reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
ewelina ja chodzę na kasę i powiedział, że do porodu naturalnego żadnych skierowań sie nie wystawia po prostu 7-8 dni po terminie do szpitala i już. I potem w szpitalu mi to potwierdzili.
 
hej! trochę się wtrącę :) zatem minimalna wartość hemoglobiny w ciązy to 11,1 poniżej to już anemia... ja na jutro mam termin wg om i już od jutra (jeżeli mam zyczenie) mogę położyć sie w szpitalu i tam będą mnie i maluszka doglądać... i z doświadczeń wiem, że kilka dni po terminie robią prowokacje... też chodzę na nfz

tzn. z doświadczeń koleżanek, które wcześniej rodziły :)
 
Ostatnia edycja:
ale cisza znow sie zrobila, u nas silne przepowiadajace, Maly strasznie glowka napiera i czuje niekiedy jakby juz chcial wyjsc tak sie pcha mi do dolu...Dzis moja MAma kupila wnusiowi karuzelke nad lozeczko, mialo niebyc zeby do muzyczki nie przyzwyczajal sie no alee jak to z Babciami jest uslyszalam aah okazja byla to kupilam. MAma to nie wyobraza sobie jak to bedzie i ze tak szybko Babcia bedzie ma 40 lat dopiero a tu juz wnusio. Ale strasznie sie cieszy i niemoze sie doczekac.
 
A u nas cisza. Myslalam ze obejdzie sie bez wywolania, ale sie nie udalo. o 9 wizyta i wszystko trzeba bedzie uzgodnic.
 
reklama
Do góry