reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Dowikla tak u nas jest taki bilans:tak:
Co do mrozow to jak wyszlam okazalo sie -5 st ale nie zazdroszcze wam tych mrozow


A ja z pytaniem czy Wy jeszcze balsamujecie dzieci po kapieli?
Ja balsamuje ale ze wzgledu na alergiczna skore uzywam emolium:tak::tak::tak:
Gdyby dziewczynki nie mialy alergii to uzywalabym oliwki J&J
 
reklama
Dowikla tak u nas jest taki bilans:tak:
Co do mrozow to jak wyszlam okazalo sie -5 st ale nie zazdroszcze wam tych mrozow


A ja z pytaniem czy Wy jeszcze balsamujecie dzieci po kapieli?


Ja używam balsamu, ale nie codziennie. Tylko jak jest taka potrzeba stosuje kilka razy z rzędu a potem odstawiam :tak: Skóra moich dzieci radzi sobie przeważnie bez wspomagania :-p
 
ANKA
-3 tez bym chciala zeby u mnie byl taki MROZ hehe;-):-D:-D:-D
U mnie -11:szok::szok::szok::szok:

U Was jest bilans trzylatka:confused:U nas nie ma
Ale ja i tak pojde je zwazyc i zmierzyc bo na tym punkcie to ja mam ała;-):-)

u mnie wczoraj było -23 a dziś rano -20:-p
a bilansu 3 latka nie mamy, był bilans dwulatka a następny będzie czterolatka:tak:

a co do balsamowania to ja nie balsamuję już od czasu kiedy Przemo miał mniej więcej rok
 
witam

Dzieki za odzew odnosnie balsamowania
Ja balsamuje Laure jak mi sie przypomni:zawstydzona/y: ale nie ma suchej skrory;-)na moje szczescie:-)
Witam nowa mame:-)
Dziewczyny dzis u mnie -3st:-)
 
reklama
Witam:tak:
Jestem mama prawie 2 letniego synka i 10 letniej córci:-)

Mam nadzieje z ebęde mogła wymienic sie doswiadczeniami pisząc z wami:tak:

u nas równiez zimno -20 jest brr
jaki maj apetyt wasze dzieci?bo mój Damianek coraj mniej je...w sumie nic porzadnego nie wiem czemu stracił apetyt:no:
 
Do góry