reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

beti no tak jak piszesz, tak na końcu pieluszki to się pojawiło, smaruję raczej sudecremem ale spróbuję teraz tylko mąką. Pampersy mi się skończyły, teraz tylko huggiesy mam, a wtedy jeszcze chyba daddę na wykończeniu miałam.. w każdym razie katoryba, beti dzięki za rady
apropo beti kończ pisanie pracy kończ ;)

siw@ my np maty nie mamy żadnej, tak też można :p ale u znajomej moja J. bawiła się właśnie w takiej jaka cię interesuje, i mi się podobała. Cena też przystępna ;)
 
reklama
katoryba - no wracają stare imiona, niektóre nigdy nie wychodzą z mody jak np. Twoje inne wychodza, np. w tych czasach na pewno nie nadałabym córce mojego imienia:)

co do maty ta która mi się podoba rzeczywiście jest uboga kolorystycznie ale podoba mi się że można ją w kojec złożyć. Poszukam jeszcze może znajdę coś ciekawszego:)

Ale fajnie w końcu produkcja ruszyła:))
 
Karotyba no bo ja nadal nie wiem:D
Dzięki w ogóle:) a kły to 3.

Marzena szybko i bezpiecznie się zdaje wyklucza;p;p

Izuniek wypoczywać sio a nie sprzątać;p

Vii zaginełaś?

Minesota Ciebie też wywołuje;p

Siwa z mata nie pomogę moja głónie na kocykach leżała mata jej jakoś nie kręciła.

Nnita moja miała pokarmowe w ty miejscu, też nib nic się zrobiła i nagle na załe plecy, wyleczyłam dzięi Izunkowi zwyjłym krememn novea! bo oliatum nam nie pomagał pomimo kąpieli. Możesz też spróbować małą w krochmalu wykąpać, pamiętam, że nam na pierwszy ogień złagodziło.

buziaki dla Majki:*


My tradycyjnie od 5,20 na nogach:)
 
wlasnie nnita teraz mi sie przypomnialao, ze ja z ta wysypka to robilam dwie rzeczy:) raz suszylam, sudecremu tez uzywalam a innym razem natluszczalam tak jak madzioszka:) nie wiem co pomoglo. bo najpierw podejrzewalam pieluszkowe zapalenie skory i wtedy trzeba wysuszac ale wlasnie jak alergiczne to wtedy natluszczac
 
Dziewczyny a jak moja siostra urodzila to ja nie potrafilam malej przebrac jakas taka mala mi sie wydawala za to z moja mala to szalalam wogole sie nie bAlam:p
 
jak mi się nie chce pisać! no ale z grubsza
katoryba masz rację, kły to 3ki. a mi się coś ubzdurało ;) zasugerowałam się tym Twoim wampirrrrkiem ;))
siwa - ja Ci mogę matę pożyczyć - przecież to raptem na kilka miesięcy! nie wiem czy do pól roku pokorzystacie, zależy jaki Wojtek ruchliwy będzie. Domi szybko zaczęła śmigać i leżenie na macie już nie bawiło. szkoda stówki.
madzioszka - u nas dziś wyjątkowo 5.20 i ja przez cały dzień nie wiem jak się nazywam! jak Ty funkcjonujesz na co dzień tak?!?
marzenka - buziak podziałał ;) jest lepiej trochę.

czy Wasze dzieci też zjadają wszystkie "paproszki" jakie znajdą? kurcze nie wiem skąd onazawsze coś wynajdzie, przecież codziennie zaczynam dzień od odkurzania :/
idę się kąpać, żeby ycd na leżąco oglądać :D
 
Salis nie no czasem wstajemy o 5.30:D ale ogólnie o 5 sie zrywa i papa dla snu:) idzie się przyzwyczaić:) tyle że o 19 zasypia a ja k 22:) w sumie mamy z tym sukces młoda dostaje pićku i chodzi po mieszkaniu a ja sobie leżę czasem nawet do 6:)
 
siw@-ja mam mate kolorową i moge ci dac. Nie uzywam tylko nie wiem jakiej firmy sprawdzę to napiszę.

nnita-nie wspominałaś o uczuleniu J. oby zadziałały sposoby beti katoryby :)
Miłego szkolenia się w bieganiu hehehehehe
 
Hej ho,
na moim zegarku 20.17 zaczynam pisać :p

Madzioszka - pocieszę CIę może, bo moja szwagierka rozpoczynała dzień z młodszym o godz. 4:00 :D
Sallis - paproszki są najlepsze, toż to reszti po bułeczce itp :p ja nawet z szyfelką i zmiotką po kolanach daję i dalej coś jest..
Beti - a miałaś zniknąć na kilka dni aż nie skończysz :p oj uzależnienie... ;-) ale mobilizację masz i tak trzymać!
Katoryba - pazury u stóp pomalowane, masaż mąż zrobił, więc nie jest tak źle ;) choć to mało w porównaniu do moich zachcianek i potrzeb... Miał być fryzjer w tym tyg, ale... nie składa się..
Grati za rozwój Bola :) nowości zawsze będą cieszyć :) Ja już słowa "bam" mam dosyć, L. nadużywa go na całego, zwłaszcza przy przewijaniu, bo "Co zrobi pieluszka?" :p A wynoszenie pieluchy rozczula! (nie chwaląc się!) L już też się w to bawi, tyle, żę musi chwycić mnie za palec, by iść...
Gratki dla Ciebie Katoryba - dumna ciocia :)
Outstanding - cmoki i od Nas dla Półroczniaczki :-* :-* :-* Ale laska w avatarku :D
Siwa - ogłoszenie pierwsza klasa :D My mamy mate z Tiny Love, ale wydaje mi się, że każda jest interesująca dla takiego brzdąca, a L. dostała ją jak miała 3 m-ce właśnie i był spokój :p
Marzena - dołączam się do grupy zazdrosnych o wyjazd! Kiedy Was nie będzie wśród Nas?:>
I ja czekam na zwroty z pitów...
Nnita - w tym miejscu to tylko pieluszkowe chyba, bo my mamy na ramionach takie "coś" i to pokarmowe...


A my dziś u źródełka byliśmy, słonko grzało w miarę marcowych możliwości, więc akumulatorek trochę podładowany. Odkryłam kolejnego zęba... Rozkręca się ... L. jest nieznośna, rozkapryszona do granic, tylko nikt nie przyznaje się,że to jego sprawka... Godzina przed kąpielą jest katorgą. Na dodatek laska focha się na jedzenie, obiad dziś ledwo tkneła, potem owoce trochę i tylko 150 ml na kolację :/ Znów przed północą zażąda butli :(
 
reklama
siw@ - dlaczego nie dałabyś dziecku Twojego imienia? też jest ponadczasowe przecież.

Beti - no to trzymam kciuki za wenę :) no i zapomniałam pogratulować Dawidowego 8go zębucha :) super :)

Madzioszka - nie ma sprawy :)

sallis - no przecież, że paproszki są najlepsze! i tak zostanie pewnie jeszcze dłuuuuuuugo. Bolo pożera wszystko co mu się napatoczy - im mniejsze tym lepsze ;) zmiotka i szufelka to moje drugie i trzecie imię :/

Izuniek - ależ zębuszkowa kolekcja u Was zachwycająca :) oby jednak nie żądała tej butli :) zazdraszczam źródełka... tęskno mi za tamtym rejonem...
 
Do góry