reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Marzenka - pozdrawiam ciepło - mamusię pracującą - załąpiesz rytm i będzie dobrze:)
Vii - trzymam kciuki za autko!
 
reklama
marzenka Twoja niunia ma się dobrze ;)
vii tak jak marrtini trzymam kciuki :)

Mała daje nocami popalić. Budzi się co godzinę, dwie :) ja dziś wylałam wodę na kołdrę bo zasnęłam z kubkiem w ręku :p ehhhhhh lekkie zmęczenie =)
 
Juhu,
Beti - miałam Bola w chuście na brzuchu i torbę przerzuconą na nim i pasek od torby zsunął się z jego pupy na szyję i mu się wrzynał w nią :( płakał bidulek a ja myślałam, że marudzi bo zmęczony... ależ ze mnie matka wyrodna - do tej pory mam wyrzuty sumienia... :|
Z zabawek polecam ŚWIETNA ZABAWA! Wielki GARAŻ-PARKING-Fisher price (2105709825) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bolo bardzo lubi się tym bawić. Poza tym ganuszek na klocuszek, zabawki które można naciskać i wydają dźwięki, jeździk, auta no i książeczki z serii okruszek poznaje, itp.
Aha no i na później mamy jeszcze klocki LEgo Duplo - ponoć bardzo fajnie uczą i rozwijają.

Marzena - ja nie miałam sterylizatora wcale. Wyparzałam w garze. Nie pamiętam dokładnie ale na pewno nie 6 miesięcy. Teraz wsadzam do zmywary albo myję płynem do naczyń normalnie.
Jak tam po pierwszym dniu?

siw@ - i jak egzamin? nowa fota widzę :) i drugi podbródek też ;)

nnita - brawoooo za pierwsze ruchy w MT :) ja dzisiaj w końcu będę mogła ruszyć dalej :)
Jagódka rośnie to i pochłania coraz więcej :) ogórki kiszone mniam mniam
nie ma to jak pobudka przysłowiowym kubkiem zimnej wody ;P

vii - super, że z autem tak gładko poszło :) to może za niską cenę chcieliście, że tak się bili? jak się zakończyła transakcja?a co macie na oku w zastępstwie?

karolq - szybkiego powrotu do zdrowia!
 
hejo kciuki się przydały bo wylosowałam pytania na które dało się naściemniać:) i 4 jest:):):):) farciara:-D Wojcio był ze mną na uczelni i robił furorę dobrze że mamy czerwony fotelik bo chyba by go zauroczyli nam:) jeszcze tylko rozdział pracy napisać i indeks do oddania:)

marzenka - a gdybyś sprzedawała sterylizator to ile byś za niego chciała, bo ja się cały czas męcze z laktatorem żeby mały miał moje mleczko. A jeśli w tym jest wygodniej niż w garze to chyba bym się zastanowiła:)

katoryba - kocham te dwa podbródki:)
 
hey hey :) dobry wieczór poniedziałkowo :)
marzenka - trzymam kciuki, żebyś szybko złapała nowy rytm dnia :) dobrze że możesz do nas pisać z pracy :))
siwa - gratuluję zaliczeń w szkole :)
karolq - współczuję. szybkiego powrotu do zdrowia!
nnita - jak ja Cię rozumiem... człowiek nieprzytomny usypia na siedząco, zwłaszcza jak to jest któraś noc z rzędu tak :/ u nas też ostatnie dwie do bani znowu. a przez jakiś czas było fajnie. ehh.
vii - ttrzymamkciuki za happy end ;)

a ja się dziś nastroiłam walentynkowo ;) oto mój prezent dla męża :)
DSC06606 (Medium).jpg
tort czekoladowy :))
a Wy co szykujecie na jutro?
 
WOW sallis - jaki piękny tort!!!!!!!!!!!!!!!!mniam mniam:)mężul będzie mega zadowolony:) ja jeszcze nie wiem co na jutro nasykuję - poważnie!jakoś to święto mi zawsze umyka - bo my się kochamy codziennie hihihihi:) nie no coś symbolicznego zawsze jest....
marzenka - no właśnie - fajnie, że możesz z pracy pisnąć...u nas tego typu strony zablokowane;/ jak i poczta prywatna;/
siwa - GRATULACJE!!!
karolqa - zdrówka!!! i mniej bólu...
Katoryba - potwierdzam - klocki to w późniejszym wieku najfajniejsza zabawa:)"wszystko" z klocków można zbudować:):):)nawet kierownicę i strażaka Sama:)
 
katoryba faktycznie wyrodna matka z ciebie;) dzieki za pomysly zabawek, na pewno skorzystamy!

vii no u nas akurat zabawek za wiele nie ma i dlatego chce zeby cos dostal na roczek co jest sprawdzone:)

martini a jak tam twoje samopoczucie?

sallis pieeekny tort! ja jakos nie mam nastroju na walentynki, nie wiem czemu:)

siwa brawooo!!! Wojtuncio piekny chlopaczek to i furorw robil:)
 
marttini - strażaka Sama też? łał, chyba będziemy na korki przychodzić do Was :p
Przyznaj się kochana czy Ty leżysz ile wlezie?

siw@ - nic nie umiem tak? ściemniara zadymiara ;P

sallis - my nie obchodzimy waletynek - wolimy obchodzić je kilka razy do roku ;P
 
reklama
Hej! Dziewuszki ja ostatnio nie mam weny do pisania:( Kryzys:/

Beti u nas sprawdza się sorter, muzyczna kierownica, klocki fisher price (te co "główki się chowają), pojazd do odpychania nóżkami, Filcio ma akurat ciuchcię, książeczki z obrazkami, laptopa swojego nawet lubi, chociaż woli naszego:) bardzo lubi też wkłądać mniejsze przedmoity do pudełeczek i zamykac, nie ma takiej zabawki, ale wiem, że są takie. I ostatnio chciałam mu kupić takie drewniane klocki, żeby ukłądać wieżę, bo uwielbia ją burzyć:)

Salis mniam! Ja kupię los lotto walentynkowy:) Wiesz, jakby co to obopólna korzyść:) Ale byliśmy już na walentynkowej randce, z resztą chwaliłam się:)
 
Do góry