reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej ho,

ja szybciorem: po wizycie u lekarza: powoli kończymy kurację, zmniejszamy dawkę i czekamy czy coś będzie się dziać. Jeśli wszystko będzie OK, za rok na kontrolę. Oby!
Poza tym szał, L. przegryzła w ciągu tygodnia dwa nowe smoczki, a tu dostałam tylko Canpoloskie, a ona ich nie chce i jest wielkda d**a! Totalny brak rytmu dnia utrudnia korzystanie z pogody (wczotraj było pięknie! a my dopiero po 18tej na plażę mogliśmy pójść), dziś też ładnie, więc muszę się zapakować i zgarnąć rodzinę z sali zabaw.

Pa, pa, pa....
 
reklama
Witajcie;)
Izuniek super, że wszystko jest dobrze;) i wyjazd się udaje;)
vii Roksa nie pozwala mi się nudzić;) cały czas każe układać klocki;/ i dni jakoś tak szybko lecą.. fajnie jest tak siedzieć w domu z dzieckiem i nie pracować;) MOja też nie usiedzi w wózku i spacery kończą się szybkim powrotem do domu.. ale Tobie ciężej, bo ty dodatkowo nosisz panicza w sobie;)

Dziś miałam z Roksą jechać na miasto, ale jakoś brak takiej mocy.. Chyba, że jeszcze coś się zmieni i na ostatnia chwilę pojedziemy.
Jeszcze wygania mnie sprzed laptopa.. Przy niej nie mogę siedzieć ani nic pisać, bo mi go zamyka.. a jak śpi wieczorem to Ł. siedzi przy kompie...
Miłego dnia;)
 
Witam sie;)

Izuniek super ze lepiej;)

vii No przedluza sie;/ ale w czwartek jeden dokument powinnam dostac i w nastepnym tygg drugi i odrazu do pracy.

My po lekarzu Zuzia zakatarzona ale nic powaznego naszczescie;) jednak do zlobka nie idziemy do konca tygodnia.

A u nas troche sie dzieje bedziemy sie przeprowadzac staramy sie o kredyt zobaczymy jak to pojdzie.
Czy ma ktoras z was radce prawnego w rodzinie?
 
vii a plany nie jakieś wielkie, bo małe przyjęcie. od 16 gości- tort, ciasto, kawa, lampka szampana, jakieś przekąski i sałatki, na 18:30 msza w intencji Kalinki, a później wracamy do domu i coś na ciepło i inne wynalazki;)
a jeśli macie ochotę to zapraszamy na mszę w intencji naszej rocznej córci. 22 września (sobota) o godzinie 18:30 w parafii pw. Św. St. Kostki ( ul.Obywatelska). będzie nam niezmiernie miło:)
 
witam Was

Ja wpadam tylko na chwilę chwalę się że mam już roczną córkę :))))

Tort przygotowany taki tęczowy z kremem z serkiem mascarpone i malinami wygląda mysznie :p

Mała jeszcze nie chodzi nawet za jedna rączkę. Ale zasówa na czworakach i wszędzie jej pelno myślałam że szybciej będzie chodzic ale trudno. Zęby dają nam popalić mamy nieprzespane noce i katarzysko ciągle. Ostatnio nawet mi się mała pierwszy raz odparzyła az poszłam do lekarza i przepisala nam antybiotyk w maści do smarowania
informuje ze my ciagle na cycu

Kończe i pozdrawiam
 
reklama
Witam się :)

Wszystkiego najlepszego dla Gabi ;)***

Izuniek super, że z Lenką dobrze ;) a no i korzystajcie z pogody póki możecie!!!
No i przesyłam pozytywne wibracje na poprawę nastroju ;)**

Ivonne ale zleciało do tego roczku Kalinki pamięta jak jeszcze sporo czasu temu o tym rozmawiałyśmy ;))

Karolqu zdrówka dla Zuzi :)) i powodzenia w nowej pracy! :)

Vii ty to się teraz masz Hania biegający szogunek, nic dziwnego że nie możesz za nią nadążyć :))
 
Do góry