reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

witam

masakra jakaś u nas pobodka o 6 00 oczywiscie po kilku pobódkach w nocy marudzenie, placz i szal ogólny. Tata niedobry ,mama zła, babcia i dziadek juz nie wspomne. Nikt nie mogl wytrzymac. Aż w koncu przy piosence Krajewskiego KOLYSANKA DLA OKRUSZKA Seweryn Krajewski - Kołysanka Dla Okruszka - YouTube usnela na rekach. Chwila ciszy i spokoju.

Pytanie do mam ktore maja juz za soba przyjecia roczkowe co podalyscie do jedzenia. My planujemy roczek na 01 wrzesnia łacznie z 80 urodzinami babci i 33 rocznica slubu moich rodzicow, a w sumie to poprostu chcemy sie dolaczyc aby znow goscie nie musieli sie zjezdzac na 18 wrzesnia bo ich imprezy sa dokladnie w dniu ich swiat.
Nowe zeby u nas sie pojawiły i musze poprawic suwaczek ale to juz nie teraz pokój po zabawach malej mam do ogarnieciaa
 
reklama
Cześć ;)

Widzię, że nie ja jedyna miałam dzisiaj pobudke o 6 rano ;)
Z tym, że u nas nocka przespana pięknie, tylko jakiś inteligentny mężczyzna pod samym moim oknem nie móg odpalić swojego maluszka i nas pobudzi ;/

Vii podjście bardzo wychowawcze ;), ja robię tak samo ;D czasami oczywiście ;P

Dzisiaj mam ochote na obiad na zielone szparagi, mam w zamrażarce więc jest git. Na pewno do nich będziemy jedli młode ziemniaki z koperkiem i pierś z kurczaka lub jajo sadzone zobaczymy na co mnie najdzie. Mam tylko pytanie jak gotujecie zamrożone zielone szparagi to w osolonej wodzie i ząbek czosnku dajecie dla smaku, i czy lepiej mniej wody w garnku czy więcej, aby się całe zamoczyły ? Ja jeszcze później daję bułkę tartą na masełku ;)
 
Ostatnia edycja:
Witamy się;)

Vii nie jesteś wyrodną matką;) poprostu chcesz mieć czas dla siebie;) jak chyba każda z nas;) ale jak już miałam czas dla siebie, ze roksa została nad jesziorem to chciałam ją z powrotem do siebie:blink:

jeju dziś się obudziłyśmy o 9 i tak jakoś mi dziwnie;/ aż nie chce się nic robic, bo zazwyczaj pobudka przed 8..
ale czekam na mamę więc już nic nie zrobię, bo o 11 będzie;)
I dziś na obiad robię rosól.. tak dawno go nie jadłam... a przynajmniej mój Ł. będzie mial na jutro, bo cąły dzien w pracy.. 12 godzin;/

MIłego dnia;)
 
Hej ;)

Ale pustki dzisiaj ;)
Ja przez cały dzień nie mogłam się zalogować na bb nie wiem czemu skoro wszystko wpisywałam ok ;/

Dziewczyny mam do oddania psa jutro zrobię zdjęcie i napisze wszystkie szczegóły.... mam nadzieję, że znajdzie się dla niego jakaś rodzina ;)
 
Witam sie juz po wczasach;) Nawet nie probuje nadrobic:( nie moge wbic sie w rytm niewiem gdzie co mam a jeszcze jutro Zuza do zlobka idzie dobrze ze pierwszy tydzien ze mna na takie adaptacyjne. Bedzie ciezko bo na wczasach jak zniknelam jej z oczu jak szlam pod prysznic to byla podkowka placz jakby jej krzywda sie dziala. Rano jak wstalam do kibelka przed nia to tez z placzem sie obudzila mimo ze tata byl z nia wtedy;/

A z nowosci mamy juz wszystkie czworki. Zuza zaczela juz cos tam gadac;) ma swoje slowka ulubione no i duzo mowi po swojemu;)

Madzioszkaa kiedy moge nianie oddac?;)
 
Witajcie;)
MamusiaNoesi mam nadzieję, ze znajdzie się domek dla pieska jak najszybciej i będzie mu tam bardzo dobrze;) my już mamy takiego duzego łobuziaka... ;)
vii już tylko tyle? napewno to tak zleci, że kolejne dziecko bedzie z wami;) Roksa też nie chce jeździć w wózku odkąd zaczęła chodzić.. więc spacerki z wózkiem są koszmarne;/

Miłego dnia;)
 
Hej ho,

katoryba - już rozmyślam o podróży, bo 6 godzin to minimum, przystanki obowiazkowo, ale przecież 10min. chodzenia po parkingu to dla dziecka nie rozrywka, o zabawaniu w aucie nie wspomnę. Liczę, że sen ją blogi i długi ogarnie :p i zastanawiam się co L. będzie tam jadła :p bo słoiki już jej tak nie smakują, a mi się nie chce gotować :/ będziemy musieli gdzieś domowe obiadki znaleźć... Eh.. jakoś będzie ;)
Karolq - witajcie spowrotem ;) Powodzenia w żłobkowaniu! A Ty do pracy idziesz? :>
Vii - a pod freshem Hania tak grzecznie siedziała :) ale wiem, to się rzadko zdarza...Niestety... Lecą Wam te tygodnie ciąży, że szok! My naszą spacerówkę zapomnieliśmy zabrać od dziadków :( spacerujecie po osiedlu czy dalej?
Madzioszka - Becikowe zęby szaleją!!

Przedłużony weekend zleciał... Zaczął się miło, L. przesypiała noce, a zakończył się hardcorową nocą, bo znów M. cierpiał zębowo i na szczęście mobilizuje się do dentysty :D
 
reklama
Dzień dobry, cześć i czołem:)

Melduję iż zakupiony dysk zamontowany i wracam do ludzi:) no dobra do wirtualnych ludzi:D:D

Karolq a przydała się chociaż?? my to jest ja jestem po 16 w domu możemy sie jakoś umówić na spaceros po parku i wezmę nianię.

Co do ząbków brak mi słów w dosłowności. młoda obudziła się któregoś dnia z gorączką, od tamtej pory 6-7 kup takich rzadkich że masakra, przestała praktycznie jeść i patrze a tam grzbiet 5 wylazł w prawdzie 1 czubek ale już jest. Problem ino bo je sam suchy chleb mieso bleee, owoce warzywa fuj. jedyne co to ziemniaczki jak sie ja karmi i wszelkiej maści jogurty ale też trzeba ją karmić. Obstawiamy zęby kolejne. w zasadzie wyjdą i będzie z głowy:)

Vii no nie moge zaraz będziesz mama pełną bębuchą:D Jak maleństwo fika mocno?

buziaki dla reszty:)
 
Do góry