reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki z Żor

Patra wszystko w porządku :) Malutka jest grzeczna ma unormowany rytm dnia i nocy nawet :) wczoraj byłam z nią na sesji zdjęciowej , a dziś była położna. W przyszłym tygodniu o ile pogoda dopisze pójdziemy na pierwszy spacerek :)
A to moja Wikunia :)
Wiktoria.jpg
 
reklama
Ale super zdjecie! A to w żorach gdzieś sesje miałyście? Super!
I córeczka śliczna, tez ma takie super włoski. Moja też była dosyć "kudłata" ale prawie wszystkie włoski jej się powycierały no ale już odrastają :-)
Tu jeszcze w szpitalu292438_341305595952166_1983212059_n-001.jpg
a tu aktualne foto IMG_0017.jpg
a to czemu akurat w Mikołowie rodziłaś? Ja w żorach i syna i córe i bardzo sobie chwale.
 
Patra sesje robiłam u znajomej w Orzeszu Gardawicach, a rodziłam w Mikołowie z dwóch powodów po pierwsze tam pracuje ginekolog, który mi prowadził ciążę, po drugie po pobycie w żorskim szpitalu podczas ciąży zraziłam się do położnych i ginekologów...
 
A to czemu sie zraziłas? Ja rodziłam tam 2 razy i super pobyt wspominam. Ale paskudna pogoda. Człowiek uwięziony w domu. Ja chce wiosne!
 
Hej dziewczyny :)
wpadam na chwilkę bo wlasnie w takie dni gdzie powinno sie leniuchowac u mnie urwanie glowy ;) cala trojeczka w domu a pogoda taka, że nie wiadomo co robić. Ehhh

Kasica ale Cie dlugo trzymali z tym porodem przecierz pisalas 6.01 ze juz sie wody sacza itp.. nie zazdroszcze ;)

Patra fajnie jest na swoim teraz wszystko co robie to wiem ze dla siebie ;) na wynajetym to chcialo sie tyle rzeczy zmienic ale jak czlowiek przemyslal ze to komus zostawi to sie odechciewalo ;)
Wynajem domu to juz inna sprawa hehe przynajmniej masz ogrod :D Ja pracuje na fadomie i przejezdzam miedzy tymi domkami :d

stokrotka a ty gdzie sie zapodzialas juz nie odwiedzasz kolezanek z zor hehe ;)
 
Patra wylądowałam tam na początku 6 miesiąca ciąży z podejrzeniem mikrozatorowości płucnej i pani ginekolog stwierdziła, że jestem młoda i jak będzie trzeba podać mi jakieś leki, które mogą spowodować śmierć dziecka to ja się pogodzę z tą śmiercią...
Gdy położnej zgłaszałam zanik ruchów dziecka to się śmiała, nie chciały wezwać dyżurującego ginekologa aby zrobić mi konsultację o którą prosiłam... W końcu o 2 w nocy dzwoniłam do mojego ginekologa prowadzącego ciążę i on przyjechał do szpitala, zrobił rozróbę bo nawet nie chcieli mnie wypisać na własne żądanie mówiąc, że nie dostana za mnie pieniędzy z nfz teraz... Dlatego jestem zrażona bo to moje pierwsze dzieciątko, długo wyczekiwane i wiele starań włożyłam z mężem w to by je stworzyć....
Steffa ano długo, długo na szczęście wszystko dobrze się skończyło :)
Ja weekend u teściów spędzam i dziś wybieram się spacerkiem z małą do babci od mojego, ale to tylko 300metrów więc co to za spacerek...
Tu jest fajnie biało , nie za mroźno więc mogę sobie pozwolić na wyjście z domku :)
A małą już werandowałam to nie mam problemu :)
 
Kasica strasznie mnie tym zaskoczyłaś. Nigdy bym nie pomyślała że coś takiego mogło się wydarzyć. Znam tam położną jedną, super babeczka, ona głównie na porodówce jest, mój lekarz (mencel) też tam pracuje, inne położne też zawsze miłe były, a praktykantki biegały wokół wszystkich i non stop pytały o samopoczucie. Moja mama leżała na ginekologiczno-położniczym oddziale w lipcu, miała operacje i też była zadowolona z opieki. Dlatego taka zaskoczona jestem ich zachowaniem. Ale po takich przeżyciach wcale się nie dziwie że omijasz ta placówkę.



Stefa no na domku to całkiem inna sprawa hehe grille i te sprawy ;-)

U nas wczoraj była paskudna pogoda ale popołudniu się poprawiło. Wyjrzało słoneczko wiec szybko sie ubralismy i polecielismy na rodzinny spacerek. Jednak dotarlismy tylko do sklepu bo strasznie ślisko było. Ale kupilismy składniki na babeczki i reszte czasu spedzilismy na pieczeniu i pałaszowaniu smakołyków :-D

Oho lece bo maruda się obudziła.
 
Patra dokładnie po takich przeżyciach podziękuję za tamten oddział ginekologiczno-położniczy :p
Mmmm babeczki muszę sama zrobić bo mam troszkę czasu w dzień do zagospodarowania :)
Dziś właśnie czekam na położną , ta co mnie odwiedza właśnie też pracuje w żorskim szpitalu ale czy na oddziale czy na porodówce to nie wiem bo nie pytałam...
W czwartek bądź piątek idę z małą na kontrolę do pediatry i zastanawiam się czy orientujesz się może gdzie w żorach można zrobić usg bioderek dziecka??
 
Kasica niestety w Żorach nie robią usg bioderek na nfz. Tylko w Rybniku w przychodni przy ul. Byłych Więźniów Politycznych (za Bazyliką), poradnia chirurgii dziecięcej tel. 32-43-29-437. Trzeba mieć skierowanie i dzwonić żeby umówić termin. Czeka sie ok 3 tygodni. Czyli akurat jak teraz weźmiesz skierowanie to się załapiecie na 6-7 tydzień (wtedy bada się bioderka). Gdzieś na Dworcowej w Żorach robią prywatnie ale nie orientuje sie gdzie. Położna pewnie będzie wiedziała to zapytaj.

Ja dzisiaj mam szał z dziećmi. Mały chce się bawić, a to puzzle układac a to klocki itd, a malutka co chwile płacze bo chce pełzać do przodu a cały czas do tyłu zasuwa. I się wkurza i jest ryk. Teraz akurat ma swoją kolejną 10minutową drzemke. W sam raz na siku i zerknięcie na bb :-D

pogoda też do bani i nawet na spacer nie ma jak iść :baffled:
 
reklama
Dzięki za odpowiedź :) Masz rację pogoda do bani, a mi samej w domu nudno :(
Teraz kończę obiad bo mąż z pracy zaraz wraca, ciasto robię bo mam ochotę na coś słodkiego poza tym szwagierka ma wpaść... No i chwilka by spojrzeć co na forum się dzieje bo mała przy piersi się raczy... :)
 
Do góry