reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej ho,

Katoryba - cieszę się, że jest poprawa. Niech już szybko wróci pełnia zdrowia i sił u Bolinka! :)
Marzena - fajnie, że udało Ci się znaleźć nową pracę :) a Majci niech szybko wyjdą te zębuszki! :)
agi - witaj :) i zostań z nami!
Yvonne - Kalinka to ma apetycik ;)

Smary u nas jakby mniejsze, nasilają się przy złości :p Panna ostatno takie fochy strzela, że... Wrrr! Ale ząb już na wierzchu, więc czekam na spokojny czas :p Cieszę się z jej okresowego napadu głodu (nawet słoikowe jedzenie znów lubi, bo awaryjnie dostaje). Dwie noce przespała pięknie, bo na kolacje zamiast mleka z kleikiem podaje jej kaszki (zje więcej niż jadała na śniadanie!). Dziś się wybudzała, o 3 ją przewinęłam. Chyba zaczęła odczuwać dyskomfort mokrej pieluchy :D za dnia też czasami wskazuje, że chce uwolnić pupęi przewietrzyć.
Też przez kilka dni robiła po 4 kupy na dzień i czasami wskazywała, że ma świerdziela. Takie małe oznaki rozwoju :)
 
reklama
Yvonne to może tak około 11 koło filarów? Bądź inne miejsce które bardziej tobie odpowiada;-) ? Bo mi wszystko jedno;-)
Izuniek no oby noce pozostały takie jakie są teraz;-) i fajnie, że zaczyna jeść więcej;-) bo moja to je wszystko prócz kaszek;-)
 
Katoryba - dobrze napisałaś - spotkania nocnikowe - bo kontakt z tym przedmiotem jest sporadyczny, nie ma we mnie mobilizacji, żeby ją baaardziej zachęcać. W sobote L. postanowiła, że chce zasiąść na tronie, ale tradycyjnie siku wylądowało obok, ani ja ani M nie wiemy kiedy tego dokonała! A nad morzem zakupiłam za niecałe 5zł książeczkę o nocnikowaniu dziewczynek :p może trochę wiedzy amerykańskiej/brytyjskiej (?) pomoże hehe po primo najlepiej zacząć gdy panna ma 2 lata i 3 m-ce.. Musze jednak teraz wykorzystać czas, że sama zaczyna sygnalizować te sprawy.
Oleczka - własnie, jak tam sobota? Jak mecz? Półmaraton podobno super zorganizowany. I najważniejsze, siły do tańcowania były?
 
katoryba dawaliśmy. różaniec pieniądze i kieliszek. wzięła różaniec, długo się nim pobawiła, później wzięła pieniądze i mi oddała ( mądre dziecko;)!) a jak już wszyscy zapomnieli , że było wybieranie i dopadła się do kieliszka i udawał, że z niego pije;)
paulineczka może być 11 może pod teatrem??
Izuniek życzę żeby smary już całkiem odeszły w zapomnienie.
 
reklama
Hejo:)

Ja na chwilkę tylko...jakiś nieogar ostatnio mam:/

Agi fajnie, że się ujawniłaś:) Mój młody też Filip:)

Katoryba no niestety jak raz krtań poszła, to już często może być taki problem:/ Ale dobrze, że już lepiej Bolusiowi:* Macie swój inhalator? Na krtań profilaktycznie można inhalować, nawet samą solą fizjilogiczną. My w tamtym roku odpuściliśmy zakup, ale przymierzam się teraz. Ja to ostatnio samą profilaktykę uprawiam:) Aż mi się samej śmiać z siebie chce, właśnie zrobiłam syrop z cebuli:) Profilaktycznie:)

Życze małym i dużym solenizantom samych radosnych chwil:* No i zdrówka:)

A kiedy ten szafing? Czy przegapiłam?
 
Do góry