reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Witajcie!
U nas leje,siedzimy w domu,Kubuś rośnie niesamowicie,ma 2 zęby,próbuje podnosić się do siadanie ala mozolnie mu to idzie,a Piotruś czasem grzeczny czasem daje popalić.Poza tym wszystko jak do tej pory
Lidka widzę,że chodzenie na czasie,więc cierpliwości dla mamusi i faktycznie oczu dookoła głowy.Ja mam kuzynkę w Nicei
a Iwcik jeszcze w dwupaku,no kochana już coraz bliżej ciekawe kiedy nam oznajmisz,że już po
miłego dnia!
 
reklama
hej mamuski!!!
matko co za pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:idzie normalnie w depresje wpasc.ja chce zeby już bylo ciepło.
a moje dzieci dzis maja w nosie spanie,od godz.10 są w łuzeczkach i do tej pory nie spią:wściekła/y:a ja musze sie wziasc za obiad ale strasznie mi sie nie chce.


iwicik-bo w tym nasym rzeszowie nac a nic nie ma.
to moze wpadniesz do mnie w piatek jak bedziesz w rzeszowie?

agniechak-witaj po dluszej nieobecnosci.
fajnie ze u was wszystko ok i ze dzieciaki ci rosna i sa zdrowi.
 
Wrzucam i tutaj informację.
W związku z tym ,że zadeklarowanych na spotkanie ( poza mną ) są zaledwie 2 osoby zostanie ono przesunięte na sierpień.
Mam nadzieje ,ze wtedy więcej osób będzie chciało spotkać się z psycholog dziecięcą i posłuchać a może i podpytać o rozwój emocjonalny dzieci.
 
hej laski

Faktycznie pogoda masakra moje dziecko sie nudzi w domu dobrze ze babcia jest i wymysla mu zabawy albo sie z nim wygłupia bo inaczej bym zwariowała heheheh
a mi dobrze przy takiej pogodzie i nie narzekam:-D:-D:-D naszło mnie dzisiaj na nalesniki ale nie chciało mi sie stac i piec nalesników zrobiłam tylko ciasto i przygotowalam serek a mamusia stala i piekła:-):-):-) a ja za to ugotowałam pomidorówke dla meza bo on nalesnikami by sie nie najadł:-)

Lidka pomysle moze i bym przyjechala do ciebie tylko ze taka głupia godzina bo na 16 mam byc w szpitalu :rofl2: ale zobacze moze pojade wczesniej i wpadne na godzinkę:-):-):-)
 
hej wieczorkiem:-)
moje raczki juz spia m film oglada a ja wskoczylam zobaczyc co sie dzieje na bb-i co sie dzieje???nic sie nie dzieje?????laski taka brzydka pogoda a nikogo nie ma na forum.meldowac mi sie tu szybciutko;-)
a ja @ dostałam i jakas taka nerwowa jestem a moj m zły z tego powodu bo mial jakies plany na wieczor a tu nic:no:z tego.


dobranoc spokojnej nocki życze:-)


iwicik-zapraszam serdecznie:-)
ale mi smaka z tymi nalesnikami zrobiłas:-p
a moj krystian tez sie nudzi jak cholera.ale dzis byl z m na shreku w kinie to wrucił zadowolony.
 
hej!!!
witam sie dopiero teraz bo od rana zabiegana i nie miałam nawet spokojnie jak kawy wpic.
jak nie sprzatanie to gotowanie,w sklepie bylam,wlosy umylam pranie rozwiesiłam itp.
ale teraz mam chwilke czasu dla siebie bo dzieci spia m w pracy krystian bajki oglada wie korzystam i jestem na bb.a tu takie pustki:-:)-:)-(ja nie wiem laski co sie z wami dzieje.

mnie jeszcze czekają dzis zakupy w tesco bo dziecia sie pieluchy pokaczyły,kaszki soczki i mleczko.
 
jestem i ja

od rana wziełam sie za sprzatanie bo juz nie wiem co robic normalnie pogoda mi pasuje i mam jakis przyplyw dzisiaj energi heeeeeeeee:-D:-D:-Dwysprzatałam kuchnie i łazienke pokój i jeszcze by:-Dm sie wziela za sypialnie :-D:-D:-D wczesniej nie mogłam bo maz spał a teraz juz pojechal do pracy , mamuska z wnuczkiem poszła na spacer mam nadzieje ze ich deszcz nie zasta:-Dnie po drodze bo raz pada raz słonce swieci :tak::tak::tak:
No wlasnie laski co sie z wami dzieje mamuski halllllllllooooooooooooo:cool2::cool2::cool2:
 
jestem i ja

od rana wziełam sie za sprzatanie bo juz nie wiem co robic normalnie pogoda mi pasuje i mam jakis przyplyw dzisiaj energi heeeeeeeee:-D:-D:-Dwysprzatałam kuchnie i łazienke pokój i jeszcze by:-Dm sie wziela za sypialnie :-D:-D:-D wczesniej nie mogłam bo maz spał a teraz juz pojechal do pracy , mamuska z wnuczkiem poszła na spacer mam nadzieje ze ich deszcz nie zasta:-Dnie po drodze bo raz pada raz słonce swieci :tak::tak::tak:
No wlasnie laski co sie z wami dzieje mamuski halllllllllooooooooooooo:cool2::cool2::cool2:

kochana chyba jestes jedyna osobą ktorej odpowiada taka pogoda:tak:;-):-D


a ja nie pojechalam do tego tesco,m pojedzie wieczorkiem:tak:mi sie nie chce z domu ruszac:no:
 
chyba tak Lidka faktycznie jestem jedyna hahahah

Nie dziwie ci sie ze nie chciało ci sie jechac na zakupy jak taka pogoda ja musze jutro ruszyc na sklepy jak sie wyrobie to wpadne do ciebie na godzinke ale to wczesniej jakby co to zadzwonie i uprzedze :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
witam Was mamuśki:) jestem mama 4 i pół miesięcznej Milenki mieszkam 30 km od Rzeszowa w Sędziszowie Młp. czy i ja mogę się dołączyć? późna pora na czytanie od początku ale może jak będzie wiecej czasu to coś poczytam:) pozdrawiam i miłej nocki życzę:)
 
Do góry