reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

kurde katoryba skąd ja to znam, dzień rozpierniczony jak drzemki nie ma :/ u nas dziś była o 10 (!!! już nie pamiętam kiedy tak wcześnie spała) uwaga całe 40 minut..............................
bez komentarza! kawy nie zdazyłam wypić :/ gdzie można złożyć reklamację? bo przecież ile na zęby mogę wszystko zwalać.
izuniek kaloszki mogę Wam pożyczyć na czas aż Lenka z nich nie wyrośnie. Domi ma za grubą łydkę i nie mieści się w 21, a normalnie ma przecież rozmiar 20... Lencia szprycha to powinny pasować :)
mam info co do basenu - kurs zaczyna się 16.09, tzn jest lekcja pokazowa, można się już zapisywać. No i ta gorsza (jak dla mnie) wiadomość - zajęcia mają być w środy i soboty :/
to tyle. buźka
 
reklama
hej ho,

wiem o czy mowicie z tym niespaniem. majka przez ostatnie 2 dni po 20-30 min spala. nocka dzis tez tragedia. wreszcie bez goraczki, tylko troche powyzej 37 ale co godz pobudka z wieeeelkim rykiem :/

laski powiedzcie mi jak wyglada ta wysypka przy 3dniowce? bo dzis juz 4 dzien, goraczki poki co nie ma ale wysypki tez nie. ma co najwyzej kilka kropeczek na klatce piersiowej ale to bardziej jak potowki wyglada

sallis - jak to w sr i sob??? oszaleli? to nie wiem czy my bedziemy chodzic...
 
Hej ho,

Outstanding - brawa dla Majeczki, niech kroczy już śmiało! Z niemowlaka wyrasta już w prawdziwą dziewczynkę :)
Paulineczko - dzięki, będę wdzięczna ;) może i sprzedaż wam podskoczy jak zaczniesz tu wychwalać modele :D
Madzioszka - spoko, nie wybaczę ;) boś prawdę napisała. Beatka jest teraz oazą spokoju przy moim Czorcie.. Gratuluję decyzji zakupowej ;) a w przyszłym tyg. prawdopodobnie zgłosimy się po wypożyczenie konika do skakania, po L. roznosi w domu :p
Katoryba - a gdzie my możemy jechać, jak nie nad morze... gdańsk wzywa na kontrolę, ale robimy sobie dłuższy wypad, 10 dni :D szał! Już mi się mnówsto obaw/zapytań w głowie roi... Ja chciałabym się szarpnąć, aż do mojego rodzinnego miasteczka pociągiem :D a mężu autem by pojechał. A może grupowe zapoznanie z koleją? Byłaby jaaazdaaa!
Sallis - dzięki za propozycję, rozważę, z mężem... (choć jego zdanie znam, że przecież nas stać na kalosze... )
Szkoda, że lekcja pokazowa w terminie gdzie nas nie ma :( ja rozważam basen, by oswoić L. z wodą na twarzy, bo mycie głowy u nas jest trudną kwestią...
Marzenka - życzę wysypu na ciałku Mai! :)

M. właśnie kończy pracę, L. zasnęła, a ja zamiast pakować lub obiad grzać, to na forum...

Miłego weekendu! ;)
 
Juhu,
Izuniek - a co to a obawy/zapytania? do lekarza? czy odnośnie wyjazdu?
Też nieśmiało pomyślałam o grupowym wyjeździe koleją :) ale jakoś sobie tego wyobrazić nie mogłam i nawet nie napisałam ;P ale może.... ?

Bolcio dziś zdecydował się na drzemkę. Był mega zmęczony po spotkaniu z 2 chłopców (i chwilowym z Hanią). Nowe auta tam były więc ma o czym śnić teraz ;)
 
Hej ;)

My dzisiaj po spacerku w miłym towarzystwie ;)

Yvonne dziękujemy za miło spędzony czas ;)*

sallis a na jakim basenie te zajęcia i cennki jak znasz może :)?

katoryba ooo to Bolo pewnie frajdę bedzie miał ;)

Miłego dnia ;)*
 
my również dziękujemy:) super było:*
po naszym urlopie musimy znów się umówić:)

przepraszam, że tak krótko ale Kaloszek domaga się podrzucań i wisi na nodze;)

pozdrawiam!
 
dobry,

Izuniek a bierzcie go nawet zaraz:D:D

Wyjazd kolejką fajna myśl ale czy damy radę??

u nas masakra dziś młoda wstała z gorączką i rozwolnieniem zaglądam jej w paszczę i co widzę ? dolna 5 trochu zaszalała ta moja mała;/

E: sorrki że egoizmem powiało ale padam na twarz po tym dzisiejszym dniu..
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)

Izuniek, Yvonne - udanego wypoczynku i ładnej pogody:)

MamusiaNoesi - zajęcia są prowadzone w hotelu Dana: Nauka pływania dla dzieci od 3-go miesiąca zycia | DANA Hotel &Spa
Na dole strony masz cały opis i terminy. Poprzednie edycje odbywały się w niedziele i bardzo to nam pasowało. Teraz raczej zrezygnujemy, chociaż bardzo chcieliśmy dalej kontynuować.

Sallis - może jeszcze zmienią zdanie co do dnia zajęć na basenie.

Katoryba - super Ci ten nowy MT wyszedł. Piesek pierwsza liga:)

My dzisiaj mieliśmy mały wypadek i kolejny guz na czole.
 
hejka dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!

przeczytałam co u Was - a co u nas??szał ciał i dzikie węże - chyba napiszę książkę na temat "jeden dzień z życia matki":p...nie nie....będzie to tytuł "Wariacje na temat zycia matki" :):):):):):)
szczerze Wam powiem, że nie ogarniam z lekka - tzn brakuje mi rąk - o głowie nie wspominając:p

Siw@ - jestes jeszcze w ZG???
 
reklama
Witajcie;)
Jak ten dzień szybko zleciał;) od rana w mieście.. i jakoś tak dziwnie mi się po deptaku chodziło;/ nie to co przed przeprowadzką co dnia spacery z mała;) jeszcze zaliczony nasz mały parczek na ogrodowej koło netto:)
Izuniek tu nie ma co wychwalać butów;) każdy ma swoje ulubione marki odziezy, czy obuwia... a sprzedaż i tak jest bardzo duża;) nie to co wcześniej pracowałam w obuwniczym przed ciążą.. ale jak coś to zawsze zapraszam, chętnie pomogę;)
marttini ty dzielna mama jesteś;) chciałabym siebie wyobrazić w roli mamy 3 dzieci;)

No nic teraz tylko czekam aż Roksa mi zaśnie.. i chę zasmakować nowe piwko Somerby, które sobie kupiłam;)

Kolorowych snów;) Dobranoc
 
Do góry