reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Roxy...suuuper wiadomosc. :tak::tak::tak:

Kasiu, Moni...nie ma sprawy dawajcie adresy i juz sie wysyla..:tak::tak::tak:

Kasiu..ja wlasnie mam 37 -uk 4.
co do Filipka i jego rozmownosci to jestem pod oooooolbrzymim wrazeniem.:tak::tak: Zdolniacha z niego. moje dziewczyny nie chca mowic..
Ech..Ala nie chce chodzic, obie nie chca mowic....:sorry2::sorry2:
 
Roxy,no to super wieści.:tak:

Kasiu,no i w końcu Cię dopadli w przychodni.:-D

Jolu, kochana nie miałab ym sumienia Cie tak wykorzystywać.Ciągle jesteś sama z dziewczynkami a ja bym Cie jeszcze do sklepu i na pocztę gnała z butkami.
Chociaż znam taką maniaczkę która wszystkie możliwe rzeczy ściąga z Anglii.Poczynając na rzeczach dla dzieci,a kończąc na bieliźnie. Jak na mój rozum to już psychiatra jej musi pomóc.No i biedna ta nasza koleżanka bo nie umie odmówić pijawce.
 
No to co kto pije ze mną...co????
Ja już po jednym piweczku...na takie upały jest najlepsze:tak:
Młoda śpi....a wiecie że Ona dzisiaj funkcjonowała prawie na samym arbuzie:baffled: no po prostu jak sie przyssała to nic innego nie chciała. Ostatnio to malutko znów je ale myśle ze to przez pogodę:tak:

Ankzoc...ale miałaś przejście z Majeczka,nie zazdroszcze stresu-bidulko. Ale dobrze że wszystko ok...teraz już wiesz że mała nie jest uczulona:tak:

Confi...mnie też goni fryzjer z wielkimi nozyczkami ale nie chce mi się tyle czasu siedzieć...jak narazie to włosy mam bez przerwy związane-z wygody.
A może jakaś foteczka?:sorry2:

Mama Niki...współczuje tych biegunek,jeszcze w taką pogode...zdróweczka Nicolce życze:-)

Jolu...fajne butki...mi to się podobają te pierwsze...takie najbardziej w moim stylu:tak: No i z których koturn w końcu zrezygnowałaś?
Czym prędzej przylatuj do Pl...tu bedziesz miała pogody pod dostatkiem:-)

Kasia...widze że lekarz Was dopadł i Filipek zaszczepiony-ale Ci dobrze masz to z głowy:tak: I serio zdolniacha z Niego niesamowity...ale to w dużej mierze Twoja zasługa-Gratuluje małego gaduły:-)

Nina...podziwiam Cie za tą chęć cwiczen-serio:tak: Ja to sobie obiecywałam że w końcu bede ćwiczyc,pójde na siłownie...ale niestety leń mnie dopadł straszny:baffled:
Monika....kurcze miałam wczesniej odpisać ale jakoś mi umknęło-sorki...moja Nadinka pije mleczko przed spaniem i przeważnie to jest 200 ml...wcześniej zawsze coś podje,chlebka albo szyneczki...ale mleko na noc musi być. W nocy nie je w ogóle....wstaje rano i albo kaszke zje albo kanapeczke jakąś....ostatnio wpycham jej flache mleka bo wydaje mi się że za mało je.
No i kurcze Monia co to za maniaczka która żeruje na dobrym sercu innych,tak wykorzystywac kogoś-nie ładnie....

A tak w ogóle to przez Was dzisiaj bez przerwy jem...Marta mi narobiła wczoraj smaka na pizze i na obiad zamawiałam-mniaaam,pyszna była...Martus pozdr;-)
No i Sylwia zakupiłam zapas kabanosów....i też sie obżeram:-D pozdr...;-)
 
Ostatnia edycja:
Roxy - super, że wyniki dobre!!! a ja nie mam kabanosów... buuuuu!!! muszę jutro sobie kupić, bo potem przez tydzień post...

Ankzoc - jak dobrze, ze Mai nic nie jest! Ja to strasznie się boję pszczół...

M&m's, Mamo Niki - zdrówka dla dziewczynek!!!

Jolu - te trzecie rzeczywiście śliczne, ale dla mnie za wysokie! Ja też na pierwsze reflektuję:-D:-D:-D:-D

Monika - pozdrawiam!!! muaaa!!!

Nina2003 - daj znać jak tylko coś będziesz wiedziała:tak::tak::tak:!

Aguś - i jak???

no i co jeszcze miałam napisac...:sorry2:???
 
Witam wieczorkiem:-)

objadłam się u rodziców za trzech:-)a na wadze 2kg więcej,trudno co zrobić jak jedzonko smakuje-to sprawka fast food,moja słabość a ostatnio często jeździlismy na pizze i Macdonalds no i teraz są efekty.
Nina2003-dzięki za troske :tak:dopiero do spania w herbatce podałam Niki smekte,mam nadzieje że poskutkuje.
Jolu-no to zaszalałaś z bucikami:tak:a co raz się żyje.ja też ostatnio kupiłam sobie na koturnie b.wygodne a najczęściej pomykam w japonkach -tych mam kilka par.

Ankzoc-dobrze że mała nie ma uczulenia ale jednak i tak szkoda maleństwa ,bidulka się nacierpiała.
Roxy-wiedziałyśmy że wyniki będą ok:tak:no to ja pije już Desperadoska za Twoje zdrówko:tak:moja niki też mało je ,zbyt mało najchetniej mleko obiadku wogóle nie chce nic a nic,czasem zje troszke kaszki ,najchetniej soczki do picia do jedzenia owocki i jogurciki,boje się że zbyt mało ale to napewno przez upały.
ok uciekam ogladać film i konczyć piwko:tak:Dobrej nocy kochane:-)
 
Dzień dobry majóweczki:-)

Jolu, Kasiu, Aguś, Roxy:
Powiem Wam, że no pewnie, że nie chce mi się ćwiczyć...ale się zawzięłam;-)....zrezygnowałam ze słodyczy, ćwiczę...ale niestety nie potrafię zrezygnować z kolacji:sorry2: (pozdr Asiu:-))

Roxy
Super, że wyniki dobre:tak: wspaniała wiadomość i jak opiłaś to odpowiednio???:tak::-)


 
hellołłł



a ja pędzę z życzeniami dla naszej dzisiejszej okrągłej (rocznicowo rzecz jasna... ), trójkowej "18-stki" :-):-):-)

Marzenko - wszystkiego najnajnajlepszego w dniu urodzin!!!

Oby w Twoim dalszym życiu było jak najmniej smutków, trosk - obyś korzystała z życia ile wlezie bez jakiekolwiek martwienia się dniem jutrzejszym. Oby Nati wyrosła na Kobietkę, która zawsze będzie Ci pomocna i nie będzie stwarzała problemów wychowawczych. Oby S był częściej w domku i spełniał każde babskie zachcianki... czego jeszcze Ci zyczyć - zdrowia (to podstawa), stosu srebrnych cudów i .... życia bez diety!!!
Buziaki :************************

2n0e4x.jpg


miałam się wczoraj pojawić, ale jakoś na BB zabrakło już czasu

Kasiu - do domku wróciłam jakoś przed 22:00, odwiedziny w okolicach godz. 21:00 odpadają (a szkoda - bo mialam w aucie Twoją miseczkę i coś jeszcze ;-))
a w Legnicy testowałam już ostatnie typy wózków dla Jagody. No niestety przy mojej pannie nie mam zbyt dużego wyboru - podoba mi się wiele spaceroweczek, ale jak już zmierzam się do testowania z Jagą - wiekszość odpada (albo źle się prowadzi pod wpływem jej wagi, albo właśnie fajnie, ale jaga jest na styk w wózku, ehhhh). No ale - tym razem wróciłam już z ostatecznym typem.


Roxy - wiedziałam Kochana, że wszystko będzie dobrze!!! Baaaaardzo się cieszę!!!

Asia - czekam na fotkę :tak::-)!!!

Monia - no niestety - Jagoda nadal nie dobra... To, że się nie słucha to jedno (zaabsorbowana jest poznawaniem świata na dwóch nóżkach), ale właśnie... to jej bieganie, wszedzie jej pełno, wszystko ściąga, wszędzie wlezie, niczego się nie boi... i do tego jak leci, to krzyczy (smiesznie to wygląda)
 
Dzien dobry...
Witam sie z duuzym late. Nie spimy juz od 6. Wrrr dziewczyny postanowily ze dzis rodzice nie potrzebuja sie wyspac...:sorry2:
a teraz chodza marudne .

Marzenko...ojjj to wszytkiego najlepszegoz okazji urodzinek. Spelnienia marzen...:-):-):-)

Roxy..w koncu wzielam te granatowe. Niestety te brazowe nie lezaly mi tak dobrze na nodze. Mam bardzo szczupla noge i mi odstawaly troche i noga leciala strasznie do przodu. A w tych granatowych czuje sie jak bym w kapciach chodzila. A no i kolorek bedzie mi pasowal bo sporo ciuszkow mam z odcieniami granatu i niebeieskiego..:tak: Wiec zadowolona jestem a to najwazniejsze...:-):-)

Moni..dla mnie to zaden problem. Ja lubie zakupki robic.:tak::tak:

Nina 27..oj podziwiam...i trzymam kciuki za rezultaty. Ja akurat z odstawieniem kolacji nie mam problemu. Za to musze sniadanie zjesc.:tak:

Aga..to pochwal sie jaki wozeczek wybralas?? My chcemy zakupic dwie parasolki. I albo bedzie to Maclaren Techno XLR albo Cybex Callisto. Tylko ze nie moge sie zdecydowac..:sorry2::sorry2:
co do Jagodki to wyobrazam sobie ja taka biegnaca i krzyczaca...:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Lilia rozkwita,róża opada
Piękny tulipan listeczki rozkłada
A ja Ci sładam szczere życzenia:
Życzę Ci szczęścia i powodzenia:-)
Marzenko z okazji Urodzin Wszystkiego Najlepszego:-)


Marzena....ale Ci sie super trafiło wyjazd w urodzinki-świetny prezent:tak:
Kochana rewelacyjnych wakacji Wam życze,peknej pogody,szaleństw...no i przedewszystkim szerokiego nieba;-) Bawcie się dobrze....:-)

Mama Niki...u mnie tez tylko soczki przechodzą...rozcienczam je z wodą bo tak to by mogła wypić ich mnóstwo i owoce...ale dobrze zle młoda nie wygląda także jej odpuszczam;-)

Nina27...och tak opite:tak: Tylko że ja ostatnio mam słabiutką głowe także wieksze ilości odpadają...cóż starosc nie radość;-):-D

Aguś...i jaki wózeczek wybrałaś? Pochwal się nam:tak:

Jolu...no to decyzja podjęta,wazne że jesteś zadowolona:tak: buciki śliczne:tak:
Co do wózka to ja bym wybrała jednak maclarena...widziałam tego calisto i tak jakoś nie specjalnie mnie urzekł...no ale to Twój wybór;-)

Dziewczyny a tutaj sauny ciąg dalszy,och mogłoby troszkę popadać...my dzisiaj bedzemy sie byczyć przy basenie...młodej katarek już minął także myśle że moze sie troszke popluskać.
Miłego dnia:-)
 
Do góry