reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

buba no to gratuluje zaliczenia matmy ja tez zawsze z matma miałam łatwo gorzej z polskim bo tez nie umialam pisac ale za to miąlam kumele która za mnie pisała wypracowania a mature to cudem zdałam na 3 z polskiego heeeeeeeeeee
duzo masz tej nauki i miesiac no to tez nie za wiele czasu przy twoich obowiazkach i raca a o fafiku pisałas ze masz fajnie miec pieska bo ja sama mam dwa heeeeeeeei moja lenka to pierwsza do nich nie mówiac juz ze odrazu jak sie rano budzi to pierwsze co robi to leci do królika bo maksiu ma w pokoju miniatórke :-):-):-):-)

mnie jakos od kilku dni juz dziwnie głowa boli wczesniej nigdy nie miałam takich bulów nie wiem czy jakas przemeczona jestem czy co.......... lenka spi maksiu w szkole maz pojechał po czesci do auta bo cos paliwo mu gdzies cieknie i musi uszczelnic jakie uszczelki poszły masakra jakas , a ja na 17 do koscioła musze isc i na rózaniec z maksem a po rózancu jeszcze spotkanie z ksiedzem , lenke musze zawiesc do kolezanki na dwie godziny bo pewnie tak zejdzie z tym wszystkim:((((((((
 
reklama
oo to tez masz niezly zawrót glowy.... ja od dzis bede codziennie na jakis fitnes chodzic albo rano albo wieczorem zobaczymy jak sie wyrobie ale musze sie wziasc za siebie bo w przyszlym roku ide na zabieg... musze zrzucic z 10 kg ale dam rade.... a zabieg bede miec na brzuch.... bede robic korekte brzucha bo mam tak strasznie obwisla skure ze masakra;/;/ az mi wstyd jest:zawstydzona/y::zawstydzona/y: gdyby niebyl takie wielki to byl olala ale wisi mi doslownie dobre kilka cm(7);/;/ wiec Slawek mi powiedzial ze da mi na ta operacje...miesiac na urlopie dam radeale jak mam sie lepiej poczuc to zrobie nawet jak bede miala przez to plakac... puki zimno sie robie to bede wyubierana i tego niebedzie widac ale znowu przyjda wakacje to zrobie ja:-):-):-)
 
hejeczka mamusie:-):-)
ale sie rozpisalyscie nie nadazam czytac:-D:-D:-D:-D

Buba gratulacje no powiem Ci ze niezla jestes jak Ty to wszystko ogarniasz? bo ja ostatnio to z niczym sobie nie radze normalnie nawet z posprzataniem po Milence:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tyle tylko ze jak chodzilam do pracy to faktycznie bylam lepiej zorganizowana i na wszystko starczalo czasu:eek::eek::eek:

dzis kolejny cudny dzien normalnie jesien przecudna tylko ze ponoc do srody tylko...szkoda bo jak mi przyjdzie siedziec w zamknieciu z Milena to chyba oszaleje:no::no::no:
w sobote bylismy na rodzinnym pikniku w kamionce organizowanym przez firme meza normalnie rewelacja komarow nie bylo prawie wogole cieplutko bylo Milenka najmlodsza byla a wytrzymala najdluzej z wszystkich dzieci smiali sie wszyscy ze mam cyganskie dziecko bo szalala ze wszystkimi zwlaszcza z panami:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D najlepsze byly pieczone ziemniaki z ogniska mniammmmmmmmmmmm:-D:-D:-D no maz tez pokazal co potrafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie zdazylismy wyjechac z Kamionki a samochod byl osyfiony:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rozplakalam sie a Milenka razem ze mna:eek::eek: no myslalam ze go zabije:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pod blokiem nie chcial sie ruszyc z samochodu Milenka spala wiec zadzwonilam do znajomych byli w poblizu i mi pomogli wyciagnac zwloki na 4pietro ja ledwo z Milenka sie wyczolgalam...

no nic lecem obiad gotowac poki Milenka spi ciumki laseczki jutro wynosze sie znow na 2 dni do mamy wiec mnie nie bedzie na bb:tak::tak::tak:
 
oo to tez masz niezly zawrót glowy.... ja od dzis bede codziennie na jakis fitnes chodzic albo rano albo wieczorem zobaczymy jak sie wyrobie ale musze sie wziasc za siebie bo w przyszlym roku ide na zabieg... musze zrzucic z 10 kg ale dam rade.... a zabieg bede miec na brzuch.... bede robic korekte brzucha bo mam tak strasznie obwisla skure ze masakra;/;/ az mi wstyd jest:zawstydzona/y::zawstydzona/y: gdyby niebyl takie wielki to byl olala ale wisi mi doslownie dobre kilka cm(7);/;/ wiec Slawek mi powiedzial ze da mi na ta operacje...miesiac na urlopie dam radeale jak mam sie lepiej poczuc to zrobie nawet jak bede miala przez to plakac... puki zimno sie robie to bede wyubierana i tego niebedzie widac ale znowu przyjda wakacje to zrobie ja:-):-):-)

buba kurcze nie boisz sie takiej operacji nie dosc ze to kupe kasy kosztuje to sa rozne pozniej powiklania oczywiscie moga wystepowac ale nie musza ........matko podziwiam cie kobieto bo ja po dwoch cesarkach jestem i wiem co znaczy rana na brzuchu miesiac dochodzilam do siebie no i wiecznie uzalezniona od kogos bo dzwigac nie mozna wiec to podobnie wyglada przy pplastyce brzucha , piszesz ze chcesz schudnac próbowałas juz czegos na zgubienie kg?

hejeczka mamusie:-):-)
ale sie rozpisalyscie nie nadazam czytac:-D:-D:-D:-D

Buba gratulacje no powiem Ci ze niezla jestes jak Ty to wszystko ogarniasz? bo ja ostatnio to z niczym sobie nie radze normalnie nawet z posprzataniem po Milence:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tyle tylko ze jak chodzilam do pracy to faktycznie bylam lepiej zorganizowana i na wszystko starczalo czasu:eek::eek::eek:

dzis kolejny cudny dzien normalnie jesien przecudna tylko ze ponoc do srody tylko...szkoda bo jak mi przyjdzie siedziec w zamknieciu z Milena to chyba oszaleje:no::no::no:
w sobote bylismy na rodzinnym pikniku w kamionce organizowanym przez firme meza normalnie rewelacja komarow nie bylo prawie wogole cieplutko bylo Milenka najmlodsza byla a wytrzymala najdluzej z wszystkich dzieci smiali sie wszyscy ze mam cyganskie dziecko bo szalala ze wszystkimi zwlaszcza z panami:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D najlepsze byly pieczone ziemniaki z ogniska mniammmmmmmmmmmm:-D:-D:-D no maz tez pokazal co potrafi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie zdazylismy wyjechac z Kamionki a samochod byl osyfiony:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rozplakalam sie a Milenka razem ze mna:eek::eek: no myslalam ze go zabije:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pod blokiem nie chcial sie ruszyc z samochodu Milenka spala wiec zadzwonilam do znajomych byli w poblizu i mi pomogli wyciagnac zwloki na 4pietro ja ledwo z Milenka sie wyczolgalam...

no nic lecem obiad gotowac poki Milenka spi ciumki laseczki jutro wynosze sie znow na 2 dni do mamy wiec mnie nie bedzie na bb:tak::tak::tak:

matko kochana fajny wypad ale za zakonczenie go to bym gada utłukla normalnie no nie dziwie ci sie ze emocje oszly w gore i sie rozpłakalaś bo ja sama pewnie bym tez tak zareagowala, kto pózniej sprzatał auto???/

Iwcik28 ja też bawiłam w siedlance na dyskotekach! fajnie tam było więc szkoda że bogacz przeniósł sie na kolbuszowę :-)

witamy konwalia serdecznie klikaj z nami i napisz cos wiecej o sobie a na siedlance ojjjjjjjjj wybawiłam sie i nie jedna mam fote z tych imprez heeeee nawet za barem sie bujałam i na zapleczu piłam z barmoanami a to wszystko przez oszołomów ktorzy stali na bramkach bo to oni mnie tam wkrecili na te imprezy heeeeeeeeeeee wiecznie wracałam o 6 rano tzn ktorys z bramkarzy zawsze mnie odwoził bo ja mialam daleko do domu :)))))
 
hehe to fajnie miałaś, :-) ja za barem nie miałam przyjemności sie bawić, ale chodziłam z takim piotrkiem co tez sprzedawal za barem i mnie tam nie wkręcił, a szkoda ;-) ja miałam i mam pare kilometrów więc piechotą zawsze wracałam z kumpelami jakiś 15 minut piechotką, a jak się dobrze trzeżwiało po drodze z piwem w ręku :-D

a coś więcej o sobie? jestem 34 tygodniu ciązy , mam cudownego męża i czekam na cudownego synka, któremu damy na imię kacperek :-)

rok temu wyszłam za mąż z wielkiej miłości. tydzień przed weselem dowiedzieliśmy sie że jestem w 7 tyg ciąży, totalne zaskoczenie, które umocniło nasz związek i ślub sie odbył, a w poprawiny straciliśmy nasze maleństwo, które w chwili jego śmierci trzymałam w swojej dłoni - w poniedziałek szpital i straszna deprecha. po 8 miesiącach spodziewamy sie naszego aniołka, które ja wierze że jest tym aniołkiem z nieba sprzed 8 miesięcy.

jestem szczęśliwą kobietą - to tak krótko o sobie
 
Ostatnia edycja:
boje sie niesamowicie tez mialam cesarke i wiem ze jest ciezko... ale ja naprawde wyszystkiego probowalam. od cwiczen po tabletki itd co schudlam to urzymalam wage ale skura na brrzuchu wisiala jeszcze bardziej wiec postanowilam cos z tym zrobic mam dopiero 22 lata wiec poradze soebie z tym wiem ze bedzie ciezko ale jest mi ciezej teraz z sama soba:(...
 
Konwalijka a gdzie ty mieszkałaś bo ja Piotrka barmana jakiegos tam tez znałam i to dość dobrze i jakas jego panne tez poznałam heeeeeeee a ile ty masz lat o tak zapytam?????????

Buba no to chyba wiesz na co sie piszesz ja ci moge powiedziec z mojego doswiadczenie tez przez ostatnie 10 lat non stop sie odchudzałam bez efektów albo krotkotrwałych efektow po dwóch ciążach niestety przytyłam zawsze wazylam ok55kg z roku na rok coraz wiecej no i rok temu jak rodziłam lenke wazyłam juz 95kg wiec bylo mnie troche po ciazy oczywiscie schudłam ale tylko 10kg pózniej jakies diety i spadła waga do 81kg niestety wygladalam nadal jak sloń byłm przybita i nie zadowolona mimo iz maż twierdził ze dobrze wygladam no i tak w tym roku w styczniu zdecydowałam sie na nowa diete dukana i to byl zwrot w moim zyciu gdyz zaczelam wkoncu sie sama sobie podobac i zaczelam sie akceptowac od stycznia do konca czerwca schudłam 16kg i do dnia dzisiejszego waga 65kg caly czas mi sie utrzymuje nabrałam dobrych nawyków w jedzeniu dobrze sie czuje z rozmiru 44 teraz wchodze w rozmir 38 :)))))))))) no i skóre caly czas smarowałam olejek z firmy eucerin to sa kosmetyki moze dla kogos drogie ale ja lepszego efektu po zadnym innym nie widzialam przy okazji moje rozstepy zrobiły sie mało widoczne i w nagrode to nawet z meżem pojechalismy do spa i nie krepowałam sie wyjsc w dwuczesciowym stroju
takze moze i ty sprubujesz masz dopiero 22 lata i twoja skóra napewno szybciej sie regeneruje niz u mnie bo ja kochana mam juz 30 wiec im młodsz skóra tym szybsza regeneracja wiec moze warto spróbowac bo ja znam mnóstwo ludzi ktorzy byli i sa na tej diecie i sa zadowoleni z efektów :))))))))
 
reklama
Witam.Sorry mało piszę bo jakoś tak weny brak:no: od kilku dni jestem na L4 i niby mam wypoczywać a tu tyle roboty w domu chata strasznie zapuszczona przez to moje chodzenie do pracy mam nadzieję że zdążę wysprzątać zanim maleństwo się urodzi.
BUBA Iwcik dobrze pisze może najpierw spróbuj diety i ćwiczeń bo to bardzo dużo daje.
Ja w drugiej ciąży przytyłam 25 kg pod koniec ważyłam 80 kg :szok: ale powoli doszłam do swojej dawnej wagi i przed 3 ciążą ważylam 57 kg a brzuch byl idealnie płaski po 2 ciążach i w wieku 33 lat mam nadzieję ze teraz też tak będzie,narazie 5 na plusie.
RENA a to mialas przeżycia z M :no::wściekła/y: ja tez często takie miewam:no: eh te chłopy.
 
Do góry