reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
iza my potrzebowaliśmy badanie kału, może u Was nie ma takich wymagań :sorry2: A to zaśiwadczenie od lekarza, baśka ma rację jest ważne dwa dni, możesz poprościć żeby lekarz wypisał Ci bez daty, albo z odpowidnio późniejszą datą.

A ja się czuję bardzo dobrze :-) oby tak dalej
 
reklama
Mmm cieszę się że czujesz się dobrze, oby tak dalej :tak:. Nie pamiętam niestety też jak to jest z chodzeniem do lekarza, więc nie pomogę :baffled:.

Przed chwilą dzwoniłam do przedszkola, zaświadczenie owszem jest ważne 2 dni i są potrzebne badania na pasożyty ale tylko w przypadku ŻŁOBKA, a w przypadku przedszkola nie ;-).Potrzebne jest tylko zaświadczenie, że dziecko może uczęszczać do przedszkola masowego, a jakie badania zleci lekarka (jeśli coś zleci) żeby to wystawić to już jej sprawa. Może dziś mi je wystawi i je odbierzemy, doktorka jest dopiero od 12, więc po tej godzinie będę dzwonić i rozmawiać nią. Może żadne badanie nie będą potrzebne.
 
Ostatnia edycja:
iza no to Ci namieszałyśmy. Ja ze swojej strony przepraszam, zaleciałości żłobkowe mi pozostały:sorry2:ale teraz już napewno wiesz co i jak ;-) a myślałam że tylko ja mam taką krótką pamięć :-D

kaśka ja pewnie do basenu nie wejdę bo stroju nie mam na okrągły brzuszek. a wiesz może czy 2 listopada będą zajęcia???
 
Iza - mały miał robione badanie krwi i moczu i kału w przychodni natomiast zaświadczenie z sanepidu potrzebowaliśmy ze przez ostatnie 3 tyg nie chorował to była tylko formalnośc.

mmm- o ile ja pamiętam to w 8mcu miałam co dwa tygodnie wizyty u lekarza
 
Mmm przestań się wygłupiać :dry:, przecież chciałyście dobrze. Ja osobiście jestem wdzięczna za wszystkie rady!:-)

Możecie mi jeszcze dziewczyny napisać co jest niezbędne do przedszkola na początek, nic mi ta dyrektorka nie mówiła mimo że pytałam. Mamy już piżamki (dwie nowe i jedną starą), środki czystości chyba są przedszkolne. Wiem że trzeba dać dziecku zapasowe ubranka, a poza tym nic więcej nie mamy :baffled:.Pewnie pierwszego dnia dostaniemy listę :sorry2:.
 
Iza - Kamilek do żłobka ma tylko kapcie, pampersy i spodnie czy bluzkę do przebrania jakby sie wybrudził. Natomiast piżamki mają żłobkowe :-D;-)
 
.Hej kobietki.

.Ale się rozpisałyście,ho ho:-D.


.iza ja nie potrzebowałam żadnego zaświadczenia ani badania dla Lenki z okazji pójścia do przedszkola:rolleyes2:. A kapcie już macie dla Karolki? my mieliśmy jeszcze mieć szczoteczkę do zębów i pastę oraz całą wyprawkę,min.kredki ,farbki ,bloki rysunkowe,ale to na pewno dowiesz się na miejscu. Fajne takie uczucie jak się wysyła dziecko pierwszy raz do przedszkola,chodzi mi oczywiście o dumę:-).

.izoldzia a jaki ma rozmiar ta sukienusia bo my nawet nie wiemy kiedy zrobimy chrzciny :sorry2: jeszcze nie wybraliśmy chrzestnych:baffled:,ale to zostawiam P.na głowie;-). A ten heineken to z racji podpisu pod zdjęciem ;-).

.bodzinka kiedyś tak duzo wklejałaś fotek Karolka a teraz praktycznie nic:dry:.A mogłabyś pokazac np.z linku allegro jaką miałąś chustę?.

.baska to dużo zdrówka dla Kamilka,ale przynajmniej skorzysta na twojej obecności:tak:.

.mmm ja chcę twoją fotkę z brzuszkiem!! jak przygotowania? ja w 9 miesiącu chodziłam co 2 tygodnie ,ale to tak zaraz przed rozwiązaniem,bo tak to co 3 tyg prawie do końca. No i dla Grzesia STO LAT :-).

.trysia to życzę więcej czasu w najbliższej przyszłości:tak:.



.Do napisania .
 
reklama
cześć dziewczyny
czytam Was regularnie, ale jakos nie wiem co mam pisać... Wy sie tak dobrze znacie, że mi trochę głupio :zawstydzona/y:

Mieszkacie tu długo więdz na pewno będziecie się orientować... czy jest szansa znaleźć pracę okolice katowic, sosnowca dla chłopa, żeby zarobki były nieco powyżej 2tyś? bo ja się w ogóle nie orientuję po agencjach jak dzwoniłam to cięxzko będzie no a małż chce się w końcu do ns przenieść ale za taką małą kase to chyba nie damy rady, bo ja nie pracuję...:baffled:
 
Do góry