reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hej

my dla synka mamy fotelik coneco zenith z którego właśnie wyrasta bo jest wysoki (9-25kg), będzie czekał na córunie. Musimy teraz pomyśleć o kolejnym foteliku dla starszych dzieci. A fotelik nam sie bardzo sprawdził bo można w nim położyć maluszka.

córcia spała dziś bardzo fajnie obudziła się o 1 i o 5, chyba nam się już reguluje bardziej.
A dziś czeka mnie wyprawa na deptak i focus po drodze bo muszę kurteczkę dla synka obczaić jakaś.
 
reklama
wlasnie a propos kurteczek:) mialam pytac w co sie zaopatrzyc na zime dla malucha? mam na mysli czy potrzebny jest spiwor ocieplany do spacerowki? czy kupic sama zimowa kurtke czy w zestawie ze spodniami oceplanymi?
 
hej,

izuniek - zdrowia jak najszybciej zycze!

gogoja - to moja majka pewnie jeszcze tyle nie wazy :p wspolczuje noszenia ;)

a wracajac do fotelikow ;) to kiedy wyciagalyscie wkladke dla niemowlat? bo tak mi sie wydaje ze mlodej juz troche niewygodnie sie robi, szczegolnie jak teraz grubiej ubrana

a my znowu w weekend gosci, wiec dzis sporo roboty, a niestety mloda dalej kiepsko spi i ma problem z brzuszkiem, obstawiam ze to wina mojego antybiotyku wiec dzis odstawiam
 
ja marzenka wyciągłam juz dawno ta wkładke małego dziecka... no ale ja mam grubasa ;)
a dajesz priobiotyk dla małej ochronny?
beti ja w spacerówce jak woziam to mała miała kombinezon plus kocyk a te grube spiworki jakos mi nie przypadły-wolałam regulowac ciepło do pogody jak zimno kocyk mniej zmino kombinezon itp
izuniek zdrówka wam!i miłego szukania fotelika -i jak beti napisała -to przystepna cena za naprawde dobra jakosc :)
 
ś A więc witam się i ja w ten piękny piątek :-D

Co ja to chciałam napisać :-D
Pluszaczek - to Piotrus już w tym dużym nie jeździ ? Miki się przesiadł na 15-36Kg :-) Firmy i nazwy nie pamiętam :-)
Beti - Eliś teraz chodzi na spacery w pajacu ciepłym :-D Na grupie zdjęcie :-) Codo zimy przy mikim miałam spodnie plus kurtka - na 86 i dwa sezony w nim chodził :-) Nie pytaj jakim cudem do teraz nie wiem :-) Z małą już wiem że kombinezon ponosi :-) dostałam w spadku :-) do tego cieplejszy kocyk :-) Eliś mnie dziś zaskoczyła co do jej zwinności - tak śmiesznie porusza się przy barierce :-D Potrafi tak z 30 cm przejść :-D
Izuniek - biedna mała :-( kurcze takich maluszek :-(
 
Dziewczyny pilne pytanie mam.
Bratowa moja trafila dzis do szpitala bo dziecko ma tachykardie napadowa najprawdopodobniej. u nas w Miedzyrzeczu nie ma oddzialu kardiologicznego dla noworodkow wiec jutro z rana jedzie do Zielonej Góry. Pytanie moje takie.. czy tam daja cos dla dziecka? czy musi miec swoje rzeczy? cisuzki i papmpersy?
 
Hejo:)

Izuniek życzę zdrówka dla Lenki! I oby wszystko dobrze się skończyło:)

Beti Filo ma kurtki na teraz, grubszą na zimę, ale to lipa ogólnie jest. Ma też kombinezonik, ale na zimę nie będzie się nadawał. Moim zdaniem, dla Dawidka może być jednoczęściowy kombinezon, ja dla Fila też taki zakupię, bo szybciej w to ubrać dziecko można. Jak mi się trafi jakiś tani dwuczęściowy to nabędę, bo Filo prawdopodobnie będzie już chodził tej zimy po śniegu:))) No:) a jak jest już taki ciepły kombinezon, to specjalnie śpiwora raczej nie trzeba, wystarczy ciepły koc i ta narzutka od wózka. Tak myślę...chyba, ze na sanki się przyda:) Ja chcę kupić takie coś, bo nie mam w odpowiednim rozmiarze, ale na pewno używany:)

Na roomingu i neonatologi wszystko jest!
 
Hejo:)

Izuniek życzę zdrówka dla Lenki! I oby wszystko dobrze się skończyło:)

Beti Filo ma kurtki na teraz, grubszą na zimę, ale to lipa ogólnie jest. Ma też kombinezonik, ale na zimę nie będzie się nadawał. Moim zdaniem, dla Dawidka może być jednoczęściowy kombinezon, ja dla Fila też taki zakupię, bo szybciej w to ubrać dziecko można. Jak mi się trafi jakiś tani dwuczęściowy to nabędę, bo Filo prawdopodobnie będzie już chodził tej zimy po śniegu:))) No:) a jak jest już taki ciepły kombinezon, to specjalnie śpiwora raczej nie trzeba, wystarczy ciepły koc i ta narzutka od wózka. Tak myślę...chyba, ze na sanki się przyda:) Ja chcę kupić takie coś, bo nie mam w odpowiednim rozmiarze, ale na pewno używany:)

Na roomingu i neonatologi wszystko jest!

Dziekuje za odpowiedz. niesttey to taka niespodziewana sytuacja. ona sie martwi o malenstwo i jeszcze etraz jedzie w nieznane. Grunt zeby bylo ok. dziekuje jeszcze raz!
 
reklama
minesota - Piotrek jeszcze jeździ w tym foteliku ale już za chwilę będzie mu głowa wystawać :( wiec się powoli rozglądam za kolejnym, bo jakoś zwykła podkładka pod tyłek do mnie nie przemawia.

beti - synka woziłam cała zimę w lekkim śpiworku taki misiek a z wierzchu materiał i na mrozy zapinałam wózek a ubierałam go w lekką kurtkę + sweterek - zależenie od pogody, dopiero jak zaczął chodzić na następną zimę kupiłam dwuczęściowy kombinezon, który bardzo się sprawdził i starczył też na 2 zimy :)

izuniek - zdrówka
 
Do góry