reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Dzień dobry:)

My od 6 słuchaliśmy arii operowej do teraz praktycznie:) Miłego i spokojnego weeckendu:p!

Paula to jak padłaś o 20.40 to jak na piffko chciałaś:>? To był mega spontan i szybka akcja wyjściowa nie planowana.
 
hejka, ale tu spacerów i jak dzieciaczki podrosły już :)

ja nadal się kulam jeszcze :) jesteśmy na etapie ostatnich zakupów dla małej :)

miłego spacerowania życzę, pogoda fajna więc pewnie miło na dworze :)
 
Eh widzę, że wy się tak samo nie możecie doczekać jak ja :p niestety ciągle nic. Właśnie wróciliśmy z ping-ponga, teraz zabiorę się za obiadek a wieczorem idziemy do kina. Może jutro młoda zrobi prezent dziadkowi i wyjdzie na jego imieniny...oby bo miała się urodzić jako raczek a tu już lew się bliża :p i spoko spoko jak tylko coś się zacznie na 100% dam znać i możecie śmiało pisać i świętować ;)
 
Hej laski!

Mam prośbę, koleżanka piszę mgr o seksie po porodzie i potrzebuje żeby ktoś jej odpowiedział na kilka pytań mailem. Czy któraś z was była by na tyle miła i pomogła:>? Pomóżcie biednej nieródce:) Wyglądało by to tak dostajecie mailem kwestionariusz odpowiadacie na pytania i wysyłacie jej na maila. będą jakieś dobre dusze do pomocy?
 
emri zgadzam sie, ze jest o czym pisac:) a jak tam wizyta u gina? jak cos to napisz na priv!

madzioszka ja tez poprosze o te ankiete:)

mysza fakty burze rozpetalas:)
 
reklama
Do góry