reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Ja tez bym chciala juz chodzic na takie spacerki z Malenstwem jak Wy ze swoimi szkrabami :( Tyle tylko ze dla mnie to i tak troche za daleko, wszedzie musze dojezdzac autem bo mieszkam na totalnym zadupiu :( JEst z tego jeden plus, ze nie ma tu zadnego halasu i jestesmy bluziutko natury. Dlatego ciesze sie ze moja corenka bedzie sie tu wychowywac :)
 
reklama
Dziękuję za gratki, Jarek dziś już prawie z domu, pewnie leci po następne kopniaczki :)

Karolinna ... następne to ten Doppler 28.09 ok. 19.30

Iza ... miałaś nosa, że będzie czynne forum

Baśka, Luczynka ... życzę wam szybkiego i bezproblemowego rozdwojenia :)

Na spotkanko się nie piszę, bo to trochę dla mnie za daleko (mam chorobę lokomocyjną), ale na następne w Chorzowie to pewnie dam radę ;)
 
Jejku dziewczyny nie dam rady nadrobic tego wszystkiego :( Ale widze ze spotkanko sie szykuje :) Nie wiem jak mój RAdek bedzie w pracy,ale jak będzie miał wolne w czwartek to ja tez sie wybiore z moimi dziewczynkami :)

Mamaboo i Izuniu Ja i moje córeczki również z wielką chęcią was poznamy :)

MariaOla Mam nadzieje że szybko będzie następne spotkanko w Chorzowie,bo bardzo bym chciała cie poznać :) Pogłaskaj bobaska przez brzusio od cioci czarnulki (Agi) ;) może odpowie kopniaczkami :)

Basiu i Luczynko A za was juz trzymam bardzo mocno kciukasy by poród był lekki i krótki :) :-* Pamiętajcie że macie dac tutaj znać jak juz urodzicie!!!

Karolinko Juz nie mogę sie doczekać az zobacze Lenke jaka już duza pannica :)

mokkate i mmm pozdro dla was i buziaczki dla waszych maleństw i oczywiście kochanej Darii mokkate :)
 
Luczynka i Basia - ja też trzymam za Was mocno kciuki! A Ty Basia lepiej nie rozdwajaj sie jeszcze przez ten weekend.

Czarnulka super jakbyś przyjechała na spotkanko z Twoją rodzinką :) Trzymam kciuki żeby mężuś miał wolne :)

MariaOla szkoda że nie możesz :(

A my dziś spotkałyśmy się z Karolinną i z Lenką :) do domku wróciłam dopiero przed 19 :) Super było, szkoda że Mokkate nie mogła z nami iść :( Lenka jest już taka duża i fajna :) i super naśladuje pieska, normalnie extra :) Porobiłyśmy kilka zdjęć (aparat prawie zawsze mam ze sobą ;)) może zdążę je wkleić jeszcze dziś a jak nie to na nowym forum :)
 
:) no i ja jeszcze chcę się załapać na "stare" forum ;) .

.iza fakt :) spacerek moge zaliczyć z Lenką do udanych :D powiem wam ze Lence bardzo się spodobała Karolcia :) Chciała jej dotykać cały czas :D Karolka bardzo często uroczo się do mnie uśmiechała :D pogadałyśmy sobie że ho ho :) .Iza wysłałam ci priv :) .

czarnulka no to ekstra jak by ci się udało!!! :) Taki maluszek bedzie na spotkaniu :D .

Brzuchatki proszę się nie rozdzielać przez weekend ;) .

Buziaki :-* .
 
ja też jeszcze na starym formum zaklikam ;D

karolinna i iza super że spacerek udany ;D, szybko i miło wam pewnie czas zleciał :)

u nasz niestety nie było tak miło. Kubus dostał dzisiaj wysokiej temp. ponad 39, zwrócił obiadek i po kąppieli cycusia też zwrócił :(
Była z nim u lekarza jak mial wys. temp. i jest okej, dostalismy skierowanie do laborat. jutro na badanie moczu i mam do mojej lekarki zadzwonic z wynikiem i zobaczymy czy nie ma jakiejs bakteri.
Teraz mój bidulek spi dostał czopek na gorączkę i zobaczymy jak minie noc.
Dziewczyny czy przy ząbkowaniu może utrzymywać sie tak wysoka temp. acha stwierdziła że może to byc 3 dniówka. No nic bede małego obserwowoać. Jestem tym cały popłudniem zmeczona i jak na złość sama bo Jarek do 22 w pracy :(

Brzucholki to trzymam za was kciuki!! ;D

Czarnulka - super taka mała kruszynka na spotkaniu nie zapominając o tej starszek ;D

Mariola - szkoda ze nie bedziesz na spotkanku, a tak wogóle to przebojowa z ciebie Pani z brzuszkiem cały remont załatwiła nono ;D

jeszcze wpadnę


 
kubusiowa oliwia też miała trzy dniową gorączke ale to przeszło bez niczegoa na żbkowanie jak najbardziej goraczka i brak apetytu (dwa dni niie miła apetytu ) tak że może ząbki ::) ::)
Kolejne spotkanko fajnie ze czarnulka z dziewczynkami przyjdzie ;D ja niestety zadaleko jak narazie ;D
Brzuchatki trzymam kciuki ;D ;D ;D
iza wklej fotki :) czekamy
Do poniedziałku dziewczyny papapap weekend bez bb
36252bm7.gif
 
Kubusiowa trzymam kciuki za Kubusia, oby noc była spokojna a jutro obudził się zdrowszy i weselszy albo całkiem zdrowiutki :)

Dziewczyny pracuję nad zdjęciami,ale imageshack mnie denerwuje!
 
reklama
Kubusiowa ... dziękuję bardzo za komplemencik  ;D w sumie stycznióweczka jestem, no nie ;) Bidulek Kubuś, ukochania przesyłam dla malutkiego  :-*

Czarnulka ... akurat ok. 17.10 byłam kopana, ale dopiero teraz przekazuję maleństwu pozdrowienia od cioci Agi :) A i ja chętnie bym cię poznała, bo jednak kojarzę cię z pierwszym kopniaczkiem

Karolinna ... ja się nie rozdwoję ;) ... obiecuję :p

Izuś ... jasne, wklej foteczki koniecznie :)

Oliwka .... damy radę ... jesteśmy silne babki  8)

Ale super było dziś, gdy Jarek wrócił z pracy i zaczął coś opowiadać, maleństwo od razu się zbudziło i zaczęło kopać, na przywitanie tatusia :) Ale się wzruszylimy ... miodzio  ;D
 
Do góry