reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

no ja byłam na spacerze ale co się naklęłam w duchu to moje. I to nie z powodu wiatru, ale małych kółek z połączeniu z mokrym śniegiem i nie do końca odśnieżonymi chodnikami :/

madzioszkaa katoryba gratki za ząbkowe postępy
 
reklama
hej,
a ja mam dzisiaj nerwa mocnego i to z blahego powodu... kupowalam coś na allegro i zaznaczylam ze przesyka za drogaza cenę 3x mniejszą w dodatku rozdarta koperta. bo zamiast wysłane paczką za która zapłaciłam przyszedł zwykły liścik - Nie chodzi już mi o te kilkanaście zł, choć to też pieniądz tylko o zasady i to co gościu mi wstawił- oczywiście negatywa z dopiskiem ze kulturalny człowiek to napisałby maila ze prosi o zwrot różnicy w kosztach a nie neutrala wstawia i że przedmiot był za mały na paczkę. Niby nic ale wkurzona jestem strasznie bo jak dla mnie to takowego maila ja powinnam dostać. Mógł chociaż poleconym i w bąbelkowej kopercie wysłać i nie wiem jakim cudem nagle dą jakieś minimalne rozmiary paczek.
Dodatkowo przypaliłam marchewkę dla Anuli i mięsko na obiad i w domku mam śliczny zapach spalenizny :)
musiałam sie wyżalić

Ale muszę pochwalić moją córcię bo ślicznie na wszystkie strony się przewraca i ma najcudowniejszy bezzębny uśmiech na świecie :)


Jeszcze tylko trzeba spacerek zaliczyć i złość minie :)

Co do zabawek dla dzieci córa znajomych ma misia Stwórz interaktywnego misia! - Cała Polska - CITEAM - Zakupy grupowe i zabawka jest ponoć rewelacyjna a najbardziej się cieszy jak miś wita ją imieniem. Oferta nieaktualna ale co jakiś czas ją powtarzają.
 
madzioszka co prawda nie wiem czy Domi się do starszaków już zalicza, ale zębami zgrzyta :/ właśnie jak jej jakiś nowy wychodzi :( masakra to jest! słuchać się tego dźwięku nie da!
biedronkowe zabawki i ja kupiłam - jak się okazuje świetnie nadają się do gryzienia ;)
na spacerze była - oddaliłam się tylko kawałek i zamiast słoneczka przyszły chmury i śnieżyca, jak baławnek z wózkiem chodziłam, no i jak tylko wróciłam w okolice domu to słoneczko znowu wyszło! no ale nic- jest zima to pewnie musi padać śnieg...
dzicko przestawiło mi się ze wstawaniem na 6.30-7.00! nieludzka pora to jest :/
 
salcia takiego jeszcze misia nie widzialam:) ciekawe. a z twojego posta normalnie zionie emocjami bo... malo co zrozumialam;)

madzioszka Dawidowi zdarza sie zgrzytac zebami, jak mu wyrosly to non stop tak robil, teraz juz rzadziej. ale pamietam, ze moj brat dluugo zgrzytal zwlaszcza przez sen:) tylko wiadomo co za duzo to nie zdrowo.

siwa taaa porod hmmm osobliwe przezycie;)
 
Hej ho,

Sallis - wywołana jakiś czas temu - Jestem ;]

Niestety zdobywam się tylko na egoizm (choć przeleciełam po zaległych postach)...
L. przestawiła się na pobudki między 6 a 6:40 (ani minuty później), więc dni są dłuuugie...
Zęby dwa w natarciu, noce średnie...
Odpukać, humor jej ostatnio baardzo dopisuje, jest bardzo pocieszna :) całuśna i w ogóle uśmiechnięta!

No i tyle, obudziła się...
 
madzioszka-Nadusia też uwielbia zgrzytać zębolami,szczególnie jak autem jedziemy :/ jak zwracamy jej uwagę to robi to jeszcze mocniej jak ignorujemy to zgrzytnie i przestaje.
 
sallis- nieludzka pora?? Wojtek się dzisiaj o 4 wyspał i zasnął opiero po 8 kiedy i tak już wypadało wstać. Oprócz tego obudził się jeszcze o 1 i wojował do 2. Chodzę dziś jak nietoperz ale i tak kocham tego smerfika:)
 
Madzioszka - Bolo nie ma zębów na dole więc nie wiem czy zgrzyta ;P ale za to wargę dolną przygryza ostro :/ a gdzie ten zębol Becikowy? bo chyba niezaktualizowany suwaczek.

salcia - na allegro czasem zdarzają się takie rzeczy niestety... napisz zatem do sprzedającego, że skoro się tak zdeklarował to żądasz zwrotu kosztów przesyłki i cofniesz komentarz :)

sallis - to o której Domi wstawała, że 7:00 to nieludzka godzina? ;P

anias - zgrzytnie i przestaje hehehe jakieś to mi się wydało zabawne ;)

Wyszłam na spacer. Wróciłam po 5min.
 
reklama
Do góry