reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
helo :)

okruszku ja niemoge oglądnąć foć :) , chyba niemam jeszcze na tyle swobody co wy . rozwiązania jezyka gratuluje , sama sie niemoge doczekać aż młody z tym ruszy , wtedy będzie o wiele łatwiej. myśle że mowa to nie sprawa bajek a raczej genów , mój m póżno zaczął paplać jadaczką wiec niespodziewam sie iż oskar zacznie mówić przed ukończeniem 2,5 roczku.
natomias panna która sie ściska z moim synalkiem mówi jak nakręcona a od telewizora niemożna jej oderwać . tak wiec czekam cierpliwie aż przyjdzie pora na młodego.
wkońcu nam sie ciepluto zrobiło a wczoraj jeszcze śnieg sypał - zmienna ta pogoda jak niewiem.
 
heloo co to ostatnio niema do kogo klawiaturą postukać?

cieplutko sie zrobiło , szkoda w domu siedzieć :tak: , my też spacerujemy ile sie da .
a dziś znów teściową zamówiłam by niuńka zabrała a ja śmigłam wkońcu te okna bo świata już niebyło widać .
jutro do marketu musimy sie skoczyć bo młody niema trzewików , mamy tylko takie adidaski co mu niedawno kupiłam i kaloszki no ale na nie jeszcze nie pora , a dziś rzeczywiści mu sie nóżki spociły trzeba pozbyć sie już tych zimowych buciorów.:tak:

Oskar psoci za dwóch , wczoraj go przyłapałam na.... same zobaczcie:szok::-D - dobrze że to jego pokój :tak:
 

Załączniki

  • 100_5233.jpg
    100_5233.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 100_5231.jpg
    100_5231.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 50
hej hej,

donoszę że wiosna przyszła - więc i bocian wreszcie do nas zawitał. :-)

"Mała Mi" jest już z nami. :-D

nareszcie... ;-) :-p
 
hej hej,

donoszę że wiosna przyszła - więc i bocian wreszcie do nas zawitał. :-)

"Mała Mi" jest już z nami. :-D

nareszcie... ;-) :-p

Pogratuluję po raz kolejny
Wszystkiego najlepszego dla "Małej Mi" i oczywiście dla szczęśliwych rodziców
 
Ostatnia edycja:
m&m's gratulacje!! A jak poród? Jednak mała Mi się spóźniła, co? A kiedy fotki?! Jak dzieci zareagowały? Eh, ileż mam pytań....
 
reklama
Do góry