reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Aenye - ja też już się pożegnałam z obrączką, bo już ledwie z palca mogłam ją zdjąć, pierścionek noszę, ale na mniejszym palcu, a dziewczyny czy właśnie przed porodem trzeba być bez biżuterii? Łańcuszki, kolczyki, pierścionki?

podłączam się dp pytania Agak1987- jak to z biżu na proodówce?? ja non stop chodze w obrączne i zaręczynowym.. dopiero wizja spuchniecia w nocy troszkę mnie wystraszyła i teraz będe już na noc zdejmować. Ale chyba na porodówc nie każą??


Ale chciałabym dzisiaj pojechać zobaczyć za choinką i jakieś majtki dla siebie kupić, bo nie wiem gdzie są moja majciochy serio. Kilka w praniu, reszta spakowana do szpitala i sie okazało, że jutro juz nie mam co na tyłek zarzucic...

ej, a takie moze głupie pytanie;p ja nie pakowałam do szpitala majtochów (tyle co na wyjsćie). Bo to nie chodzi się non stop w tych siateczkowych? help;]


Jeśli nikomu to nie przeszkadza, to mogłyby być jeszcze informacje o tygodniu, w którym urodziło się Maleństwo i czy sn czy cc.

też bym była za tym, zeby info o cc/sn i tygodniu urodzenia było:)


Porannakawka- czekamy na wieści;D
 
reklama
quchasia - z tego co wiem to proszą o zdjęcie biżuterii - ale to zalezy od szpitala - na pewno jak jest zagrożenie że cc będzie to trzeba się rozbierać z biżu, to jednak szpital i różne rzeczy mogą się dziać jak już jesteś przyjęta. lepiej zdjąć by juz ni ewydłużać procedur w razie cc - w sensie nie myśleć w stresie, że jeszcze biżuterie trzeba zdjąć...

Co do majtek - ja wzięłam w razie czego jedną parę + jedną na wyjście - ale będę chodzić w siateczkowych aż sie nie skończą ;-) tamte są w razie czego...

kreatorka - ja też popieram prośbę dzag - info o sn/cc i tc - jeżeli to nie problem. DZIĘKUJEMY!!! :-D
 
...chyba nic z tego bo sie dalej nie rozkreca i boli tak samo :baffled: czekam caly czas zeby glupka z siebie na ip nie zrobic .Zla jestem :no: to nie pierwsza ciaza a ja nie jestem w stanie odroznic czy to juz czy nie :crazy: ide sie polozyc .. bo az plakac mi sie chce.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moim zdaniem trzeba zdjąć biżuterię, pierścionki, kolczyki i łańcuszki. Dla mnie to oczywiste raczej ale może dlatego że pracuje w szpitalu ;-)
Porannakawa spokojnie tylko nie płacz :-* to w niczym nie pomoże :-*
 
...chyba nic z tego bo sie dalej nie rozkreca i boli tak samo :baffled: czekam caly czas zeby glupka z siebie na ip nie zrobic .Zla jestem :no: to nie pierwsza ciaza a ja nie jestem w stanie odroznic czy to juz czy nie :crazy: ide sie polozyc .. bo az plakac mi sie chce.

ja też trzęsę portkami, że nie odróżnie, każda ciąża jest inna tak samo poród - spokojnie. Poobserwuj się, wejdź do wanny bądź idź spać :tak: jak sie zacznie na prawdę na pewno nie przespisz ;-)
Jesteśmy tu z Tobą duchem! Zresztą miałaś czekać ze mną do grudnia :-D Proszę mi sie tu nie wyłamywać teraz! ;-)
 
No właśnie mam ten sam dylemat, brzuch boli i nie wiadomo czy jechać czy nie. Tak to jest z tymi pierwszymi ciazami, w sobotę też bilam się z myślami, porannakawa pewnie nie masz nospy?
 
reklama
Agak, quchasia, "u mnie" przy porodzie naturalnym obrączka nie przeszkadza nikomu. Ale obwieszenie kolczykami, łańcuszkami czy fikuśnymi pierścionkami już odpada. To pewnie od szpitala zależy. Ale na sali operacyjnej przy cc wszyściutko trzeba ściągnąć.
Porannakawa, stresu współczuję, ale dobrze, że to jeszcze nie to. Jeszcze masz 4 tygodni do terminu. Teraz to jeszcze za wcześnie.
Justa, musisz w takim razie poczekać jeszcze i zobaczyć co się dalej będzie działo :tak:.
 
Do góry