reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Jasne, witamy Kasiagie :)

U nas do niczego dzień, jeszcze na dworze nie byliśmy :/ młody obudził się w nocy (górne czwórki już już za chwilę się przebiją), od rana ma maruda, w końcu 12-14 razem padliśmy na drzemkę, potem obiad i nagle się zrobiła 15 :/ a że młody marudzi, co chwilę na wszystko jest na nie, muszę mu uwagę od piersi odwracać (schodzimy z karmienia piersią, nie je już w dzień, a dzisiaj mu się przypomniało :/), to i ja mam zły humor :/ taki piękny dzień, a my w domu, no trudno, poczekam na męża i razem wyjdziemy :) grrrr Wam życzę milszego dnia ;)
 
reklama
Wiatm dziewczyny i ja sie dołączam:-)
my już po spacerku z małym szedł dziś za rączke i by nawet grzeczny:baffled:aż byłam w szoku
teraz Bartek się bawi i czekamy na tatusia:-)
tygrynka współczuje nie przespanej nocki i oby małemu szybko te ząbki wyszły
 
Witajcie i ja z chęcią dołączę się do grupki mam 2,3-latków....mogę???

Nazywam się Magda i jestem mamą zakręconej Juleczki, która ukończyła już 2latka i 4 miesiączki, mieszkamy w Lublinie i obie siedzimy sobie w domku....
w wolnej chwili postaram się Was troszeczkę poczytać...
 
no my dzisiaj kolejny intensywny dzień.
Tatus wziął Nikodema do babci a ja mam czas dla siebie i na pisanie licencjata...ale czasem na BB lookam ;-):p a mowił mi zebym nie wchodziła jak piszę he he :D

nam też zęy Tygrynk dają w kość. czwóreczki. Chyba te zeby najgorzej Niko przechodzi
 
A my juz po basenie :) moj dzieciuch w koncu sie nauczyl sam plywac w plywaczkach. Mozna juz wziac ja do glebokiego basenu i plynac obok niej, chociaz jej to bardzo powoli wychodzi :) Ale jestem dumna, bo juz od jakiegos czasu probowalysmy. Natomiast na 1,5m wody moje dziecie nagle sobie zazyczylo "sciagac"...plywaczki oczywiscie. No to sciagnelam, dziec uzyskal pelne zanurzenie niczym lodz podwodna :) (nie chcialam jej utopic, cwiczymy nurkowanie od 2m.z.) ale na powierzchnie nie wyplynela...wiec za chwile wyciagnelam, a ta sie smieje...ale jednak do plywaczkow powiedziala "wlozyc". no, ja mysle :)

Nam teraz trojki ida (Sara ma pozne zabki, po mamusi) i tez jest okazjonalne marudzenie. Niech juz w koncu wszystko urosnie.

marciaa ja tez powinnam pisac magisterke, bo koncze psychologie..To juz druga w mojej karierze, pedagogike obronilam rok temu...ale nie chce mi sie coraz bardziej ;)
 
Witam Was drogie mamy :) Melduje się po prawie całym dniu na dworze. Rafał wyszalał się za wszystkie czasy a teraz śpi jak zabity. Dobrze bo jutro rano szczepienie.

Witam "nowe" koleżanki :) Mam nadzieję, że miło razem spędzimy czas :)

Marciaa, Charlene bierzcie się za pisanie prac, im szybciej tym prędzej :D
 
Aguska2017 nie jestem pewna, ale chyba to jest ostatnia dawka na błonice, tężec i krztusiec. Kazała stawić się po 15mcu więc idziemy jutro, z małym opóźnieniem bo pewnie powinnam być już u niej ze 2tyg temu :/
 
reklama
Do góry