reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dzag Domi to wam dzieciaczki dały popalić....
Moja niunia o 23 poszła spać to wstała o 3w nocy zjadła ja przatnelam z nią budzę się jest po 4 pomlaskala cycusia chwile i spla z do teraz do 7 teraz je drugiego cycusia; ) wiec sobie.pospalam:) i jeszcze pójdę jak Agatka będzie spać;)
Co do ściągania mleka to ja z nocy ściągam dużo a i w dzien pół h przed karmieniem mniej więcej i soboe pozniej zjada z butli a w nocy cycus;) no i w dzien też dajde:p wczoraj ciagala wieczorem cyca 40 min i za 20min bo sobie odpoczywam zjadła z butli 120ml;) wiec cieszę się niech jedzą nasze dzieciaczki i rosną zdrowo:)
A przyszed mi wczoraj kojec :) śliczny jest no i mam na dole gdzie mała kłaść; )
 
reklama
Domi mi położna mówiła że mlekiem z piersi nie karmi się co 3h tylko dziecko może czsciej chcieć i mi też mała msza częściej przykładać. A że trafił Ci się do tego przytulasek;) no to trzeba przytulać ;) a juz nie długo nauczą się dzieci szybciej nakazać wiec głowa do gory;)
 
No do znow udalo mi sie pospac z 2h, bo Misiaczek tez spal bo cycu. Teraz go przebralam i sie karmimy.

Eh chyba ciemieniucha u nas wychodzi. Oliwka na glowe i wyczesywanie szczotka czy cos lepszego znacie? I w ogole wyłysial mi na srodku glowy i ma takie wlosy jak dziadki stare :D czyli po bokach wlosy a na gorze glowy jajo puste :D
 
Gosia no ja zdaje sobie sprawe ze po cycusiu mniej spi, ale kurcze oatatnio juz tak fajnie sypial w nocy po 3h a tu nagle znowu przeskoczyl na krotsze drzemki :( no trudno
 
No widzisz mi też Agatka raz spi tak raz tak ale cóż takie uroki bycia mama:) a zdjęcie pokaże później i teraz do sklepu się szykuje a muszę włosy umyć aniecce mi się nico robic:/ miłego dnia;)
 
Kurcze probka krei z wczoraj zhemolizowala i musielismy dzis powtarzac badanie.. zajwzdzamy do diagnostyki a tam 20 osob w kolejce.. rece mi opadly;( podeszlam do okienka i mowie ze my na powtorzenie badania i wzieli nas bez kolejki! Na szczescie;)) czekamy tetaz znowu na wyniki..

A te kosmiczne wyniki morfologii swiadcza i duzej gestosci krwi. Znajomy pediatra kazal dopajac ja woda 5x 50ml. Ciezko nam to idzie..

Mama wlasnie odkurza i ala magicznie usnela;)) nic nie dziala jak prawdziwy odkurzacz;p
 
O widzę ze tu prawie same nieprzespane nocki dzisiaj :-) my wstawalismy co 1,5-2 godz ale tylko zmiana pampka, cycus i zaś spi:-) jejq ja to się nie mogę nacieszyc tym moim aniolkiem :-) do mnie jakos nadal nie dociera ze to moje maleństwo :-)
 
o dzag i domi witajcie w gronie mamusiek, które nocą nie spią tylko karmią, tulą, karmia, tulą ;) Ja to już mam standard, że około 4 nad ranem jest akcja do rana... Dzis niby usnęła o 5.30, ale tylko do 6.11... To się wyspała, a ja razem z nią... No i póxniej akcja usypianie i karmienie na zmianę do 9.00. To już kolejna noc taka. A później od 9 spi do 12-13, a ja razem z nia. I niestety pół dnia stracone... Ech, niech sie jej już rytm dobowy wyrobi. W nocy się śpi!!!
olciastrzelce - ja też przez pierwsze dwa tygodnie jakoś nie mogłam uwierzyc, że to moje dziecko... I wzruszenie mnie brało kiedy tylko na LAurę patrzyłam, albo o niej pomyślałam... Zresztą teraz tez łezka czasem płynie jak np ją karmię i się na nią patrzę... Moja Kruszynka Kochana <3
 
reklama
Powiem wam ze ja na poczatku nie mialam takiej wielkiej milosci do malej- mozecie mnie nazwac wyrodna, ale to uczucie dopiero do mnie doszlo z czasem;)

Aaa cieszymy sie, bilirubina 165:D
 
Do góry