reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
katoryba- sto lat :*
sallis-
oby nocki bywały lepsze dla was, wyspana mama-dziecko na maxa zabawione :)

ja dzis padam. Byłam na spacerze z lila 2,5 h( z mamita moja) a potem na 18 gierka na hali przez dwie godziny i ledwo chodze, siedzę :-D
Pozdrawiam
 
siw@ i po sprawie ;)
oleczka ahaaaaaaaaa to po nocy się w piłę gra :p

ech do mnie wielkimi krokami zbliża się przeziębienie... :crazy:

jutro trudny dzień.. zabieg przepłukiwania kanalika łzowo-nosowego.. nie wiem kto bardziej będzie się bał - ja czy Mała.. :-( trzymajcie kciuki.....

dobrej nocy
 
nnita trzymam kciuki by szybko i bezbolesnie!

siwa gratuluje!

katoryba sto lat!
vii to ty robisz pyszne torty :) trzeba było sprezentować ;) a przepis z checia bym ci dmuchła ;)
 
Tradycyjnie:
Witajcie:)

Beti -gratki dla Dawidka za kolejny ząbek:)

Szczęśliwa - buziole dla synka:*

Siwa
- gratki za brak kikutka:)

Katoryba - jeszcze raz sto lat:*

Vii - niby taki prosty przepis na ten tort, ale jak ja zrobiłam, to nie smakował jak Twój. Masz pewnie jakąś tajemnicę, o której nie piszesz. Fajnie było zobaczyć Hanię pełzającą po dywanie:).

Outstanding - Majeczka nie chce być pospolita i zaczyna ząbkowanie od czwórek:). Oby tylko bezboleśnie jej wyszły.

Nnita - ciekawe, czy przywieziesz do nas śnieg z tych gór. Jak na razie zrobiło się dużo chłodniej.

U nas: Jachowi z rosołu najbardziej zasmakował por, chociaż pietrucha też była ok. Marchewka za bardzo uciekała po tacce, a wywar chętnie wypił przez niekapek:). I tak całą rodziną zjedliśmy dzisiaj niedzielny rosół.

I po weekendzie:(.

Spokojnej i przespanej nocki wszystkim.
 
katoryba - stowke, zero zmarszczek, malo zmartwien, duzo radosci :)

nnita - powodzenia, zobaczysz szybko pojdzie a najlepsze ze Jagodka jest tak mala ze nie bedzie niczego pamietac

szczesliwa - a propos tortu to jesli lubisz mascarpone to musisz wyprobowac ten co robilam M na urodziny z kremem na bazie mascarpone i brzoskwiniami.

Majcia i ja calujemy ziecia :**********

eh weekend jednodniowy pozostawia niedosyt :( no ale za 5 dni kolejny ;)
 
reklama
dziekuje za 5-miesieczne buziaki dla syncia -to miłe :)

kiedy to zleciało?
a zaraz moja synowa piękna 5 miesiecy....a ledwo co brzuchatkami byłysmy :)
 
Do góry