reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

u nas dzis ciezka noc druga z rzedu, jak nie karmienie to kupa ze hej - ale 2 na jedna noc to juz przegiecie...
sorrki za literówki ale pisze jedna reka...

udał nam sie dzis spacerek, Julka coraz fajniej śpi na dworze, już dobra godzinke, wiec zapuszczamy sie coraz dalej od domku :)

cosa z ta pełnia jest cos na tapecie, synka urodziłam 2 dni po połni a córcie tez cos koło tegp chyba bedzie, trzymam kciuki

spokojnej nocki zycze, mam nadzieje ze mi dzis uda sie troche odespac
 
reklama
Hej ho,

pochlastać by się szło... ale mam humor od rana :p
Noc już OK, pobudka przed 3 na mleko, potem tylko po 5 trochę pomarudziła, ale po zabiegach nosach było jej lepiej i kima do 7. Tylko skąd ta zmiana?!?! Już zaczęłam dopatrywać się tych fanaberii w zmianie mleka i na dobranoc dostała znów Bebilon, ale 2, a po jedzeniu dziąsła żelem przesmarowałam. Ciekawe czy któreś miało znaczenie... Dziś tylko dziąsła posmaruję, zobaczymy...
Ja za to zakręcona i z bolącymi stawami. Chyba mnie coś bierze :(

Szczęśliwa - widzieliśmy Cię wczoraj na winobraniu, nawet "Cześć" do Ciebie powiedziałam, ale... ;-)

Zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hejka;)

Powiedzcie mi dziewczyny jak u was bylo z miechem?? Bo musze zageszczac jej pokarm zeby nie ulewala a wiadomo miesko cos tam daje a wprowadza sie po 5 miesiacu nie bedzie za szbko jk zaczne jej kupowac sloiczki po 5 miesiacu? wiadomo ze najpierw po trochu. Jak to u was bylo?
 
no mieso ma zelazo. ja zaczelam dopiero teraz dawac z 10 dni temu ale moj na piersi. wczesniej probowalam ale dostal potwornego bolu brzucha. a ile dajesz juz warzywa?

szczesliwa zebow wspolczuje:/

vii ale fajnie, ze Hania spala w chuscie i mogliscie sobie posiedziec na deptaku:)

marzena ja sie cos wczoraj tez zle czulam i nie znosze takich dni i chorob bo sily brak a tu caly czas trzeba sie zajmowac dzidzia:(
 
hejka

współczuje choróbska wszystkim ;/
z nie wyspanymi łącze się w bólu... bo moje małe słoneczko też nie śpi od piątku .... wczoraj już w dzień było ok tylko po kąpieli nie chciał usnąć prawie do 1 walczyliśmy aż w końcu padł ze zmęczenia chyba ....
tez chodzę jak zombi jestem tak zmęczona że nie mogę usnąć ...
 
witam WAS
ja po kolejnej wizycie wyniki sie poprawily wszystko juz ok. Do porodu sie nie zapowiada, jak nie urodze do poniedziałku to juz mam skierowanie do szpitala tam sie juz mna zajma odpowiednio :p i pogonia GABRYSKE na swiat poza brzuszkiem mamuski. Ledwo chodzę, strasznie sie męcze i mam dosc pytan w stylu kiedy urodzisz. Napewno wiecie o czym mówię.
Buziaczki dla chorych maluszków i szybkiego zdrówka a dla rodziców cierpliwosci. Napisze jak mnie juz cos ruszy do porodu ....
 
reklama
cosa a gdzie suwaczek? bo ty juz po terminie co? a te pytania to my znamy:) nie ma nic bardziej denerwujacego;)

laski jak wasze dzieciaczki przyjely rybe? bo mam zamiar dac pojutrze sloiczek z lososiem i mnie to ciekawi:) znajomych corka zwymiotowala po sprobowaniu:)
 
Do góry