poleżeć troszkę.. tradycyjnie zmogło mnie spanie :baffled: kurde no nie mogę!! :angry: :angry: co ja niedźwiedź ostatnio jestem czy jak :angry: ale kurna waldziu niedźwiedzie się teraz budzą - a ja na odwrót w sen zapadam :crazy:
wstaje, patrze w okno i co?? tradycyjna irlandzka pogoda :angry: :angry: jak ja niecierpie deszczu wrrrr

robie dziś leczo - jedyny pozytyw z dzisiejszego dnia :tak:

Barmanka korzystaj ze spania póki możesz - śpij nawet cały dzień ile sie da bo potem juz tak dobrze nie będzie
Ja tylko żałuję, że mozna wyspać sie na zapas :-D:-D:-D



Mój mały od 3 dni coś mniej się rusza, a jak sie rusza to inaczej niż zwykle
Kiedyś (jeszcze niedawno) ruszał się kopał mnie niemal non stop
a teraz jakis leniwy się zrobił
W ciągu dnia to tylko dupcią kręci i w dół główką ciśnie
Czyli norme ruchową wyrabia :-D
Bo jak lekarka powidziała - maluszka norma to min. 4 ruchy w ciągu godziny (w trakcie jego aktywności)
 
reklama
Witajcie majóweczki:-)
ja wprawdzie miałam termin na 26 kwietnia no ale nadal jestem w dwupaku:-) mam nadzieje ze moge przyłaczyć sie do waszego grona?
 
hello dziewczyneczki- no to dotrwałysmy do maja :-):-):-)
ja melduję się w dwupaku i zarazem odmeldowuje bo dzis ide na grilka na działeczkę, skończyłam się oszczędzać ;-), zyczę wam kochane udanego dnia :-)
 
Iwona - fakt szkoda że nie można wyspać się na zapas ;-)
no ja też zaglądam na Rozpakowane majówki a tam ciszaaaaa...... :eek:
może Sheepy urlop ma :-D

Umi - witamy na majówkach:tak:

Madzia - zazdroszczę ci grila :sorry: tu sobie możesz zaplanować że zrobisz coś w weekend, ale co z tego jak nigdy nie wiesz jaka pogoda :baffled: można tylko z godziny na godzine zaplanować...

a ja wam powiem że dziś bolą mnie plecki, w dolnym odcinku, tam gdzie jest pasek od spodni :-( :-( a dopiero ranek jest :wściekła/y: ledwo co pokroiłam wszystko na leczo ....
 
witaj Umi2
milo poznac jest kogos z tego samego miasta :-):-):-) Widze ze maluszek nie za bardzo sie spieszy zeby sie pojawic na swiecie ale za to urodzi sie w cudownym miesiacy :tak:
 
Dziękuje za miłe przyjęcie:-)
iwona100na twój mały rusza sie mniej bo mial ma mniej miejsca:-) teraz to bedzie sie bardziej rozpychał:-) twoja lekarka powiedziała ze 4 ruchy w ciagu godziny? cóz to mój mały rusza sie ponad norme... tyle ze nie co godzine a co jakies 2 lub 3 i ma wydłuzone rozciaganie:-p
barmanka79 To moze połóz sie na chwile watpie czy przejdzie bo juz jestes w zaawansowanej ciazy ale moze usmierzy ból. ja sie uparłam na pierogi i krzyze dały mi o sobie znac a jeszcze tyle sprzatania...

edit:
Emi88 nie spodziewałam sie ze ktos z Debicy jest na forum :-) jak sie masz?
 
reklama
hello Majówki!!! (w prawdziwym tego słowa znaczeniu:-D)

ja też juz się melduję..
Nadal z M szalejemy w naszych włościach (szczerze mówiąc liczyłam na szybsze malowanko tych naszych 2 pomieszczeń, ale tyle gratów posiadamy, że z samym odsuwaniem, segregowaniem potrzebne-niepotrzebne, myciem - no jest nie lada problem.. a to pochłania niepotzrebnie czas).

Moje super nocki też się już skończyły - powróciły pobudki na siku i to w ilości 2-3 razy..

Przyznam się, że tak miło mi sie obserwuję rozłożone łóżeczko, ale.. chciałabym dotrwać do swojego terminu porodu (Pani gin powiedziała, że raczej tak nawet będzie). Wcześniej marzyłam o tym aby szybciej urodzić - a teraz chciałabym otrzymać swój prywatny prezencik - i zostać mamą w "Dzień Mamy". Fakt nie zawsze czuję się świetnie - ale te 25 dni spokojnie wytrzymam. Także z 4xS, obecnie staram się nic nie nadużywać :-D
 
Do góry