reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

hehe
no ja Ania i waga ale nerwa mam takiego że nawet kiedyś M po herbatkę uspokajającą wysłałam:-p
ale na codzień groźna nie jestem:-p
zwykle tylko tydzień przed okresem mnie nosi:rofl2:
 
reklama
Witam Panie
Ja na urlopie nie jestem tylko za bardzo czasu ostatnio nie miałam. W sobotę były chrzciny mojego brata córy więc trzeba było pomóc rodzicom trochę w przygotowaniu teraz w piątek jadę na wesele. a tak w ogóle wieczorem to siedzi przy komputerze mój mężulek więc ja mam czas rano.
A co do urlopu to my chyba w tym roku sobie odpuścimy wyjazd ze względu na Kewinka. Zakładam że byłby to koszmar. Jechaliśmy do Wrocka (100 km) a mały się wiercił i marudził a gdzie tu pomyśleć o dłuższej jeździe. W zeszłym roku nie wiedział jeszcze co to chodzenie i raczkowanie to byliśmy 1 tydzień nad morzem i w foteliku ładnie siedział. Tak więc zostaje nam przełożenie na następny rok.
 
co tu taka cisza nastąpiła nie mam co czytać :szok::-D

Ania i jak wymienili na nową pościel czy oddali kase :confused:
bo zamiast pisać wszystkie wolą czytać:-p
za pościel oddała kasę:tak:
ja usprawiedliwiona - od tygodnia leżę na anginę i zapalenie oskrzeli i jeszcze tydzień na zwolnieniu będę:no:
ale wczoraj nastąpiła lekka poprawa:tak:
 
no wlasnie.. ja tez sie za ksiazki wzielam
wypozyczylam z biblioteki o zywieniu dzieci, jeszcze kilka w tym temacie mam na oku
i o nerwicach i depresjii... jutro psycholog mnie czeka. wizyta nr 1 ....
i juz wiem ze mam nerwice nerastatyczną z elementami nerwicy natręctw i hipohondrycznej
+ depresja....
i najfajniej ze przeczytalam ze nerwicowca neurastatyczna z reguly wywoluje w lekarzach negatywne nastawienie bo to bardzo męczący i marudzący pacjenci :-) więc troche na przegranej pozycji jestem... ale co tam :-)
 
reklama
witajcie
ej rzeczywiscie puchy jakies tu ostatnio,, ja to nawet nie siadam do kompa, mamy paskudna pogode i przez to siedzimy caly czas w domu, a moje dzieci w domu wariuja i nie pozwalaja nic zrobic, nie mowiac ze siasc cos naklikac, a wieczorkiem to juz padam i tyle mam z dnia:szok:
chyba musze pracy sobie poszukac to bede miala wiecej czasu;-)
pozdrawiam wszytskie mamuski
 
Do góry